Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 8 10
Call-Girls 37983
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εύκολο κλείσιμο ραντεβού με την Έλενα, όπως πάντα τα κορίτσια στο τηλεφωνικό είναι ευγενέστατα και εξυπηρετικότατα.

Έφτασα αρκετή ώρα νωρίτερα στο ξενοδοχείο της κοπέλας η οποία ετοιμάστηκε και το ραντεβού ξεκίνησε ένα δεκάλεπτο νωρίτερα.

Η κοπέλα με καλωσόρισε στην πόρτα με ένα μεγάλο χαμόγελο.

Είναι 22 χρόνων κατά δήλωση της, από το Ντόνετσκ. Επάγγελμα DJ, αλλά από ότι κατάλαβα δοκίμασε λίγο το άθλημα στην Μόσχα και τώρα ήρθε Ελλάδα για να βγάλει κάποια λεφτά. Δεν φαίνεται να έχει μεγάλη εμπειρία στο επάγγελμα. Το πρόσωπο της δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, αλλά όταν γδύθηκε αποκαλύφθηκε ένα από τα καλύτερα σώματα που έχω δει. Έχει σίγουρα πλαστικές στα χείλη και το στήθος, όμως η δουλειά και στα δυο είναι πολύ καλή. Τα χείλη στην αίσθηση και το στήθος σε εμφάνιση και υφή. Ο κωλος της είναι ένα ποίημα δεν το χορταίνεις. Δέρμα εξαιρετικά απαλό και ωραίο στην υφή. Συναγωνίζεται το σώμα της Μαρίνας στο λιγότερο γυμνασμένο.

Αγγλικά τυπικά ανύπαρκτα, αλλά γίνεται συνεννόηση και χωρίς αυτά.

Είναι πολύ καθαρή. Δέχθηκε γλειφομουνι, και φάνηκε να το απολαμβάνει, χωρίς δάχτυλα.

Πίπα θα έλεγα μέτρια προς καλή με ωραίο αργό ρυθμό που αυτό εμένα μου αρέσει.

Γενικά απέφευγε τα φιλια και την πρόσωπο με πρόσωπο επαφή. Δεν ξέρω αν απλά δεν της άρεσα ή είναι έτσι πιο απόμακρη γενικά.

Είχαμε τρεις γύρους. Οι δυο πρώτοι έγιναν με την κοπέλα σε μπρούμυτη στάση όπου άντεξε δυνατό κοπανημα, αλλά τόσο η στάση και το ποσό στενή ήταν δεν με άφησαν να το ευχαριστηθώ όσο θα ήθελα και είχαμε γρήγορο τελος. Δικό μου σφάλμα που δεν την έβαλα να αλλάξει στάση, αλλά πάμε παρακάτω.

Για τους λάτρεις της πίσω πόρτας, μου είπε ότι στην Ρωσία δεν έκανε πρωκτικό, αλλά το έβαλε στο πρόγραμμα της εδώ.

Παρότι φαίνεται να μην έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα άντεξε γρήγορους και έντονους ρυθμούς.

Ο τρίτος γύρος ήταν εξαιρετικός, με δυο στάσεις ιεραποστολικό και στα τέσσερα όπου με αρκετά καλή συμμετοχή και κραυγές από την ίδια. Ειδικά στα τέσσερα είχε φουλ συμμετοχή και η θέα και η αίσθηση ήταν τρομερές.

Θέλει λίγο προσοχή στον χρόνο γιατί έχω την εντύπωση ότι προσπαθεί με έξυπνο τρόπο να φάει λίγο το χρόνο.

Σίγουρα δεν είναι ούτε Ντασα ούτε Σασα ούτε Μαρίνα. Σε εμένα δεν έβγαλε GFE συμπεριφορά, αλλά πιο πολύ PSE.

Σε γενικές γραμμές είναι οκ, ίσως αν προλάβαινα λόγω χρόνου 4ο γύρο με τα χαρακτηριστικά του 3ου να ήταν πιο θετική η εντύπωση μου.

Δεν ξέρω αν δικαιολογεί τα 200€ την ώρα ούτε τα 100€ για το πρωκτικό.

Ίσως αν την είχα χειριστεί διαφορετικά να είχα καλύτερη εντύπωση.

Θα μείνει 2 εβδομάδες και μετά θα πάει Μύκονο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 27, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
500€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GeneralWinter
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.182
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, Γιώργος Παπ., mancunian1986 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2024
Παιδιά νομίζω πως το GLAMOUR (σ.σ. του οποίου είμαι τακτικός πελάτης επί δεκαετία πλέον) το έχει παρακάνει λίγο με την άνοδο των τιμών τελευταία... Δεν είναι δυνατό 200/ώρα για μια plastic fantastic γκόμενα όπως η εν λόγω ντέβουσκα.
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, Yatoputso, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη
29 Ιουλίου, 2024
Σίγουρα οι τιμές έχουν ανεβεί γενικά.

