Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Δεν θα περασετε καλα .εγω ψιλο περασα γιατι την πηγα στο πολυ χαμηλο αλλα μπηκε μεσα για να κανει τυπικοτατες. Δεν της αρεσει η ελλαδα Greeks are stupid. Εγω ημουν ο μονος που συμπαθησε . Οποτε και μου κανει τη χαρη να κανω οτι θελω..
αυτα για να Προσεχετε..
Αν ηταν πιο ερωτικη και εσκορτ θα ηταν και καλη περιπτωση γιατι δεν ηταν κακο σαν σωμα και φατσα. . Αλλα την επεισα πρωτα οτι ειμαι καλος εγω .. παπαρ13σ δηλαδη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτατος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.252
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 mancunian1986, maradona7, TOMCRUISE και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2024
Λατίνα και πιτσιρίκα, δεν προδιαθέτουν για κάτι θετικό (γούστα βέβαια είναι αυτά για καθένα εξ ημών).
review reaction 1 TOMCRUISE, BisexualWannabe, dorcel και 2 άλλα μέλη
05 Αυγούστου, 2024
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
review reaction 1 TOMCRUISE, LION-974, cento
05 Αυγούστου, 2024
Συμπαθησε την γιατι μπορει να της ηρθαν ολοι οι βλαχοι και να ειδε το χριστο φανταρο με αυτους.
review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, Eros82, cento και 2 άλλα μέλη
05 Αυγούστου, 2024
Την καταγαμήσανε οι Έλληναράδες!
review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, Καβαλαρης!!!, LION-974 και 2 άλλα μέλη
06 Αυγούστου, 2024
Χειρότερη "ράτσα" από τις Λατινες δεν υπάρχει. Ελάχιστων εξαιρέσεων, είναι "σαύρες" και "κομοδίνα" στοχεύοντας αποκλειστικά και μόνο στο "εύκολο" χρήμα χωρίς κόπο γι' αυτές. Το λιγότερο που έχω να πω: Μακριά...
review reaction 4 review reaction 1 cento, BisexualWannabe, TOMCRUISE και 9 άλλα μέλη
06 Αυγούστου, 2024
Της θείας της το μπουγαδοκοφινο... Ναι!
review reaction 3 review reaction 1 HoneyVoskos, TOMCRUISE, Bartender 74
06 Αυγούστου, 2024
Εάν αυτή στα 19της έχει αυτή την συμπεριφορά φαντάσου στο μέλλον. Το ότι μπορεί, δεν το αποκλείω, κάποιοι να της φέρθηκαν άσχημα δεν σημαίνει ότι όλοι οι Έλληνες είναι γουρούνια και απολιτιστοι. Δεν έχει καν τον σεβασμό προς τους πελάτες, που πρέπει να έχει μια τέτοια τέτοια κοπελα κάνοντας αυτό το επάγγελμα. Κάποιος από το γραφείο πρέπει να της τραβήξει το αυτάκι μπας και το σώσει.
review reaction 1 BisexualWannabe, LION-974, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
06 Αυγούστου, 2024
καλο ειναι το γραφειο να βαλει λιγη ταξη....δε μπορει η καθε μια πικραμενη να ερχεται απο το καθε χωριο της λατινικης αμερικης και να νομιζει οτι ειναι το σουπερ ντουπερ μουνι του κοσμου.....δυστυχως προκειται για απλα κοριτσακια που ειτε εχουν αναγκαστει λογο πεινας ειτε εχουν αποφασισει να ζησουν τη μεγαλη ζωη κανοντας αυτη τη δουλεια....ειτε τις αναγκαζουν.....οταν ομως κανεις μια δουλεια και πληρωνεσαι γι αυτη εισαι υποχρεωμενη να την κανεις οσο το δυνατον καλυτερα.......
Υ.Γ. ειδα τις τιμες στα εξτρα .......για μαζευτειτε λιγακι σουργελα....
review reaction 1 BisexualWannabe, LION-974, White Othellos και 2 άλλα μέλη
07 Αυγούστου, 2024
greeks are stupid γιατι μας τη λεει ετσι δηλαδη
επειδη θελουμε να τη γαμησουμε μονο αντι να την παμε βαρκαδα κ να της κανουμε κανταδα ? Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
ε ρε τι αλλο θα ακουσουμε να πουμε Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 Pa Luki Luk, Bartender 74, cento
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9