Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επικοινωνία με το γραφείο OK με δύο μηνύματα κλείστηκε το ραντεβού στο χώρο της κοπέλας για 1 ώρα
με υποδέχτηκε με ωραία σέξι κόκκινα εσώρουχα θα συναντήσετε το κορίτσι τον φωτογραφιών χωρίς την λάμψη με ωραίο βραζιλιάνικο σώμα στήθος φυσικό τατουάζ έχει αρκετά στο στόμα της
πάω για ένα γρήγορο ντους στεγνώνω καλά καλά και επιστρέφω με περίμενε καθιστή στο κρεβάτι χθες ήμουνα όλο το βράδυ με μία ερωμένη είχα ρίξει τέσσερις γύρους όλο το βράδυ με το μωρό και σήμερα πάλι είχα καύλες πήγα με την ιδέα για έναν γύρο και μετά να την βάλω να μου κάνει μασάζ να που έπεσα έξω όμως
την πλησιάζω και πριν προλάβω να την φιλήσω εγώ μου ορμάει και με πλακώνει στα γλωσσόφιλα εκείνη
της αφαιρώ τα εσώρουχα και αρχίζω να την φιλάω σε όλο της το κορμί μοσχομύριζε ολόκληρη κατεβαίνω και γλύφω το μουνάκι της αργά και αισθησιακά είχε ανατριχιάσει ολόκληρη εσφιγγε με τα χέρια της το στρώμα και δε σταματούσε να βογκάει από καύλα πετάω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα μου τον είχε κάνει κόκκινο αίμα τον απαιρνε και τον έφτυνε με μανία μέχρι το λαρύγγι δεν το περίμενα να με τελειώσει τόσο εύκολα δεν κρατήθηκα και της τα έδωσα στο στόμα και τα κατάπιε με ευχαριστήσει
της λέω δεν το περίμενα να με τελειώσεις τόσο εύκολα σηκώνομαι να πάω να κάνω ντους και ορμάει και με τραβάει στο κρεβάτι μου λέει κάτσε που πας και αρχίζει να με φιλάει παθιασμένα στο στόμα φυλάει λαιμό βυζί κοιλιά πόδια μπαλάκια και το παίρνει στο στόμα πίπα εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση
η πούτσα να έχει γίνει πετρά μου βάζει το προφυλακτικό και με καβαλάει από πάνω είχα ιδρώσει ολόκληρος την στήνω στα τέσσερα και την καρφώνω αλύπητα ιεραποστολικό πλαγιαστό όρθιοι στο κρεβάτι και κατάθεση πάλι στο στόμα της και να τα καταπίνει ξανά
ξαπλώνω στο κρεβάτι για κανα τέταρτο και δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου και εκείνη να με χαϊδεύει και να γελάει πονηρά
τι να πω η γκόμενα είναι τρομερή
γουστάρει αυτό που κάνει λαι το δείχνει με κάθε τρόπο είχαμε τρομερή χημεία σίγουρα θα την επισκεφτώ και πάλι πολύ σύντομα

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 20, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.369
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 aekaldo, DmtrsxXx, GALLAS και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2024
Καλή φάση. Πορωμένος κι εσύ, καυλιάρα κι αυτή.
review reaction 3 review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Johnny Red2, Elganador
29 Ιουλίου, 2024
Όταν άδειαζεις στο στόμα να βρυχάσαι λίγο ώστε να δείξεις ποιος έχει το πάνω χέρι γενικά.
review reaction 3 review reaction 2 piko, hornyasfuck, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
29 Ιουλίου, 2024
Τι μουνι είναι αυτό ρε συ;;; Πιθανόν, από τις φωτογραφίες, η πιο όμορφη call του συγκεκριμένου γραφείου.
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
30 Ιουλίου, 2024
Πραγματικά γράφετε όλοι για γλωσσόφιλα και άλλα τόσα, μόνο σε εμένα δεν έκανε καν κίνηση για φιλί; Δεν λέω ότι βλέπουμε στις φώτο και είναι σκυλί του πολέμου στο σεξ, αλλά αυτό με τα γλωσσόφιλα μου έχει κάτσει πολύ περίεργα...
review reaction 3 Bartender 74, Elganador
30 Ιουλίου, 2024
Δεν είναι το μουνί που φαντάζεστε όλοι, χαλαρώστε κι εσείς. Έχουν περάσει ομορφότερες από το συγκεκριμένο γραφείο.
review reaction 3 Bartender 74, Elganador
30 Ιουλίου, 2024
Σε 15-20 ωρες γαμησες 6 φορες;;Μια ερωτηση απλά.Μικρος τί διάβαζες;Αγορι,ΜΠΛΕΚ ή Τρούενο;
review reaction 3 Bartender 74
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6