Αλλά δεν νομίζω ότι είναι θέμα γραφείου αλλά επιλογή των κοριτσιών.

Σίγουρα το εκάστοτε γραφείο συμβουλεύει τις κοπέλες αλλά η τιμή είναι δίκη τους απόφαση.

Το πως ορίζει η κάθε κοπέλα την τιμή της έχει να κάνει και με το τι θέλει να πετύχει. Γενικά βλέπω ότι η αύξηση τιμών δίνει σχετικά καλυτερο vfm για όσους κάνουν πολύωρα ραντεβού παρά για τους πελάτες της μισής ή μιας ώρας.

Εξαρτάται και πόσους πελάτες θέλει να έχει καθημερινά η κάθε κοπέλα, και αρκετοί άλλοι παράμετροι.
review reaction 1 bigmountain, Johnny Red2, astronaut80 και 1 ακόμα μέλος
30 Ιουλίου, 2024
Συμφωνώ σχεδόν απόλυτα στο σχόλιο σου αλλά δεν κατάλαβα τι εννοείς όταν λές:
"Γενικά βλέπω ότι η αύξηση τιμών δίνει σχετικά καλύτερο vfm για όσους κάνουν πολύωρα ραντεβού παρά για τους πελάτες της μισής ή μιας ώρας."
Πως δηλαδή η αύξηση των τιμών αυξάνει το vfm σε πολύωρα ραντεβού, όταν η ίδια υπηρεσία θα κοστίσει παραπάνω (αύξηση τιμής Χ αριθμό ωρών). Μάλλον το αντίθετο ισχύει. Μειωμένες τιμές ή εκπτώσεις θα αύξαναν το vfm σε ένα πολύωρο.
review reaction 1 Aragorn135, Elganador, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
30 Ιουλίου, 2024
@GW δεν ξέρω γιατί δεν έδινε σε σένα φιλιά, ή αν έκανες μετά παράπονα στο γραφείο, αλλά εγώ είδα ένα άλλο πρόσωπο της.

Η φίλη της η Ντάσα ανάφερε πώς πολλοί πελάτες είχαν παράπονα από την κοπέλα
review reaction 1 Bartender 74, Johnny Red2
30 Ιουλίου, 2024
Στρατηγέ μου να μας εκμυστηρευτείς σε πρώτη ευκαιρία το κόλπο σου που σου επιτρέπει να χρησιμοποιείς στη φράση «ίσως αν προλάβαινα λόγω χρόνου 4ο γύρο» το συγκεκριμένο ρήμα χρονικού περιορισμού και όχι κάποιο άλλο που να παραπέμπει σε άλλου είδους όρια
06 Αυγούστου, 2024
Σορρυ για την καθυστερημένη απάντηση, αλλά ήμουν εκτός Ελλάδας..

@Johny Σε πολλές κοπέλες, η τιμή των πολύωρων ραντεβού είναι μειωμένες, οπότε πχ αν κάνεις τα μαθηματικά αντι να πληρώνεις λόγου χάρη 170 ευρώ την ώρα βγαίνει πιο φθηνά... Όχι κατά πολύ, αλλά βγαίνει. Ακόμα περισσότερο όταν πχ παμε σε ραντεβού πάνω των 4ωρών. Ουσιαστικά όσοι κάνουν πολύωρα έτσι κι αλλιώς, πληρώνουν την ώρα κάπως λιγότερο από αυτούς που πάνω για μισή ή μία ώρα..

@ΒΜ τι να σου πω, όπως είπα μπορεί να μην της άρεσε η φάτσα μου και να μην της βγήκε... Όπως και να έχει το κορίτσι δεν είναι επαγγελματίας. Παράπονα δεν έκανα, ότι διαβάσατε εδώ, αυτά είπα και στο γραφείο. Από ότι κατάλαβα ήμουν και ο πρώτος που τους έδωσε feedback.

@Troin Δεν είμαι σίγουρος τι ακριβώς θες να σου εξηγήσω. Με την κοπέλα ξεκίνησε το ραντεβού περίπου ένα τέταρτο νωρίτερα και κάπου εκεί εγώ μπέρδεψα την ώρα και καθώς νόμιζα ότι έχουμε χρόνο το πήγα πιο χαλαρά και δεν μας βγήκε. Τώρα αν το ερώτημα σου είναι για το πως μπορώ 4+ γύρους, φαντάζομαι είναι καθαρά θέμα ηλικίας καθώς είμαι στις αρχές των 30..
review reaction 3 review reaction 1 HoneyVoskos, bigmountain
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6