Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 8 10
Call-Girls 37983
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση χθες. Δεν θα γράψω πολλά και βιάζομαι να γράψω γιατί η κοπέλα δεν θα μείνει πολύ καιρό ακόμα. Προσωπική εμπειρία μου φυσικά αλλά αξίζει να τη μοιραστώ.
Εχει ίσως το ωραιότερο σώμα που έχω αντικρύσει και ακουμπησει γυμνό. Το νεαρό της ηλικίας και το όσο γυμνασμενο πρέπει το κάνει μοναδική εμπειρία.
Μισό λεπτό δεν τελειώνουν τα καλά εδώ μόνο...
Πρόσωπο όμορφο που το χαμόγελο και η καταπληκτική διάθεση που είχε, κάνουν όλη την εμπειρία ακόμα καλύτερη. Στην πράξη δόθηκε, έδωσε, απόλαυσε. Δεν μπήκαν όρια πουθενά (δάχτυλα κτλ δεν έβαλα), απαλά παιχνίδια παντού τα δέχτηκε πολύ ευχάριστα. Αντέχει, εγώ πάλι κατάφερα σε 1 ώρα να τερματίσω 2 στα 2 (έχει περάσει αρκετός καιρός που ήταν εύκολο). Να πω ότι το ραντεβού ήταν για 1,5 ώρα αρχικά και αφού φτάσαμε στο αδύνατο 2 φορές σε 1 ώρα, η κοπέλα από μόνη της, χωρίς πολλά λόγια ξεκίνησε να ετοιμάζεται και πληρώθηκε για 1 ώρα φυσικά (στο τέλος). Κάψιμο χρόνου δεν υπήρξε λοιπόν.
Πίπα, αν αυτή ήταν από αματερ τι να πω.... Κόντεψα να εκραγω πράγματικα. Είναι αδύνατο να έχει πολύ εμπειρία ηλικιακά, αλλά την έχει "η απλά το έχει"
Με λίγο τζελ η αίσθηση τρομερή, οπτικά η περιοχή με τις 2 τρυπιτσες είναι πανεμορφη.
Πρωκτικό δεν δοκίμασα, δεν είμαι πολύ φαν, αλλά εύκολα έκανα μια εξαίρεση εδώ, μη πω και 2!!! 100 όμως...
Επικοινωνία δεν χρειάστηκε πολύ, χαμογελο, καλή διάθεση και η ατάκα της ημέρας
Thank you my friend... Μου έφτιαξε το κέφι.
Έβαλα μεγάλη βαθμολογία το ξέρω, όμως όταν κάτι αξίζει το λες.
Καλή συνέχεια!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
EchoReflection
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
314
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΦΑΚΙΡΗΣ, mancunian1986, maradona7 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2024
Βελτιώθηκε δηλαδή στο στοματικό; Α ρε μπράβο Ντάσα που την δασκαλεύεις.

Έτσι!

Την δεύτερη φορά που την είδα ήταν αισθητά καλύτερη. Ίσως έρθει πάλι σε λίγους μήνες.
review reaction 1 hornyasfuck, EchoReflection, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1