Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση στον χώρο μου με Betty. Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της φορούσε ένα μαύρο μακρύ κολλητό φόρεμα από αυτά που διαγράφουν όλες τις καμπύλες του σώματος. Φορούσε μαύρο τακούνι τύπου πέδιλο. Η πρώτη σκέψη “Γυναικάρα…”. Μπαίνει μέσα φιλί με γλώσσα και αγκαλιά κατευθείαν με χουφτώματα όπου μπορούσε. Δεύτερη σκέψη “Ωπ, εδώ είμαστε…”, τρίτη σκέψη δεν υπήρχε γιατί με το που έβγαλε τα ρούχα γίναμε ένα κουβάρι, ανέλαβαν δράση τα κορμιά και το μυαλό σίγησε. Τέτοιες γυναίκες θέλω στα ραντεβού μου, που μπαίνουν μέσα και σε “καταπίνουν” με τον ερωτισμό τους. Το πρόσωπο της όμορφο, ακριβώς ότι θα δείτε στις φωτογραφίες, με αυτήν την ιδιαίτερη ομορφιά. Ματιά όμορφα και τσακίρικα, χαμόγελο υπέροχο που μου το χάριζε καθ’ όλη την διάρκεια της συνεδρίας. Το κορμί λαμπάδα ακριβώς ότι θα δείτε στις φωτογραφίες, ίσως μοναδικό ελάττωμα μια ανεπαίσθητη χαλάρωση στο στήθος που ούτε που έδωσα σημασία. Το στήθος μικρό σε μέγεθος με όμορφες ρώγες που ανταποκρίνονται στο γλείψιμο. Η Betty ήταν πεντακάθαρη με απαλό δέρμα, καθαρά και περιποιημένα άκρα. Σχετικά με τα δόντια το διάβασα, δεν το παρατήρησα, ούτε ενοχλήθηκα, η στοματική της υγιεινή ήταν μια χαρά.

Στον αγώνα, η πίπα δεν ήταν πολύ καλή, είχε και λίγο δοντάκι, την ξέχασα γρήγορα. Μουνάκι πεντακάθαρο και περιποιημένο που μουσκεύει εύκολα. Δάχτυλα μπρος πίσω δέχεται και απολαμβάνει. Αλλάχθηκαν πολλές στάσεις, είχε λυσσαλέα συμμετοχή σε όλες ιδιαίτερα στο cowgirl. Δεν δοκίμασε να κλέψει και έδωσε πραγματικά ότι είχε σε κάθε στάση. Στην πορεία της συνάντησης αποδείχθηκε κομάντο του πρωκτικού, καθώς εκεί που με καβαλούσε με λύσσα και είχα χώσει το δάχτυλο στον κώλο γιατί φαινόταν να της αρέσει μου ανακοινώνει επιτακτικά “Θέλω να με γαμήσεις από κώλο”. Φυσικά δεν έχασα χρόνο και προχωρήσαμε στο πρωκτικό το οποίο δεν είχαμε στο πρόγραμμα. Παρόλα αυτά, η κοπέλα ήταν έτοιμη από πλευράς καθαριότητας και η ροδέλα της δουλεμένη και ιδιαίτερα ανθεκτική. Με τα ηχητικά εφέ θα μπορούσε να το μετριάσει λίγο γιατί σε κάποιες φάσεις βγαίνει επιτηδευμένο. Κατά τα άλλα πέρασα πολύ καλά, άνετα θα την ξανασυναντήσω αν βολέψει. Συστήνεται για τα πάντα καθώς και το gfe πακέτο παρέχει αλλά και οι υπηρεσίες pse είναι υψηλού επιπέδου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Johnny Red2
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
4 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
17.979
Πόντοι:
25.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 KanyeEast, Ντουνταράς, panagoskgkp και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2024
Ναι ρε Μπέττυ, κομμάντο του κώλου

Έτσι!
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck, Johnny Red2
16 Ιουλίου, 2024
Παρεμπιπτόντως @bigmountain ευχαριστώ για τη σύσταση, γιατί βάση κριτικών δεν θα την επέλεγα ποτέ...
review reaction 3 review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Elganador, bigmountain
16 Ιουλίου, 2024
Το πρωκτικο το πληρωσες μετα φανταζομαι?
Το καλο ειναι οτι αξιζε.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3