Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χθεσινή συνάντηση με την Σιλβια κ θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο αντικειμενικος γίνεται... Η συνεννόηση εύκολη με το γραφείο κ το κορίτσι ηρθε στον χώρο μ στην ώρα της φορώντας ένα κομψό φόρεμα κ σεξυ πεδιλα που αναδεικνυαν πόσο όμορφη είναι....για μένα η κοπέλα ειδικά εμφανισιακά τα σπάει κ ξέρω ότι θα φανώ ιερόσυλος αλλα την συγκρίνω με την γνωστή Σαντρα του μάγου με την διαφορά ότι η Σιλβια για μένα έχει πιο ωραίο πρόσωπο κ μάτια μπλε που χάνεσαι όπως σε έναν ωκεανό....
Μετά από το σοκ λόγω της εμφάνισής που έπαθα η Σιλβια γδύθηκε κ εκεί τα πράγματα έγιναν ακόμη πιο δύσκολα κ αυτό γιατί για μένα είναι ο ορισμός του μοντέλου...προσωπικά δεν θα άλλαζα τίποτα μα τίποτα...
Τώρα όσον αφορά τον αγώνα παίχτηκαν 2 γύροι με πολύ αισθησιακό στοματικό εναλλαγή στάσεων που αν κ πολύ στενή ακολουθεί πιστα τον παρτενέρ της δεν λέει όχι σε κάτι κ η φωνή της κυριολεκτικά είναι μια σειρήνα... στα 4 πραγματικά ένιωθα ότι ζω ένα όνειρο που δεν ήθελα να ξυπνήσω τόσο σεξυ σώμα!
Όλα αυτά με την προϋπόθεση ότι θα την σεβαστεί κάποιος κ θα είναι ευγενικός γιατί η Σιλβια είναι πολύ καλή κ στο σοσιαλ....αλλα σε μια ώρα είναι δύσκολο να γίνουν όλα....
Εν κατακλείδι για μένα αυτή την στιγμή είναι σίγουρα αναμεσα στα 3 πιο σεξυ κορίτσια του χώρου!
Κ επειδή θα πει σίγουρα κάποιος μα αρνητικό δεν έχει;
Έχει....είναι τρομακτικά ερωτευσιμη.....
Σίλβια αν διαβάσεις την κριτική μου σε ευχαριστώ για την υπέροχη ώρα κ σύντομα θα τα ξαναπούμε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 27, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
1.228
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Johnny Red2, Yatoputso και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού