Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όπως αναφέρω και στο τίτλο το κορίτσι είναι φουλ ευγενικό και ήρεμο . Πολύ σημαντικό αυτό .

Έσκασε μύτη στο ξενοδοχείο με ένα φορέματάκι που την έκανε να δείχνει σαν μαθήτρια.
Εμφανισιακά όπως στις φωτογραφίες. Κωλαράκι πεταχτό πολύ ωραίο. Petit σώμα. Μικρό βυζάκι. Πρόσωπο πανέμορφο για τα γούστα μου .

Επικοινωνιακή και καυλιάρα. Γουστάρει το σεξ αλλά πιο πολύ gfe. Την πήγα τρένο για κάποια λεπτά και βγήκε off στο σεξ.

Παιδιά δεν μου αρέσει να αναλύω σκηνικά κτλ. Στις κριτικές γράφω μόνο τα σημαντικά που χρειάζεται κάποιος για να περάσει όμορφα και να μην κλαίει τα λεφτά του.

Πίπα εξαιρετική και δεν σηκώνει κεφάλι μέχρι να της πεις. Σεξ είπαμε πιο πολύ gfe. Συμπεριφορά πολύ καλή και προτείνεται για long dates.

Η επικοινωνία με το γραφείο ήταν πολύ γρήγορη και σωστή. Πρέπει να άλλαξαν τηλεφωνικό κέντρο. Μπράβο τους

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Προμότορας
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
8.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, CumAndRescueMe, Johnny Red2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2024
Άλλο ένα ραντεβού που δεν έγινε ποτέ... πετίτ σώμα και είναι χαλαρά 1.75... μην σχολιάσω το "πίπα εξαιρετική" και το gfe ντάξει δεν έχει νόημα
review reaction 1 review reaction 3 bigmountain, hornyasfuck, Bartender 74
22 Ιουλίου, 2024
Την έχεις συναντήσει την κοπέλα και το λες ❓❓ δεν είναι petit το σώμα της Ευγενίας. Τι έχετε πάθει όλοι σας .
22 Ιουλίου, 2024
Επειδή τώρα είδα ότι την έχεις συναντήσει . Να σου πω ότι η κοπέλα μου έδωσε φουλ γλωσσοφιλα και είχε οδοντόβουρτσα μιας χρήσης μαζί της. Είχα πάθει πλάκα. Με το petit εννοώ λεπτό .
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3