Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν κύριο, συνεχίζοντας τις παπιοπεριπέτειες, συνάντηση μιας ώρας με April. Δεν έχω πολλά διαφορετικά να σας πω από όσα είπανε οι 2 προηγούμενοι κύριοι

Κατ’ αρχάς, μιλάμε για μια πολύ όμορφη γυναίκα, πράσινα μάτια, πανέμορφο πρόσωπο, μικρά στήθη, ένα σωμα άγαλμα, φτιαγμένα από καθαρό σλαβικο DNA. Εντάξει, μιλάμε έρωτας με το που μπήκε στο δωματιο, από κει και μετά με είχε κερδίσει, οπότε την προσοχή σας στα επόμενα σχόλια, είναι προκατειλημμένα. Έχει και αυτό το ντελικάτο, φινετσάτο στυλάκι, φουλ καυλωτικό για μένα.

Έκανε το ντουζάκι της μόλις ήρθε, πολύ καθαρή, με πολυ καλη διαθεση

Ένα λάθος έκανα, είχα πολύ σκοτάδι στο δωμάτιο. Κανονικά έπρεπε να το έχω φωταγωγήσει σαν την πλατεία συντάγματος, να βλέπω να χαίρομαι.

Και εμένα μου ζήτησε πίπα με προφυλακτικό, μαντηλάκια και τέτοια. Τα δέχτηκα. Πίπα καλή, όχι για Όσκαρ, αλλά αρκεί για να χαζεύεις. Ιεραποστολικό, doggy και τέτοια. Στο δεύτερο γύρο το προσπάθησε ακόμη περισσότερο

Τι να σας πω, όσοι ψάχνετε άγριες καταστάσεις κοιτάξτε άλλου. Όσοι θέλετε όμως μια πίπα από μια η γυναίκα και ένα πρόσωπο που σίγουρα δεν τα βρίσκεις κάθε μέρα, εδώ είστε!!

Μέχρι εφτάρια μπορώ, θα πήγαινε πιο πάνω 8,5-9, 10 σε σωμα/προσωπο. Στη συμμετοχή και σε αυτά, πιο αυστηρά, 6, γιατί, οκέι , ας είμαστε δίκαιοι, είναι ακόμα αματουρι

Αγγλικά, τα βασικά, συνεννοηθήκαμε

Οπως κατάλαβα, φεύγει σύντομα

Πως πέρασα; Πολύ καλά, ήθελα μια πιτσιρίκα, γυναικάρα, χαλαρά, αυτό πήρα . Τις ευχές μου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 23, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
342
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mancunian1986, Yatoputso και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2024
Οπότε από ότι καταλαβαίνω, ούτε το CIM ισχύει, που έχει στα extra της
review reaction 1 BIG_BIG_BEN, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1