Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την συνάντησα πριν 20 μέρες περίπου στο μπιλ. Νέα κοπέλα δηλώνει 21 κ μου το τόνισε όχι 25 όπως κάποιος φίλος έγραψε. Τακουκαναρες μινι φουστα ωραια πρασινα ματιά. Μιλα και λίγα ελληνικά αφού ζει εδώ αποτι κατάλαβα. Φιλιά όσα θες όπως μου αρέσει σε εσκορτ. Γλύψιμο παντου βογκα δυνατά. Δάχτυλο μέχρι ένα. Ξεκίνα το φλάουτο πάνω κάνω βαθύ με σάλιο κ με κοίταζε στα μάτια. Την έστησα στα τέσσερα μετά από μια πιπα διάρκειας, να την βλέπεις να κουνιέται τέτοια μουνα κ να λες τι πηδω ο τρελός. Χυσιμο στα κωλομαγουλα μετά από μια επιθεση δυνατή. Πολύ όμορφο προσωπο αφού είναι μικρή σε ηλικία. Πίσω πόρτα δεν δοκίμασα ίσως όταν ξανάρθει. Συνεννόηση απλή με το γραφείο 2 μηνύματα, ξενοδοχείο μπιλ. Βάζει κάποια όρια πχ δεν θέλει να της τραβάς μαλλιά στην πιπα θέλει να την κάνει όπως θέλει. Καλό καλοκαιράκι ναχουμε με τέτοια μουνάκια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 06, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petran 19866266, mancunian1986, Johnny Red2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2024
γεροξουρα το βαλιτσάκι του Βιλ το πείρες μαζι σου με την πετσέτα και το σπρέι που σου σύστησε ο φαρμακοποιός
λέγε πανάθεμά σε πιπακια εχεσες στο δωμάτιο
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 Noris83, Bartender 74
26 Ιουλίου, 2024
Μαλλιά στα 4 ή στο όρθιο σε αφήνει να τραβάς (σε λογικά πλάισια πάντα)? Προσωπικά, με τέτοιο συνδυασμό μαλλί - πατούρι που φαίνεται στις φωτογραφίες, θεωρώ εκ των ων ουκ άνευ το hairpulling....
review reaction 1 Elganador
26 Ιουλίου, 2024
Eleanor ούτε βαλιτσάκι πήρα ούτε εχεσα ούτε γερός είμαι. Χαλάρωσε λίγο.
N
Noris83
review reaction 3 Elganador
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3