Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 45 10
Call-Girls 82549
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρῶτον, ἐν ἀντιθέσει μὲ τὸν προηγούμενο συναγωνιστή τοῦ ὁποίου τὴν κριτική εἶδα ΣΗΜΕΡΑ καί ΟΧΙ χθές, ἐμένα δέ μοῦ βγῆκε καλά.

Ἀλλά ἄς τά πάρουμε ἀπ’τὴν ἀρχή. Κοίταζα διάφορες ἐπιλογές σέ διάφορα γραφεῖα καί μοῦ γυάλισε ὅπως καί παλαιότερα ἡ Ἰνέσα ποὺ μόλις ἔσκασε μύτη αὐτήν τὴν ἑβδομάδα. Κοίταξα καί πολλές κριτικές σέ διάφορα φόρα. Ἦσαν θετικές κατά κανόνα, ἀλλά καί ἀρκετά παλιές καί δέν ἤμουν βέβαιος τί θά συναντοῦσα καί ὡς πρός τὴν ἐμφάνιση καί ὡς πρός τίς ὑπηρεσίες.

Τό ῥαντεβού κανονίσθηκε μέ μερικά μηνύματα μὲ τό γραφεῖο. Πάω στό ἴδιο ξενοδοχεῖο ποὺ εἶχα πάει γιά τὴν πορνοστάρ Sofia Like πρίν ἀρκετά χρόνια στὸ Μεταξουργεῖο.

Ἐμφάνιση: περισσότερα τατουάζ, ἰδίως στὴ δεξιά μεριά τοῦ κορμοῦ. Ἐλαφρῶς περισσότερο σπασμένο πρόσωπο. Σῶμα λίγα κιλάκια παραπάνα, ἀλλά ὄχι μόνον δέν εἶναι χοντρή, δέν εἶναι κάν μπαμπάτσικη. Ἀκριβέστερες εἶναι οἱ φωτογραφίες στό ἀδελφό πρακτορεῖο τῆς Θεσσαλονίκης σύν τὰ τατουάζ καί μεῖον τὴ λάμψη. Ἡλικία γύρω στὰ 30-35.

Δίνω 160 γιά μιά ὥρα. Μοῦ λέει: «Μοῦ δίνεις πολλά καί μοῦ ἐπιστρέφει 50. Σκέφθηκα: « Κάποια μαλακία θά’κανα ». Μπαίνω γιά μπάνιο. Ἀπ’τό μπάνιο τῆς λέω: « Γιά μιά ὥρα! » Βγαίνω καί μοῦ λέει: « Εἶχες δίκιο » Καί τῆς ξαναδίνω τὰ 50. Κουτοπονηριά; Ἤ μήπως τὸ γραφεῖο τοὺς λέει: « Ἔχεις ραντεβού τὴ χ ὥρα » χωρίς νά πῆ γιά πόση ὥρα καί μετά τὰ βρίσκουν οἱ πελάτες μὲ τὸ κορίτσι. Συνέβη καί μέ τὴν προηγούμενη ποὺ πῆρα ἀπ΄τό συγκεκριμένο γραφεῖο. Δέν μπορεῖ ὅλες οἱ κουτοπόνηρες νά’ναι μαζεμένες στὸ ἴδιο γραφεῖο!

