Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εάν γνώριζα απο την αρχή ότι η Vicky για να μας κάνει την τιμή να μας φιλήσει θα ζητούσε 20ευρώ εξτρά και 30ευρώ εξτρά για να τελειώσουμε στα βυζιά της δεν υπήρχε περίπτωση καν να μπω στην διαδικασία να σηκώσω το τηλ. διότι πολύ απλά αυτή η νοοτροπία είναι τύπου....ότι αρπάξει ο κώλος μας. Βασικές υπηρεσίες να τις βάζουμε σαν εξτρά..εντάξει, να είμαστε και λίγο σοβαροί.
Το γραφείο τώρα ακόμα και να το ξέρει, πως διάολο να το αναγράψει αφού πολλοί σαν εμένα μολίς δουν cob extra, kisses extra απλά δεν συνεχίζουν ανάγνωση.
Κρίμα διότι εμφανισιακώς είχε προοπτικές..Πραγματικότητα με μια επεξεργασία στο πρόσωπο και όχι τελείως επίπεδη κοιλιά.
Επειδή εγώ καθαρά με πήδημα δεν πολυασχολήθηκα κάποιες βαθμολογιές θα τις αφήσω στην βάση και αν θέλετε εσείς που περάσατε και δεν μιλήσατε (κουφάλες) ή θέλετε να περάσετε στο μέλλον να μας πείτε αν έχει αλλάξει τροπάριο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
496
Πόντοι:
516
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Johnny Red2, maradona7 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2024
Το γραφείο δεν καταλαβαίνει ότι με τέτοιες ‘κουτοπονηριές’ του 80’, θα χάσει πολύ περισσότερα από όσα θα κερδίσει. Η δε κοπέλα τι να πω. Φαντάζομαι δεν σκοπεύει να μείνει πολύ, γιατί δεν πιστεύω κανείς νοήμων άνθρωπος να ασχοληθεί μ’αυτήν.
review reaction 1 Johnny Red2, Milou 77, BIG_BIG_BEN και 4 άλλα μέλη
24 Ιουλίου, 2024
Εφόσον δεν τα γράφει σαν έξτρα δεν εισουν υποχρεωμένος να στα ζητήσει. Έπρεπε να πάρεις τηλέφωνο το γραφείο κ να ακυρώσεις το ραντεβού! .... και φυσικά τα χρήματα πίσω!!! Δεν γίνεται πουτανα των 150€ να μην κάνει ούτε τις υπηρεσίες μπουρελου των 10€ !
review reaction 1 Milou 77, BIG_BIG_BEN, Noris83 και 3 άλλα μέλη
24 Ιουλίου, 2024
Καλα κανεις και τα βγαζεις φιλε!
review reaction 1 Bartender 74, Johnny Red2, Pirgos13 και 4 άλλα μέλη
24 Ιουλίου, 2024
α) Γιά τὰ φιλιά φάουλ, β) γιά τὸ στῆθος σχεδόν ὅλες οἱ ἐπαγγελματίες τό'χουν ἔξτρα....
24 Ιουλίου, 2024
Με έσωσες φίλε μου
N
Noris83
review reaction 1 hornyasfuck
24 Ιουλίου, 2024
Καλησπέρα σε όλους αρχικά δεν γνωρίζαμε ότι σας ζήτησε κάποια extra το κορίτσι ή ότι γενικά ζητάει extra σε υπηρεσίες που δεν είναι στις εξτρα υπηρεσίες της.
Εννοείται και θα το αναφέρουμε στο κορίτσι το γεγονός αυτό για να δούμε γιατί το έκανε.

Το γραφείο καταλαβαίνει τέτοιες συμπεριφορές μόνο όταν τις γνωρίζει και πιστέψτε μας είμαστε σε θέση να το επισημάνουμε στο ίδιο το κορίτσι ότι αυτό δεν είναι σωστό που έκανε και να μην ξανά επαναληφθεί

Όλα τα κορίτσια μας ειναι συνοδοί πολυτελείας και όχι π******* . Αν κάποιο κορίτσι δεν συμμορφώνεται με τους όρους του πρακτορείου μας δεν σημαίνει ότι μπορούμε να την προσβάλουμε απλά μπορούμε να σταματήσουμε τη συνεργασία αν χρειαστεί
review reaction 1 Noris83, hornyasfuck
24 Ιουλίου, 2024
Ήμουν έτοιμος να την πάρω , μου έχει ξανατυχει από το γραφείο αυτο περυσι, έξτρα για φιλί ήθελε. Την εδιωξα.
N
Noris83
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
24 Ιουλίου, 2024
Το γραφείο αν το ξέρει και δεν το λεει για να έχει "ζήτηση" η κοπέλα, δεν είναι κάτι που θα έπρεπε να το δικαιολογείς τόσο άνετα. Ότι γράφετε στην καρτέλα της κάθε κοπέλας ειδικά στις χρεώσεις πρέπει να τηρείται. Αλλά αμφιβάλλω ότι το γραφείο έχει γνώση. Μαλλον για κουτοπονηριά της κοπέλας μου ακούγεται. Βέβαια πρέπει να είναι αρκετές μέρες εδώ η συγκεκριμένη και αν τα έχει κάνει και σε άλλους πελάτες σίγουρα κάτι θα έχει φτάσει στα αυτιά του γραφείου.

Σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, Johnny Red2
24 Ιουλίου, 2024
Συν 10 γιούργια η ρωγα...
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
25 Ιουλίου, 2024
@Horny σε εμένα καμιά από τις 50+ κοπέλες που έχω δει δεν έχει ζητήσει έξτρα λεφτά για τελείωμα στο στήθος.
review reaction 1 review reaction 3 Bartender 74, Noris83, hornyasfuck
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2