Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε προ δεκαετίας τουλάχιστον όταν ήταν ήδη 40+.
Συγκεκριμένα έγινε στο Λακομπα λιγο πριν τα Χριστούγεννα.
Για καποιους που ίσως αμφισβητήσουν τα όσα θα περιγράψω θα αναφέρω μόνο πως έσκασε με σκούφο Αγιου Βασίλη.
Οταν την συναντησα ηταν ηδη περασμενα 40.
Αρκετά σπασμενη ήδη στο προσωπο και σωμα που σιγουρα στα νιατα της ηταν τοπ αλλα αρκετα παρατημένο με εμφανή ηδη τα σημαδια του χρονου. Η πισω οψη κατω του μετριου.
Στην κατηγορια της ηδη τοτε παιζαν τοπ. Δεν θα την τοποθετούσα σε καμια περιπτωση σ αυτά.
Στα της πραξης:
Αρκετα επιθετική πραγμα που το θεωρω φαουλ καθως μπαινει στο δωματιο μ ενα συγκεκριμενο ρολο χωρις να εχει πει εστω δυο λογια με τον πελατη. Μη επαγγελματικό το να πεφτει κατευθειαν στα γονατα ενω με δυο λεξεις που εχει ξεστομισει να μυριζει αλκοολ το στομα της.
Το στοματικο της καθολου τεχνικό. Θα ελεγα αρκετά ατσούμπαλο απλα για να εντυπωσιασει.
Στο σεξ μηχανική.
Δεν θα μακρηγορήσω.
Για να ειμαι ειλικρινής αν και πιστεψα οτι θα ανεβουν οι στροφές στο δευτερο γυρο την αποχαιρετησα με συνοπτικές διαδικασίες στο διάλειμμα.
Μπηκε στα εντελως αποτυχημενα ραντεβου μου.
Δημιουργηθηκε ενα μυθος με το νημα της που ανοιχτηκε απο μελος που μεσουρανουσε με ενεργή συμμετοχή για τους λόγους που ο ιδιος γνωριζει και ελαχιστοι αλλοι γιατι ο κόσμος ειναι πολύ μικρός..
Προσωπικη παντα αποψη: πεταμενα λεφτά και θα επρεπε και η ιδια αν εξασκει ακομα οπως βλεπω στις κριτικές να εχει αποσυρθεί.
Μπουχτισαμε με τις πληρωμενες κριτικές και τους προμοτορες.
Για οσους δεν γνωριζουν καποια κοριτσια πληρωνουν σε μηνιαια βαση τυπους να γραφουν διθυραμβικές κριτικές για να διατηρούν την παρουσία τους και το νημα τους για οσους ταλαιπωρους ψαχνουν απεγνωσμενα μια καποια ποιοτητα.
Κι αυτά πεταμενα λεφτα γιατι ειναι ξεκαθαρο πως γραφουν παντα οι ιδιοι με το ιδιο στυλ και τα ιδια πραγματα.
Οσο για τους αλλους των γραφειων δικαιολογουνται απολυτα. Την πραματια τους προωθουν.
Εν κατακλείδι ο γενικός κανονας ειναι πως ό,τι δινεις παιρνεις, ΠΑΝΤΑ… αν και σε πολλες περιπτωσεις μιλωντας για πουτανες υπαρχουν και αυτές που αξιζουν πολυ περισσοτερα απ αυτο που τους δινεις αλλά αυτό ειναι μια αλλη κουβεντα.

Χαιρετώ

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Moscowita
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
1.448
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, maradona7, Bonecrusher και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

27 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2024
ρε παίχτη, τι κατραπακια έδωσες στους προηγούμενους ναουμε ? Ναι!
προβλέπω καλό παρτάκι εδώ. Κουλ
review reaction 1 Moscowita
23 Ιουλίου, 2024
Καλά όλα αυτά αλλά μετά από δέκα χρόνια είπες να γράψεις κριτική
review reaction 1 Milou 77, Moscowita
23 Ιουλίου, 2024
Μπράβο για την ευθεία τοποθέτησή σου και την ειλικρινή σου άποψη, καθώς κι εμένα έσπευσαν να με κράξουν πρόσφατα, επειδή είπα τη γνώμη μου και πρόσβαλα τις πεποιθήσεις κάποιων που επιλέγουν να εξιδανικεύουν όσα «δεν φτάνει η αλεπού».

Γιατί όπως είπες «ό,τι πληρώνεις παίρνεις»… Απλώς την πατάμε ενίοτε με αυτά τα εμπορικά τερτίπια.