Ὑπηρεσίες: γδύνεται. Ὡραῖο κορμί, κρατιέται καλά, ἀλλά ὑπάρχουν καί καλύτερα τουλάχιστον γιά τὰ δικά μου γοῦστα. Ξαπλώνει καί ἀρχίζουμε φιλιά. Γλῶσσα ἐλαχίστη. Προσπαθῶ νὰ τῆς γλείψω τ’ ἀφτιά καί τὸν λαιμό. Δέν περνᾶ πολλή ὥρα καί μοῦ λέει: « Μή! Μοῦ χαλᾶς τὸ μακιγιάζ ». Εἶχε κάτι σάν glitter ποὺ εἶχε βάλει σάν πούδρα, ὅπως οἱ γιαγιάδες μας. Σέ λίγο μοῦ λέει: « Ὄχι ἄλλα φιλιά Δέ μ’ἀρέσουν! » Εἶχα βάλει καραμέλα νωρίτερα. Κρίμα γιατί φιλᾶ ὡραῖα. Σχεδόν καπάκι μοῦ λέει: « Νά καπνίσω; » Τῆς τό’κοψα. Θυμήθηκα μιά ἀρκετά παλιά κριτική ποὺ ξαναδιάβασα πρίν τό ραντεβού ὅτι μονίμως ἀτμίζει. Τό’χει ἀκόμη τό ἐλάττωμα! Στό μεταξύ τῆς ἔπαιζα τό μουνί μέ τό χέρι ΧΩΡΙΣ ΔΑΚΤΥΛΑ γιατί ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ καί μοῦ’παιζε τὴν πούτσα μέ τό χέρι της. Κάθε λίγο καί λιγάκι μέ ρωτοῦσε: « Σέξ; » Μέχρι ποὺ τῆς εἶπα: « Ἕνας γύρος » Τότε τό’κοψε τό τροπάρι. Ὅταν μοῦ’κοψε τά φιλιά, σκέφθηκα: « Θά ἐργασθῆς καριόλα, θές δέ θές! » Τό’ριξα στό γλειφομούνι.Πέρα ἀπό κάποιες κραυγές καί μικροσπασμούς ἐλαχίστη ἀνταπόκριση παρ’ ὅτι ἔβαλα τὰ δυνατά μου ἐπί ΕΙΚΟΣΙ λεπτά καί παρ’ ὅτι ἔχυσε ἀρκετά ὑγρά. Μᾶλλον εἶναι στὴ φάση « Βαριέμαι... » σάν τίς διαφημίσεις ρεύματος. Ὁμολογῶ ὅτι ξενέρωσα καί κάπου μοῦ’φυγε ἡ στύση. Ὕστερα ἀπό μισή ὥρα κτυπᾶ τό κινητό της. Τό σηκώνει καί μπαίνει στὸ μπάνιο. Βγαίνει ὕστερα ἀπό ἕνα λεπτό καί μοῦ λέει: « Μαμά » Ρέ γαμῶ το! Ὅλα μαζί! Εὐκαιρία πάντως γι’ ἀλλαγή.

Πίπα. Ἐδῶ δίνει τὰ ρέστα της. Τῆς ἔβαζα πάγο ἀρκετές φορές καί τὴν ἔβαζα νά τρώη καί νά παίζη μέ τὰ ἀρχίδια. Μόνο ποὺ δέν τῆς ἀρέσει καί πολύ γιατί τό γύριζε γρήγορα στὸν ποῦτοο ὅπου ἤθελα πιό ἀργές στροφές. Τέλος πάντων, κοιτάζει τό κινητό της καί μοῦ λέει: « Μένουν 15 λεπτά. Σέξ ;» « Σέξ » ἀπαντῶ. Στήνεται σκυλάκι γιατί τό ζήτησε ἡ ἴδια. Ἀλλά φεῦ. Λίγο τό ξενέρωμα, λίγο ὅτι πλέον πλησιάζοντας τὰ πρῶτα -ήντα α) δέν μπορῶ τόσο εὔκολα καί β) θέλω κάτι παραπάνω, ἰδίως ἀπό συμμετοχή -στά 20-25 θά καύλωνα μέ τὴν πίπα καί θά’μουν τζέτ- καί τό ἀποτέλεσμα... μοῦ’πεσε... Μοῦ λέει: « Δέ σέ ἀρέσω; ». « Δέν ξέρω » Τῆς λέω. Σέ ἐκείνη τὴ φάση ὄντως εἶχα μπερδευθῆ καί ἐγώ ὁ ἴδιος. Βγάζει προφυλακτικό καί ξανά πίπα, ξανά καύλα, ξανά σκυλάκι καί προφυλακτικό καί ξανά πτώση. Στό τέλος γιά νά μήν πολυλογῶ περισσότερο μέ τέλειωσε μέ ἕνα εὐχάριστο handjob στό σῶμα τό ΔΙΚΟ ΜΟΥ . Λόγω handjob καί πίπας παίρνει τὴ βάση στὴ συμμετοχή: 5. Ἀλλιῶς θά’ταν παρακάτω. Καί πρίν γκρινιάξετε κάποιοι ρωτώ πόσοι τελειώνετε στὰ βυζιά ἤ στά σώματά τους; Πλύθηκα, ντύθηκα, εἴπαμε 5 πράγματα περί ἀνέμων καί ὑδάτων καί ἔφυγα.

