Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
η κριτικη εχει σκοπο να σωθει καποιος που λογω εμφανισης (μουναρα) μπορει να θελει να ρισκαρει....μην το κανει με ΤΙΠΟΤΑ ....δεν περιμενα ποτε οτι με εσορτ θα ετρωγα τετοιο πακετοοο....βεβαια ειμαι και γω μαλακας ,επρεπε να ψυλλιαστω και να εξαφανιστω ,αλλα...δεν θα πω πολλα , με καλυψε απολυτα ο απο κατω συναγωνιστης ,εγω απλα να προσθεσω οτι σε μενα δεν εκανε καθολου ακα πιπα (δηθεν οτι εχει ιο στο λαιμο (εκει πιαστηκα μαλακας, επρεπε να παρω πισω τα λεφτα και να αρχισω το τρεξιμο),για φιλια εννοειται ουτε καν απλη επαφη στα χειλια ...μονο βυζι αφηνε να πιασω ,το μουνι της δεν το ειδα ποτέ παροτι εσκασα 110 ευρωπουλα (τρομαρα μου)....εφυγα τρεχοντας και κλαιγοντας ...παρτε στα σοβαρα την κριτικη μου και σωστε τα λεφτα σας ....απαραδεκτη σε σερβις (να το κανει ο θεος τετοιο) παροτι πραγματικα ειναι αξιολογοτατη μουνα με τανλαινς κλπ ...αυτα και παω να συνεχισω με την ησυχια μου το κλαμα ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2024
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Hristidis 7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
469
Πόντοι:
446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 doc_lin, maradona7, stadeos και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2024
Τελικά μεγάλες φόλες οι λατίνες, άντε να βγει μία στις δέκα, κρίμα γιατί είναι γυναικάρες, αλλά τι να το κάνεις αν υπάρχει τέτοια συμπεριφορά.
Δεν πειράζει συναγωνιστή, πάμε γι' άλλα.
review reaction 1 Hristidis 7, hornyasfuck, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη
15 Ιουλίου, 2024
Τα ειπαμε μαγκα μου. Λατινες του ύψους κ του βάθους.
review reaction 1 Hristidis 7, hornyasfuck, Score73 και 3 άλλα μέλη
16 Ιουλίου, 2024
ρε φίλε αφού ήδη 2 γραψαμε ότι προκειται για φόλα και απάτη!!! τι περίμενες δηλαδή?? δεν τα διαβασες?
review reaction 1 review reaction 2 Hristidis 7, hornyasfuck, bigmountain και 3 άλλα μέλη
16 Ιουλίου, 2024
Τις προάλλες ήμουν σε γνωστό ξενοδοχείο που κάνουν incall οι γκλαμουρίτσες και περίμενα επιβεβαίωση για άλλη κοπέλα. Την είδα που βγήκε για τσιγάρο με ύφος χίλιων καρδιναλίων τύπου είμαι μουνάρα κι αν θέλετε.

Από το ύφος της μόνο κατάλαβα πόσο δεν αξίζει.
review reaction 1 stadeos, Pa Luki Luk, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4