Σε χαιρετώ
review reaction 1 Johnny Red2, Moscowita
23 Ιουλίου, 2024
Αρνητική κριτική για συνάντηση προ δεκαετίας τουλάχιστον. Τύπε μήπως μικρός άκουγες συχνα το 'βλεπω κατι όνειρα' του τριαντάφυλλου Money MouthMoney Mouth. Έχουν και οι προμοτορες ένα όριο, εσύ το τερματισες. Βγήκες κι εσύ να ενημερώσεις μετά από μια δεκαετία, στην επόμενη άσε να περάσουν καμιά 20αρια χρονια να τα θυμάσαι και πιο καλά.
review reaction 3 review reaction 1 Makis99, james034, Milou 77 και 6 άλλα μέλη
23 Ιουλίου, 2024
Έχεις στα περισσότερα που λες,δίκιο την πήρα και εγώ από το 2014-2016 τρεις φορές όλες και όλες,πουλάει μια τρελιτσα εμένα με πιπωσε στο ασανσέρ του Λακομπα και τις τρεις φορές που την πήρα,με ξεπεταξε στο 40λεπτο δύο γύρους,αυτό που σώνει την Μαρίνα και δουλεύει ακόμη είναι η πολύ χαμηλή τιμή,χωρίς να αλλάξει κάτι εδώ και χρόνια,η κυριότερη αιτία που την έκοψα εδώ και χρόνια είναι η πολύ δύσκολη επικοινωνία,ευκολότερο είναι να απαντήσει ο πλανηταρχης παρά η Μαρίνα.
review reaction 1 Johnny Red2, Moscowita
23 Ιουλίου, 2024
Κριτική του 2024 για συνάντηση του 2014 ,με τα ίδια λεφτά 60 ευρω αλλά κ 10 χρόνια διαφορά .Φωτογραφίες παραπλανητικές γράφεις . Ποιές φωτογραφίες δεν μας είπες αφού ως γνωστό στη Μαρίνα μια φωτογραφία παίζει και η κουτσή Μαρία ξέρει ότι δεν είναι αυτή . Κατηγορείς τις καλές κριτικές ότι κρύβονται προμότερες . Λες και η κοπέλα έχει ανάγκη από promotion από την στιγμή που παρέχει υπηρεσίες στην ελάχιστη τιμή των 60 ευρώ ,οι οποίες άνετα κοστολογούνται + των 60 ευρώ. Και ήρθες μετά από 3 χρόνια της τελευταίας κριτικής σου να γράψεις κριτική για συνάντηση του 2014 .Σωραίος ρε φίλε και προπάντων ΜΗ προμόταρας . Το πιθανότερο είναι να έφαγες χυλόπιτα και δεν δεν έχει κρυώσει μετά από 10 χρόνια .
review reaction 1 Bonecrusher, paparotriftoulas, james034 και 6 άλλα μέλη
23 Ιουλίου, 2024
Μπήκες μετά από 10 χρόνια να μαυρισεις μια κοπέλα και από την αρχή την υποβαθμίσεις και την μειώνεις. Τι νταλκά βαράς ρε φιλε. Όχι είναι 40+, όχι σου επιτέθηκε αμέσως,οχι πληρώνει για κριτικές και άλλα,τέτοια. Έλα να σου δώσουμε τα 60€ και το ξενοδοχείο για να σου φύγει κλάψα.θα εγραφα και άλλα, αλλά μόνο που ασχολήθηκα, φτανει.
review reaction 1 review reaction 3 Milou 77, White Othellos, Moscowita
23 Ιουλίου, 2024
Και εσύ μετά από 10 χρόνια θυμήθηκες να γράψεις την κριτική?
review reaction 1 Milou 77, Moscowita
23 Ιουλίου, 2024
Καλά εσύ για να καταλάβω τώρα μπήκες εδώ για να γράψεις για μια συνάντηση που είχες με τη κοπέλα πριν 10 χρόνια ?????????
review reaction 1 Milou 77, Moscowita
23 Ιουλίου, 2024
Φιλε μπραβο που λες αληθειες γιατι εχει παραγινει..

Δεν το λεω για την συγκεκριμενη κοπελα (δεν εχω συναντηθει ποτε) το λεω γενικα..

Εγω προσωπικα παιρνω μονο incall μετα απο καλη ερευνα..(εκτος βεβαια απο καποιες κοπελες που πραγματικα αξιζουν)
review reaction 1 Moscowita
27 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3