Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 2 10
Call-Girls 14247
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καθοτι εθισμένος σε βυζιτες με τσιμπουκοχειλα .. όταν πρωτοείδα φωτο της κοπέλας στα μπουρδελα είπα εδώ είμαστε … αλλά δεν ετυχε να την παρω ! Όποτε πριν λίγες εβδομάδες είδα να ξαναανεβαινει αγγελία της από το «your angels» … το πρακτορείο που έχω εξαίρετη συνεργασία και δεν έχασα ευκαιρία για ραντεβού ! Η κοπέλα στο ραντεβού της στην ώρα της ! Με κοντό φορεματακι και να μοσχοβολάει αφού τη φίλησα ! Παρολα αυτά έκανε ένα μπανακι πριν την συνεύρεση ! Η κοπέλα δεν μιλάει καλα αγγλικά (που για μένα προσωπικά είναι καλύτερο γιατί τα πολλά λόγια είναι φτωχια) ! Της έδινα οδηγίες και απλά εκτελούσε ! Η αίσθηση να βλέπω το πέος μου ανάμεσα στα φουσκωμένα υπερ τσιμπουκοχειλα της υπέρτατη ! (Θα πρότεινα σε πολλούς συναθλητές που δεν θέλουν επεμβάσεις να δοκιμάσουν τουλάχιστον μια φορά βίζιτα με cockpillows για χειλια σαν εμπειρία )
Με ρώτησε αν θέλω σεξ και την έβαλα να συνεχίσει να ρουφάει και συνέχισε υπάκουα ! Αφού απόλαυσα slow deep throat πιπαρα την πήρα στις 3 βασικές στάσεις ! Κωλος ποίημα όπως είπε ένα συναθλητής σε άλλο review !
Με επιπλέον χρέωση μολις +20 ευρώ εχυσα πάνω στα τσιμπουκοχειλα !
Γενικα ήταν ευχάριστη και καυλωμενη στο γαμησι !
Αν δεν είσαι από τους βιζιτακιδες που θέλουν μακροσκελής συζητήσεις την συνιστώ ανεπιφύλακτα ! Ειδικά στους πιπινάκιδες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Epikouros Vizitologos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
686
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Larson, mancunian1986, maradona7 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2024
Πόση ώρα αντέχει πιπα το μωρό;
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, Kahanamoku Fotios, hornyasfuck
17 Ιουλίου, 2024
Μουναρα.Μου θυμίζει αρκετά την αγαπημένη μου πορνοστάρ Martina Smerandi οπότε 100% θα την κλείσω
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, Kahanamoku Fotios και 1 ακόμα μέλος
17 Ιουλίου, 2024
Αν πας ανεβασε κριτικη.Με ενδιαφερει και εμενα το μωρο
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, Kahanamoku Fotios
18 Ιουλίου, 2024
@Eros82 Συναθλητη, μου εκανε πιπα κανα 8 λεπτο , αργη με deepthroat και με ρωτησε με τα basic αγγλικα της αν θελω να σταματησει να κανοuμε sex!
Απαντησα ενα βρωντοφωνο οχι και την εβαλα να με πιπωσει περιπου αλλο τοσο!Μετα το σεξ πριν τη χυσω μου ξανακανε κανα 5 λεπτο!
review reaction 1 review reaction 2 Larson, hornyasfuck, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4