Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σε όλους τους ενδιαφερόμενους. Συνάντηση πρώτες πρωινές ώρες. Το κορίτσι παρολου που τελείωνε την βάρδια με υποδέχθηκε στον χώρο της κοντά στα Εξάρχεια, με πολύ όρεξη. Ανοίγει την πόρτα και βλέπω μια κούκλα σε τακούνια με sexy εσώρουχα. Αγκαλιά, φιλιά πεταχτά. Επικοινωνία στα αγγλικά. Ένα γρήγορο ντους από πλευράς μου και φύγαμε... απίστευτη ακαποτη πίπα για ώρα. Γλυψιμο σε όλη την περιοχή. Με όρεξη κι αφού με καύλωσε όσο δεν πήγαινε, της λέω ήρθα να σε γαμησω από τον κωλο. Μου λέει You are crazy...Πέρασμα προφυλακτικο. Πρώτα λίγο πρώτα από μπροστά και μετά κωλο.
Σε 1 λεπτό ήταν από πάνω μου με το καυλι στο κωλο...έβαλε τζελ...δυσκολεύτηκε λίγο ...την βόλευε καλύτερα στα 4. Πολύ τζελ, αλλά σφιχτός ο κωλος της....ωραίο γαμησι...μια εγώ σπρωξίματα μια αυτή...μέχρι που την έχυσα μέσα στο κωλο στο προφυλακτικό με πολύ ένταση... Ντουζακι, χαλάρωμα και μετά της λέω θέλω να σε δω να squirt αρεις... Έπαιζε το μουνι της σαν τρελή...και ήρθαν τα χυσια στο κρεββάτι... Όχι πάρα πάρα πολλά, αλλά λεκέδες έγιναν πολλοί... γαμάτο σκηνικό. Πήγε πλύθηκε, την ευχαρίστησα και καλημέρα! Καλό κορίτσι με όρεξη να σε ικανοποιήσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
466
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, STAVROS6969, maradona7 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2024
Η πολωνέζα δυνατή με πολλά έξτρα και φυσικά μιλάει καλά αγγλικά άψογη συνεννόηση χωρίς ένα κινητό στο χέρι όλη την ώρα . Και εγώ και η σύζυγος μου είχαμε περάσει τέλεια μαζί της!!!
review reaction 1 review reaction 3 Larson, astronaut80, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1