Δυστυχῶς δέν τό’χει πλέον καί μ΄ἐξαίρεση τὴν πίπα βαριέται πού ζεῖ...

Ἀγγλικά βγαίνει ἄκρη ἀλλά ὄχι πάντα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
27.678
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 BIG_BIG_BEN, maradona7, Elganador και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2024
Κρίμα αγαπητέ Horny... Εσύ να είσαι καλά και όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία..

Όσο για το 20λεπτο γλειφομούνι σε αγάπησα λίγο παραπάνω γιατί είσαι συνάδελφος!

Τώρα για το τελείωμα στο σώμα, όπως σου απάντησα και σε κάπου αλλού, εγώ προσωπικά δεν έχω συναντήσει πρόβλημα με καμία κοπέλα που το ζήτησα. Σίγουρα πολλές άμα τις ρωτήσεις "που θες να τελειώσω;" θα σου πουν "μέσα μου γαμιά μου" προφανώς όχι λόγω καύλας, αλλά για να γλιτώσουν το πλύσιμο, αλλά υπάρχουν και οι κοπέλες που θα σου πουν για βυζιά, κώλους, στόμα, ρούχα(!).

review reaction 2 review reaction 3 Johnny Red2, Bartender 74, Elganador και 1 ακόμα μέλος
26 Ιουλίου, 2024
Horny είσαι θεός ρε φίλε Κουλ
Κρατάω το θα εργασθης καργιολα Χαχαχα!
review reaction 3 Johnny Red2, james034, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη
26 Ιουλίου, 2024
Πάντα κουτοπόνηρη ήταν
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
26 Ιουλίου, 2024
Εννοειται πως τελειωνουμε στο σωμα της κοπελας , ουτως η αλλως αν τηρει τους κανονες υγιενης θα παει να πλυθει πριν ενδιαμεσα και μετα τους γυρους
ακομη και σε στουντιο στο σωμα τελειωνω της κοπελας, αν πει οχι δεν τη ξαναπαιρνω ,ειναι βασικη προυποθεση
αν μου λεγε η αλλη για μακιγιαζ και παπαριες θα την εχυνα στα μουτρα χαχα
review reaction 3 hornyasfuck, Bartender 74
26 Ιουλίου, 2024
Γιατί είναι ελάττωμα ότι ατμίζει; Δεν κατάλαβα. Όπως τη βρίσκει ο καθένας.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Elganador
26 Ιουλίου, 2024
Ρε θηρίο…ακόμα τα πλησιάζεις τα πρώτα «ήντα»; Νόμιζα, λόγω της γραφής σου, ότι τα έχεις ξεπεράσει προ πολλού, ΝΟΜΙΖΑ ότι είμαι μικρότερος σου! Τώρα ξέρεις…σεβασμός στους μεγαλύτερους Ε;! Ναι!

ΥΓ: βαριέμαι —> διαφήμιση κλιματιστικών!! Χαμόγελο με γλώσσαΧαμόγελο με γλώσσα
review reaction 3 Johnny Red2, hornyasfuck, Xaramofais και 1 ακόμα μέλος
26 Ιουλίου, 2024
Θεος!
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, hornyasfuck, Elganador
26 Ιουλίου, 2024
Εχει πολλες κριτικες, αλλα τουλαχιστον 15 ειναι προμοτοριστικες..... Πριν 5 χρονια της ειχα βαλει 7, αλλα μαλλον 6 κ πολυ της ειναι....
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, hornyasfuck, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
27 Ιουλίου, 2024
Άτομα σαν εσένα ανεβάζουν την ποιότητα του ΒΟU!!!!!
Διδάσκεις!!!!
review reaction 2 hornyasfuck
29 Ιουλίου, 2024
@cheatahwasp Κατά τὴ διάρκεια τοῦ σέξ; Νά τῆς κάνω γλειφομούνι καί νά ἀτμίζη; Δέ νομίζω!
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10