Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 3 10
Call-Girls 13429
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ΒΙΑ το κορίτσι ήρθε ωραία ντυμένο με τακούνια, όμορφο προσωπο πολύ καλό κορμί και κωλάρα όπως οι περισσότερες Βραζιλιανο - Πορτογαλέζες και εκεί τελειώνουν τα ευχάριστα. Αφού έπεσε ένα φιλί παιταχτό στην πόρτα πέρασε στα ενδότερα όπου ήπιαμε λίγο κρασί για να γνωριστούμε και να σπάσει ο πάγος. Από την αρχή ζήτησε χρήματα και αφού τα πήρε άρχισε να γδύνεται, χωρίς να πάει για φρεσκάρισμα. Με τα πολλά και αφού προσπάθησα να τη φιλίσω αλλά η γλώσσα δεν έβγαινε από το στόμα, τη ξαπλώνω στο κρεβάτι μήπως και εκεί αλλάξει κάτι και την αρχίζω στο γλύψιμο, μόλις φτάνω στο μουνάκι της μου λέει δεν μου αρέσει να με γλύφουν και εκεί συνιδειτοπποιώ πια ότι η μάχη τελείωσε και της λέω ότι στο πρόγραμμα της στο γραφείο γράφει και για φιλιά και για 69, αυτή στο κόσμο της, ναι μου λέει αλλά δεν μου αρέσει και τέτοια, λέω άσε να μου πάρει πίπα τουλάχιστον να τελειώσω και να τη διώξω, αλλά έλα που στη πίπα ήταν ότι χειρότερο αερόπιπα με χρήση χεριού, της έβγαζα το χέρι μπας και καταλάβει αυτή εκεί ήθελε να με τελειώσει με μαλακία, στο τέλος μου πετάει άν θές βαθιά πίπα είναι έξτρα, πάω να τη γαμήσω και μου βάζει ένα τόνο κρέμα, έχω ξενερώσει και αφού τη γαμάω στα τέσσερα ωραία η κωλάρα και φτάνω στο να τελειώσω βγάζω το προφυλακτικό και τελειώνω στα μπούτια και λίγο στήθος. Μετά το φρεσκάρισμα και από τους δύο ερχόμενος από το μπάνιο της ζητάω να μου κάνει λίγο μασάζ μου λέι θα μου δώσεις τώρα τα έξτρα, της λέω ποιά έξτρα σου είχα πεί αν τελειώσω στο πρόσωπο θα σου δώσω έξτρα και τρελαίνεται και αρχίζει να φωνάζει ότι το τελείωμα στο στήθος είναι έξτρα και κάτι δικά της έλεγε που δέν καταλάβαινα της λέω μαζεψέ τα και δρόμο αυτή να ντύνεται και να με βρίζει στη γλώσσα της που δεν καταλάβαινα αλλά στο τέλος φεύγει και αφήνει την πόρτα ανοιχτεί τελείως. Τι να πώ είναι ότι χειρότερο μου έχει τύχει δεν είχα και τις καλύτερες εμπειρίες με Λατίνες μετά από αυτό μακριά μόνο Ρωσία και Μολδαβία ,καλες διακοπές σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Προμότορας
Εγγραφή:
9 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.792
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, no mercy και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2024
Του ύψους και του βαθους οι λατινες. Παίζεις λόττο τί θα κάτσει.
review reaction 1 review reaction 3 BisexualWannabe, hornyasfuck, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
03 Αυγούστου, 2024
Οι 2 προμοτορες του γραφείου metr69 και gs αλληλοσυγκρουονται!
review reaction 3 BisexualWannabe, hornyasfuck, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
03 Αυγούστου, 2024
Δεν αμφισβητώ την Κριτική σου αλλά ο άλλος κάτω λέει τα καλύτερα.Τι φάση δεν έκλεισε ούτε εβδομάδα και άλλαξε τόσο πολύ;
Πάντως από λατινες ΜΑΚΡΙΆ!
review reaction 1 review reaction 2 review reaction 3 linear, hornyasfuck, Bartender 74
03 Αυγούστου, 2024
@Eros82 Τοῦ βάθους, τοῦ βάθους! Μόνο Ρωσίδες, οὔτε Μολδαβές
review reaction 2 review reaction 1 review reaction 3 BisexualWannabe, linear, Bartender 74
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4