Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 53 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 233933
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο αρκετο καιρο μπαινω στο κοπο να γραψω κριτικη απλα γιατι το αξιζει η κοπελα.

Αρχικα καλη συννενοηση με το γραφειο, χωρις πολλα πολλα ζητηζα την συγκεκριμενη κοπελα Χ ωρα και μερος, κλειστηκε σε 5 λεπτα, ενω εφαγα ακυρο για 2 κλεισμενα ραντεβου, πρωτα απο Angels και μετα Μαγο μεσα σε 5 ωρες...

Και ενω ελεγα οτι μαλλον δεν ειναι η μερα για να κλεισω ραντεβου και οτι αν το κανω θα προκαλω την τυχη μου, επεσα πανω στην Σασα και διαβαζοντας κριτικες ειπα αφου ειναι διαθεσιμη να την κλεισω.

Δεν θα μπω σε λεπτομεριες γιατι εχει τοσες κριτικες που δεν εχει νοημα πλεον, αλλα το ποιο σημαντικο για μενα που της δινει το 10αρι στο βαθμο ειναι οτι καταλαβαινει και συγχρωνιζεται μαζι σου.

Με διαβαζε σε καθε σημειο του ραντεβου σαν ανοιχτο βιβλιο και εκανε ακριβως αυτο που ηθελα οπως το ηθελα χωρις να το ζητησω. Εσταζε καβλα η κοπελα και δεν γκρινιαξε ουτε 1 δευτερολεπτο για τιποτα..

Κανει αυτο που θες, οπως το θες, χωρις μαλακιες τυπου "αχ κουραστηκα" η "με πονας" η να αποφευγει κατι με ηλιθιες δικαιολογιες. Επαγγελματιας που ξερει τι κανει.

Παιχτηκαν 2 γυροι ο ενας καλυτερος απο τον αλλον, και πλεον απλα θα παιξω επαναλητπικη μαζι με την Ντασα που απο τι μου ειπε οταν ειναι μαζι κανουν οργια. Και την πιστευω..

Αυτα απο μενα καλο υπολοιπο καλοκαιρου και καλα γαμησια παιδια

Καλο καλοκαιρι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 27, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.010
Πόντοι:
5.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, GALLAS, bigmountain και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού