Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μηνυμα για διαθεσιμες στο γραφειο και αναμεσα σε πολλες και η Dana της οποιας τα βυζια και το κωλομερι ειχα προσεξει λιγο νωριτερα. Οταν την ειδα απο κοντα ειχε διαφορες στο προσωπο ειδικα που δεν ειναι τοσο ομορφο αλλα το σωμα της ηταν πολυ ωραιο. Το ντυσιμο της ηταν απλο πραγμα που θα βοηθησει οσους δεν θελουν να ξερουν πολλα οι γειτονες αλλα το χαμογελο ηταν παρον και αρκετα προκλητικο.
Αφαιρεσε ρουχα και μπηκε τουαλετα για λιγο επιστρεφωντας για πολλα φιλια στο στομα. Μεχρι εκεινη την στιγμη δεν ειχα καταλαβει ακομα τι ειχα παρει αλλα μου εκανε ξεκαθαρη την εικονα. Στην πιπα ηταν το ιδιο ενθουσιωδης με αποτελεσμα να με καυλωσει πολυ. Εβγαλα μερος της καυλας μου με ενα καλο γλειψιματακι στο μουνι της που την εκανε να καυλωσει και εκεινη.
Στο σεξ περιμενα περισσοτερα, οχι πως δεν ηταν καλη αλλα σαν το τσιμπουκι δεν της αρεσε. Απο κει και περα ηταν πολυ τιμια η συμμετοχη της, τα στησιματα οπως πρεπει χωρις να κλεβει και η προσπαθεια να δειξει οτι την γαμας καλα ηταν ικανοποιητικη.
Παιχτηκε δευτερο γαμησι με χυσιμο στις πολυποθητες βυζαρες που στο διαλειμμα ταραξα στο πιπιλισμα.
Ειχε πολλα να δωσει και πολλα να θυμασαι, νομιζω πως ειναι εξαιρεσεις οι περιπτωσεις που περνανε μετρια μαζι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 27, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
320
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Johnny Red2, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού