Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα και πάλι σύντροφοι
Η συνάντηση με τη κοπέλα έγινε πριν 1 χρόνο σχεδόν όταν είχε ξαναέρθει , με άλλο όνομα και άλλο γραφείο
Να σημειωθεί ότι ήταν η πρώτη μου εμπειρία στο χώρο αυτόν και ήμουν πολύ χεσμένος , αλλά πιστεύω καλό θα ήταν να γράψω και γω

Αν θυμάμαι καλά , η κοπέλα είχε έρθει στην ώρα της
Ότι βλέπετε στις φώτο , έτσι και είναι . Δεν νομίζω να έχω πέσει τοσο έξω και δεν είναι αυτή που νομίζω , εκτός και αν έχει σωσία
Άρωμα δε φόραγε γιατί της έδωσα εγω , αλλά ήταν καθαρούλα
Αγγλικά ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ , άντε και ένα τσικ παραπάνω , την βγάλαμε με translate αλλα τα καταφεραμε, είχαμε ενα δυορο προστά μας
Απο άποψη σώματος , είχε κάποια κιλάκια , αλλά προσωπικά εμένα μου άρεσαν φουλ , σαν αφράτο τσουρεκάκι ήταν , χωρίς πολλές υπερβολές αλλά ωραίο σώμα
Δεν είναι τσοντέ , είναι έτσι μικροκαμωμένη και πιστεύω αμα την πιάσεις και λίγη καυλάντα , ξεκλειδώνει κατευθείαν
Φιλιά πέσαν κατευθείαν , με γλώσσσα , όχι επιφανειακά και κατευθείαν κρεβάτι .
Μουνάκι πολύ ωραίο , δε χώρταινα να γλύφω . Και δερματάκι απαλο
Στην πίπα , τι να σας πω . Ούτε φαν είμαι της πίπας ούτε είχα προηγούμενες εμπειρίες για να συγκρίνω , αλλα νομίζω θέλει λίγο βοήθεια , να της πεις πως το θες να την καθοδηγήσεις , αλλιως θα σε βάλει στον αυτόματο όπως ξερει αυτη . Μου έβγαλε κάτι για amateur πολυ . Δε φάινεται να έχει εμπειρία τρελή . Τέλος πάντων
cowgirl πρωτη στάση δε βολευόμουν καθόλου , είχα πάθει και πατατρακ και το γυρίσαμε μετα σε ιεραποστολικο . Μου επεφτε συνέχεια οπότε το αφήσαμε το άθλημα . Ξενερωσα κιολλας και λεω αστο τώρα δε γίνεται κάτι .
Βουτάμε πισίνα , μπαλαμούτι φουλ ξανα σηκωθηκε ο μαστορας , λεω τωρα τι να κανω ... την έβαλα και μου τον έπαιξε μεσα στο νερό και τελείωσα
Παρόλο που δεν έγινε η φάση όπως το ήθελα , η τύπισσα φαινόταν να το προσπαθεί , να με κάνει να τελειώσω και το κατάφερε .
Τωρα τι να σας πω , δε ξέρω τι ταχύτητες βαράει η κοπέλα , εγώ πάντως θα την ξανασυναντούσα , τώρα που έχω πάρει το κολάι .

καλό καλοκαίρι μάγκες και μη ξεχνάτε ότι και τα κορίτσια ψυχούλα έχουν , δε χρειάζεται να τις αντιμετωπίζουμε σαν κομμάτι κρέας επειδή πληρώνουμε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Απρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
192
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mancunian1986, Johnny Red2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού