Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 12 10
Call-Girls 59571
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απόγευμα πέμπτης αραχτός στο σπίτι κοιτάζοντας τένις Τζόκοβιτς vs Τσιτσιπας ο πούτσος έγινε πέτρα με μία εικόνα που έδειξε ο σκηνοθέτης στον αγώνα μια μελαχρινή Γαλλίδα πωωωωω ο elganador τρελάθηκε
μήνυμα στο γιορς και αφού με ειδοποίησαν ότι θα είναι στην πόρτα μου την ώρα που ήθελα τα διαδικαστικά κανονίστηκαν
στην ώρα της το κορίτσι μας με όμορφο καλοκαιρινό λουκ
Θα δείτε το κορίτσι των φωτογραφιών χωρίς την λάμψη. με ωραίο λατινικό κορμί όπως το βλέπετε στις φωτογραφίες ικανοποιητικά αγγλικά με πολλά τατουάζ στο σώμα της
χαιρετούρες και έκατσα στον καναπέ να την χαζεύω που έβγαζε τα ρούχα της και ενδιάμεσα τράβαγα μαλακία με βλέπει και χαμογελάει και μου λέει είσαι έτοιμος αλλά πρώτα να κάνω ένα φρεσκάρισμα
επιστρέφει γρήγορα ολόγυμνη βρεγμένη όπως είχα ζητήσει
σηκώνομαι την πλησιάζω και της το δίνω στο στόμα πιπα εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση με μπόλικο σάλιο
την παίρνω από το χέρι και την ρίχνω στο κρεβάτι της ανοίγω τα πόδια και ορμάω στο μουνάκι της με τη γλώσσα μου που ήταν πεντακάθαρο και χωρίς μυρωδιές ανεβαίνω στο κρεβάτι και της το δίνω ξανά στο στόμα ο πούτσος να εχει γίνει πετρά βάζω προφυλακτικό και την στήνω στα τέσσερα η γκόμενα είχε στηθεί υπέροχα με φοβερό σπάσιμο της μέσης της τον κάρφωνα δυνατά και αλύπητα και δεν ήθελα να σταματήσω βγάζω προφυλακτικό και της το δίνω ξανά στο στόμα και εκεί ο elganador την πότισε σπέρμα στο λαιμό την σκουπίζω με υγρό μαντηλάκι την κολλάω στον τοίχο και αρχίσαμε να φιλιόμαστε στο στόμα με γλώσσα χωρίς αύριο η γκόμενα φιλάει υπέροχα φυλάω αυτί βυζί χέρια πόδια μουνί πλάτη δεν άφησα μέρος του κορμιού της χωρίς να φιλήσω επεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα πίπα εξαιρετική και πάλι καλύτερη απ’ την πρώτη με τρομερό πάθος εκ μέρους της
η γκόμενα πραγματικά έδωσε ρεσιτάλ πίπας οι καύλες της είχαν χτυπήσει κόκκινο και το έδειχνε με κάθε τρόπο
βάζω προφυλακτικό την στήνω στον τοίχο και την καρφώνω στα όρθια την παίρνω από το χέρι και την πάω στο κρεβάτι από πάνω στα τέσσερα ιεραποστολικό πλαγιαστό και την πότισα σπέρμα στα υπέροχα βυζιά της
η κοπέλα είναι τρομερή είχα καιρό να περάσω με λατίνα τόσο καλά και σίγουρα θα την ξαναδώ και πάλι με την πρώτη ευκαιρία

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.265
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, John 100, aekaldo και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού