Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 17 10
Call-Girls 68768
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ρίτα λοιπόν και μπορώ να πω ότι η συνάντηση πήγε πολύ καλύτερα από ότι περίμενα.

Αρχικά η συνεννόηση με το γραφείο μια χαρά, την κλείνω για το βράδυ που έφτανα Αθήνα για 1 ώρα. Ρωτάω και την περίπτωση επέκτασης και μου λένε ότι είναι ελεύθερη και μπορώ να τους ενημερώσω σε αυτή την περίπτωση. Λόγο καθυστέρησης της πτήσης μου αργώ να φτάσω στο ξενοδοχείο, με αποτέλεσμα να φτάσουμε σχεδόν την ίδια ώρα.

Φτάνω λοιπόν στο ξενοδοχείο με τα πράγματα, ίσα ίσα παίρνω μια ανάσα και χτυπάει την πόρτα η Ρίτα. Ανοίγω την πόρτα, και έρχεται μέσα το κορίτσι των φωτογραφιών φτιαγμένη, βαμμένη, περιποιημένη, και έτοιμη για μάχη. Χαιρετούρες όλα καλά και πάω στο μπάνιο καθώς η ίδια είχε ήδη κάνει.

Και πάμε τώρα στον αγώνα. Πρώτη φορά σε συνάντηση πήρα επέκταση στις 2 ώρες και ένιωσα ότι δεν μου έφτασε. Στο σεξ θα πάρετε αυτό που βλέπετε. Μία ginger μικροκαμωμένη τύπισσά με βυζάρες που ξέρει τι κάνει και για ποιόν λόγο, και εξηγώ:
• Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες θα πάρετε (για τα αδέρφια μου λέω που ψάχνουν τέτοια φυσικά βυζιά).
• Σώμα πέρα από βυζιά θα το έλεγα μέτριο προς καλό. Δεν είναι χοντρή, αλλά είναι λάτρης που φαγητού με αποτέλεσμα ότι στο μέλλον να χρειαστεί να προσέξει.
• Πρόσωπο καλύτερο από τις φωτογραφίες μπορώ να πω.
• Φιλιά με γλώσσα χωρίς παράπονο σαν να ήταν η γκόμενα σου.
• Κανένα παράπονο σε εναλλαγή στάσεων και έντασης.
• Εργάτρια σε οτιδήποτε της ζητήσεις.
• Επικοινωνιακή με καλά αγγλικά και πολύ ωραίος χαρακτήρας.
• Πάντα με το χαμόγελο και όντως με έκανε να νιώσω ότι ήθελε να με κάνει να περάσω καλά.
Μπορώ να πω ότι το μπλα μπλα ενδιάμεσα στο σεξ ήταν εξίσου καλό με το σεξ, καθώς και δεν νιώθεις ότι μιλάς με μια επαγγελματία, αλλά με μία φίλη ή κοπέλα σου. Αν δεν έφευγε την επόμενη μέρα άνετα την ξαναέβλεπα μιας και πέρασα πολύ ωραία.

Αξίζει να σημειωθεί ότι με την Ρίτα, είτε είχαμε χημεία και πέρασα τόσο ωραία, ή είναι ΠΟΛΥ καλή στην δουλειά της (και στο θέατρο). Σε κάθε περίπτωση, την προτείνω, με μόνη επιφύλαξη ότι δεν ξέρω τι χημεία θα έχει με τον καθένα (μιας και για GFE καταστάσεις όπως κινηθήκαμε αυτό παίζει σημαντικό ρόλο).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
160
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, maradona7, Yatoputso και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού