Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 2 10
Call-Girls 14247
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Γενικα αποφευγω τα ραντεβου της τελευταιας στιγμης πανω στη καυλα, αλλα ειχα τετοια ενταση εκεινη τη μερα που καπου επρεπε να την εκτονωσω..
Και δυστυχως κανενα απο τα στανταρακια δεν ηταν διαθεσιμο. Οποτε επικοινωνια με το γνωστο γραφειο και ζητησα τη Λικα που μου ειχε χτυπησει στο ματι και για καλη μου τυχη ηταν διαθεσιμη.

Η κοπελα ηρθε με μια μικρη καθυστερηση, μου συστηθηκε και πηγε κατευθειαν για μπανακι.
Εμφανισιακα, ειναι πετιτ, πολυ κοντα στις φωτο, με λιγα κιλακια παραπανω. Πολυ φουσκωμενα χειλη και ψευτικη (αχρειαστη για μενα) βλεφαριδα.

Πριν παω παρακατω, να πω πως προτιμω να κανω πολυωρα ραντεβου με λιγες και σταθερες κοπελες που εχουμε αναπτυξει με τον καιρο μια καποια οικειοτητα, τα βρισκουμε αμφοτεροι στο κρεβατι και μπορουμε να πουμε και μια κουβεντα. Ενα μιξ μεταξυ gfe και pse. Οποτε σπανια επιλεγω γραφεια. Προφανως δε περιμενα κατι τετοιο απο το συγκεκριμενο ραντεβου και δε θα το κρινω ετσι. Και βασικα, δεν ειχε και σημασια, γιατι ο αρχικος στοχος επετευχθη.

Η κοπελα λοιπον δε μιλαει γρι αγγλικα περαν των "My name is Lika, Sex? Blowjob? Finish? Money"

Στο σεξ ειναι γενικα παθητικη. Δε δινει γλωσσοφιλα και η περιποιηση κατω με τη γλωσσα της ειναι ψιλοαδιαφορη, οποτε μη χαραμισετε χρονο με γλυφομουνια (εμεις το κανουμε για τη καυλα μας).

Τσιμπουκι αξιοπρεπες και καβαλημα σχετικα μηχανικο.
Απο την αλλη, μπορεις να τη βαλεις κατω και να της αλλαξεις τα πεταλα χωρις να παραπονεθει, οσο σκληρα και να τη γαμας, παρολο που ειναι σχετικα στενη. Ετσι και εγινε. Παιχτηκαν 2 γυροι, απο τα 60 λεπτα τα 45 σχεδον ηταν ασταματητο πηδημα, στα 4 με τα ποδια κλειστα, σπασμενη μεση με το κεφαλι στο στρωμα και τα χερια στη πλατη. Οσο και να τη ζοριζα, ειδικα στο τελειωμα που ετρωγε δυνατο σφυροκοπημα, δεν εβγαλε κουβεντα. Οπως και οταν μπηκε δαχτυλο στην πισω τρυπουλα..βογγαγε το κοριτσι, αλλα κουβεντα δεν ειπε.
Οχι σαν κατι αλλες που στο 10λεπτο αρχιζουν τα μα μου να παρω πιπα να τελειωσεις κλπ.
Τον πηρε αξια και τις 2 φορες το κοριτσι, εγω εκτονωθηκα και ξαλαφρωσα, εκεινη πηρε το δωρακι της και εφυγε. Α, ναι λεει και "bye".

Οποτε, εχουμε να κανουμε με ενα νεαρο κοριτσακι με γλυκο προσωπακι, εντελως παθητικο, καθαρα για non stop πηδημα-εκτονωση και οχι για αγκαλιτσες, κουβεντα, φιλακια κλπ.

Οσοι πιστοι προσελθετε. Καλο καλοκαιρι και καλα γαμησια

Btw η βαθμολογια ειναι με μεγιστο 7 που με αφηνει..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Dante_80
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
1.001
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, ThE, hornyasfuck και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2024
η βαθμολογια που εχεις βαλει ειναι λες κ περασες το χειροτερο ραντεβου του αιωνα
το οτι σε αφηνει το συστημα να βαλεις μεχρι 7 δε σημαινει οτι βαζοντας 7 της εδωσες 10ρια.
βαζεις οτι βαθμο θελεις κ μετα απο κατω για οποια κατηγορια ηθελες να βαλεις πανω απο 7 λες αν μου επετρεπε το συστημα θα εβαζα 8 εκει...
αυτο παει περισσοτερο σε επομενα νεα μελη που θα σκεφτουν να βαθμολογησουν με το σκεπτικο σου.
τωρα οσο αφορα το γλειφομουνι προφανως κ το κανουμε επειδη μας ευχαριστει,δε νομοζω να το κανει κανενας επειδη περιμενει οτι η πουτανα θα του το ανταποδωσει τσιμπουκωνοντας τον καλυτερα χαχα
review reaction 1 review reaction 3 Larson, hornyasfuck, Bartender 74
02 Αυγούστου, 2024
Καλημέρα, καλό μήνα συναγωνιστή. Όσες καύλες κι αν είχες πιστεύω - προσωπική άποψη πάντα - μια τέτοια συνάντηση δε σου προσφέρει κάτι αξιόλογο. Πας κι στο Μεταξουργείο κι με το 1/10 των χρημάτων σου κάνεις τη δουλειά σου. Μπορείς να καλέσεις την Άννα πιπινακι κι όχι μόνο να κάνεις μια τέλεια συνάντηση αλλά να την κάνεις κι στανταρακι σιη6! Αν δε τη ξέρεις τη κοπέλα ψαξτην εδώ ή στείλε μου pmγια πληροφορίες. Θα με θυμηθείς!!!
review reaction 3 review reaction 4 hornyasfuck, Bartender 74
02 Αυγούστου, 2024
Αυτά είναι τα καλύτερα γαμήσια. Άγρια με διάρκεια και να την γαμας σαν κρέας μέχρι να ηρεμήσει η πούτσα μας
review reaction 1 Larson, hornyasfuck, Bartender 74
02 Αυγούστου, 2024
@TOMCRUISE συμφωνω, γι'αυτο διευκρινισα οτι βαθμολογησα με "αριστα" το 7 που αφηνει το συστημα. Ισως σε επομενη αξιολογηση το κανω οπως λες
review reaction 1 hornyasfuck
07 Σεπτεμβρίου, 2024
Στο site γράφει οτι δίνει γλωσσοφιλα. Τι στο καλό!!!! έπρεπε να πάρεις αμέσως τηλέφωνο το γραφείο και να τους βάλεις στην θεση τους. Αν δεν δίνει γλωσσοφιλα ας το βγάλουν σπο την σελίδα, δεν μπορούν να κοροϊδεύουν.
review reaction 1 John_282, Bartender 74
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5