Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 73 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 243270
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κοιτώντας τις φωτογραφίες της συγκεκριμένης κοπέλας μου στάθηκε δύσκολο να αντισταθώ να κλείσω ραντεβού μαζί της. Τα ξανθά κοντοπούτανα με βυζάρες και καλοσχηματισμένο κώλο είναι η αδυναμία μου.
Το ραντεβού κανονίστηκε εύκολα με το γραφείο και η κοπέλα δεν άργησε να έρθει. Αφαιρούμε πόντους από το ύψος και τους προσθέτουμε σε χρόνια στην ηλικία όπως συνήθως αλλά το αποτέλεσμα παραμένει θετικό. Μικροκαμωμένη αλλά με κορμί γυμνασμένο και με τις καμπύλες της εκεί που πρέπει, πρόσωπο πρόστυχο και μία παρουσία που σε προδιαθέτει να τη βάλεις κάτω και να της αλλάξεις τα φώτα.
Στον αγωνιστικό τομέα το προσπάθησε αρκετά. Είναι και μικροκαμωμένη οπότε μπορείς να την πηδήξεις όπου θες ακόμα και στον αέρα. Απόλαυσα και πίπα και πήδημα και το ραντεβού κύλησε αρκετά καλά με μόνη εξαίρεση τον κόφτη που έπεσε στο δεύτερο γύρο. Ζήτησα να μου στηθεί όπως την είδα στην έβδομη φωτογραφία της σελίδας του γραφείου και να την πηδήξω έτσι ανάποδα στην άκρη του κρεβατιού. Αρνήθηκε. Και με είχε φτιάξει αρκετά αυτή η πόζα. Κακούργε φωτογράφε. Μετά αρνήθηκε και το anal με την κλασική δικαιολογία του μεγέθους. Αυτό με χάλασε πιο πολύ γιατί ήταν ένα βασικό κριτήριο που τη διάλεξα και δεν είχα άλλη φορά τέτοιο θέμα. Μάλλον κάτι στη διατροφή μου τώρα τελευταία θα μεγάλωσε το πουλί μου και δεν θα το κατάλαβα. Έτσι και ο δεύτερος γύρος ήταν μία επανάληψη του πρώτου με πίπα και μουνί ως το φίνις.
Συμπερασματικά ήταν ένα καλό ραντεβού που θα μπορούσε να είναι ακόμα καλύτερο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.107
Πόντοι:
4.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, xan4625, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2024
Γρήγορα πες μας τι τρως Χαχαχα!
review reaction 3 Johnny Red2
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1