Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα σε όλους και καλό υπόλοιπο καλοκαιριού να έχουμε με καλό και ποιοτικό σεξ.Βρεθηκα με την Ανίτα εν μέσω καύσωνα ελπίζοντας να πάρω μια ανάσα δροσιάς από ένα δροσερό κορίτσι.Τουλαχιστον έτσι έδειχνε στις φωτογραφίες αλλά και στην πραγματικότητα η εμφάνιση της είναι σούπερ.Οταν μίλησα με το γραφείο μου ανέφεραν πρώτα τη Μισέλ αλλά εγώ δυστυχώς διάλεξα την Ανίτα λόγω φωτό αλλά κι επειδή έχω ξαναπάει με κανά δυο Βραζιλιανακια και πέρασα πολύ όμορφα.Η συγκεκριμένη πάντως παρότι έχει προσόντα δεν ξέρει μπαλιτσα η δεν θέλει να παίξει μπαλιτσα.Το τσιμπούκι της ήταν μέτριο δουλεύει μόνο κεφάλι αλλά είναι τρομερή η θέα να βλέπεις να σε ρουφάνε αυτά τα τσιμπουκοχειλα.Επισης πολύ ωραία θέα να την έχεις στα τέσσερα με την κολάρα που έχει.Φιλια δεν δίνει παρόλο που εγώ ήθελα γιατί όπως είπα πριν έχει χειλαρες.Στο τέλος της ζήτησα να την χύσω στα μούτρα η στο στόμα (εννοείται επί πληρωμής) γιατί ήθελα να ξεχαρμανιασω αλλά δεν δέχτηκε.Εστω δηλαδή αυτό αν έκανε θα έφευγα με θετικές εντυπώσεις γιατί σαν μουνι μου άρεσε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 14, 2024
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
683
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, maradona7, mallias20 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2024
Δύο κριτικές είχε και αυτές στα τάρταρα, και εσύ ήθελες να πάρεις δεν κρατιοσουν.
Στην υγειά της λοιπόν και σε καλή μεριά .Μπράβο κούκλα μαδησετα τα χηνάρια.
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1