Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τρυφερούδι κοριτσάκι, πολύ καλή εμφάνιση αλλά μέτριες υπηρεσίες.

Εμφάνιση τουφέκι για εμάς τους μοντελοπνίχτες Γιούπιιι!, πανέμορφες ματάρες και γενικά σύνολο να την ξαπλώσεις στο κρεβάτι με τα εσώρουχα και τις γόβες της και να τη θαυμάζεις αμίλητος.
Βαμμένο ξανθό μαλλί , μελαχρινά φρύδια Χαμόγελο με γλώσσα τατού αλλά όχι πάρα πολλά, φαίνονται και στις φωτό και ένα μεγάλο στο δεξί μηρό αλλά πολύ προσεγμένα και της πάνε.
Απαλή επιδερμίδα, μουνάκι με ανοιχτά μουνόχειλα τέλειο για πιπίλισμα και δουλεμένη ροδέλα.
Στήθος φυσικό, μικρό, κόβει ένα βαθμό από την εμφάνιση, άλλος ένας βαθμός μείον γιατί δεν είναι το τέλειο σφιχτό κορμί.
Αν γυμναστεί λίγο σε συνδυασμό με τη νεαρή ηλικία θα πιάσει το ιδανικό.

Στο σέρβις λίγο άπειρη.
Αρκετά μαγκωμένη στα φιλιά, πίπα μέτρια αλλά θα πω ότι δεν με ένοιαξε τίποτα από όλα αυτά από τη στιγμή που γευόμουν αυτό το υπέροχο μωρό.
Νομίζω έκανα καλά που έκλεισα μισάωρο γιατί τώρα τελευταία δεν έχω όρεξη ούτε για κουβέντες ούτε για πολύ μπαλαμούτι, κατευθείαν στο ψητό.
Εξάλλου τί σκατά να κάτσεις να πεις με μια 22χρονη πιτσιρίκα, το μόνο που μετράει είναι να τη βάλεις κάτω και να της πετάξεις τα μάτια.
Επειδή έφαγε σπάτουλα και γουστάρει και την πούτσα τελείωσε και αυτή (το βλέμα και το χαμόγελό της τα έλεγε όλα), οπότε έχω την αίσθηση ότι δεύτερος γύρος θα ήταν λίγο ψυχαναγκαστικός και δεν θα ήταν τόσο πρόθυμη.
Εγώ πάντως δεν κατάφερα να κρατηθώ και πολύ και τελείωσα μέσα στο λάστιχο.Εμμμμ
Χάρηκα πολύ που την γεύτηκα και νομίζω από άποψη εμφάνισης είναι από τις κορυφαίες προτάσεις αυτή τη στιγμή στη σαπιούπολη.

Το μωάκι είναι σε διαμέρισμα στο κέντρο, ίδιο κτίριο με την ομόσταυλη που πήρα προχθές.
Αρκετά καλός χώρος που βοηθάει στην όλη ατμόσφαιρα για να έχεις ένα επιτυχημένο ραντεβού.
Δε νομίζω να την ξαναδώ γιατί της λείπουν βασικά πράγματα στο σέρβις για βίζιτα των 170, από άποψη εμφάνισης πάντως τα δικαιολογεί απόλυτα.

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 02, 2024
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.266
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, THV, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2024
Τσιμπημένη η τιμή, αλλά αναμφισβήτητα χρήσιμη τούτη η κριτική. Τις αγαπώ τις Πολωνέζες!
07 Αυγούστου, 2024
mallias χωρις cim ,δεν ειναι συναντηση mallias ,ειναι συναντηση μαλλιά Χαμόγελο
review reaction 1 mallias20
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2