Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γνωρίζοντας τη δύσκολη βδομάδα που με περιμένει, αποφάσισα την προηγούμενη Πέμπτη να κανονίσω ένα δυνατό ματς για να χαλαρώσω πνευματικά και σωματικά. Μετά από αρκετό ψάξιμο και λόγω του ότι δεν ήθελα να ξεφύγω οικονομικά αυτή τη στιγμή, κατέληξα, μετά από ανάγνωση κριτικών, στη Μαρίνα.

Το ραντεβού κλείστηκε γρήγορα και εύκολα, στο Hotel Olympic. Πήγα στο δωμάτιο νωρίτερα μιας και ήμουν κοντά και χάζευα Brazzers TV και γκομενάκια στο insta, μέχρι να έρθει το κορίτσι. Έσκασε μύτη με κόκκινες γόβες, λευκό φόρεμα και ροζ στριγκάρα. Έκανε ντουζάκι, εγώ είχα μόλις κάνει και με υποδέχθηκε με τρομερή πιπάρα του ένδοξου ανατολικού μπλοκ. Τέλειωσα στο στόμα της στα πρώτα 2-3 λεπτά. Αυτή η πίπα πρέπει να διδάσκεται σε σεμινάρια. Ντουζάκι πάλι και οι δυο, λίγο σόσιαλ και συνεχίζουμε με γλειφομούνι από εμένα την ώρα που μίλαγε στο κινητό, πράγμα που με καύλωσε πολύ, πίπα πάλι από εκείνη και μετά 69.

Έπειτα παίχτηκαν διάφορες στάσεις, με τη Μαρίνα από πάνω μου, ιεραποστολικό, στα 4, σηκώθηκα όρθιος και την έβαλα να μου πάρει πίπα στα γόνατα, μετά ξαπλώσαμε πάλι, όπου και κατέθεσα ξανά στο στόμα της. Τα έφτυσε όλες τις φορές, στο μπάνιο.

Η Μαρίνα είναι μια ψηλή γυναίκα, πολύ έμπειρη στο σεξ, πολύ τίμια για τις παροχές και τη διάθεση της, έχει ωραίο σφιχτό σώμα και είναι πολύ καλή επιλογή. ΄Ίσως κάτι πιο πετιτ και πι ο νεανικό να είναι πιο κοντά στα κυβικά μου, οπότε δεν ξέρω αν θα την προτιμούσα ξανά, πέρασα πάντως πολύ καλά. Η πούτσα σήμερα άρχισε να συνέρχεται από τα ρουφήγματα που έριξε!

ΥΓ. Μεγαλύτερη βαθμολογία από 7 δεν μου επιτρέπεται ακόμα να βάλω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
greenreaper
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
122
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EVERGREY78, kostakis27, Milfomaniac και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2024
Υπάρχει ακόμη τούτη, ε; Ουάου !
review reaction 1 Johnny Red2
17 Ιουλίου, 2024
Χρονια τωρα σταθερα στις επαλξεις της καυλας!
review reaction 1 Johnny Red2
17 Ιουλίου, 2024
60 τη βγάλανε λόγω του..δωρακίου, σε λίγο θα τη λένε λόγω ηλικίας
review reaction 1 Johnny Red2, greekarmy
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3