Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη ζαχάρωνα από το πρωί που είδα τις φωτό της και ήθελα να τη δω......
Έκανα μια επαφή να ρωτήσω τιμή αλλά απογοητεύθηκα όταν μου είπαν ότι δεν προσφέρει cim.
Κατεύθυνα αλλού τον οβολό μου και το πουλί μου, πήγα μέσα στην κάψα στην κόλαση της Μόρντορ να πηδήξω στο ¨καινούριο, το καλό ξενοδοχείο" που έχει τα κορίτσια του το γραφείο της πόλης μας, έφυγα άχυστος και γύρισα σπίτι άπραγος.....
Θυμήθηκα τη Luna και έστειλα αμέσως να κλείσω για μισάωρο παρόλο που ένα βασικό στοιχείο που επιδιώκω στα ραντεβού μου δεν το παρείχε η κοπέλα.
Για καλή μου τύχη ήταν διαθέσιμη και έκλεισα αμέσως. Η ειρωνία του ότι έμενε σε ένα διαμέρισμα ένα στενό πιο πάνω από "το καινούριο, το καλό" που ήμουν πριν από μισή ώρα δεν πέρασε απαρατήρητη.....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Οι φωτό την δείχνουν λίγο πιο νέα, εννοείται με τα απαραίτητα φίλτρα.
Με υποδέχτηκε στη τρίχα, γαμάτα μαύρα εσώρουχα και οι αστραφτερές γόβες που φαίνονται σε κάποια φωτό και έντονο αλλά ωραίο βάψιμο.
Γνωρίζει αρκετά καλά αγγλικά και είναι πολύ ευγενική και φιλική.
Κοντοπούτανο, με αγορέ μαλλί, απόλυτη καύλα για τα γούστα μου......
Ωραίο βυζάκι με ρώγες που καυλώνουν εύκολα. Θα έλεγα εξαιρετικό για την ηλικία της, δε ρώτησα αλλά την έκοψα για 35άρα.....
Μικρή παραφωνία στο ποπουδάκι της, τίποτα το τραγικό, την χάρηκα σε όλες τις στάσεις και στα 4 στημένη ήταν μια χαρά.
Η μεγαλύτερη απογοήτευση ήταν που δεν πήρα φιλιά, αλλά ακόμη και έτσι πήρα ότι ήθελα από το ραντεβού και πέρασα πάρα πολύ καλά....
Βασικά την έσπασα στον πούτσο τη μπουμπού, έβγαλα όλη την εγκλωβισμένη καύλα μου πάνω της.
Το κρεβάτι αρκετά άβολο για να την πηδήξω όπως ήθελα, καλύτερα, γιατί την πήγα στο σαλόνι στον καναπέ και την πήρα όπως ήθελα με την άνεσή μου.
Τελείωμα στο σώμα της με μαλακίτσα, αλλά όπως είπα ήταν από τις περιπτώσεις που δεν με πείραξε καθώς σε αυτού του στυλ τα κοντοπούτανα μπορώ να τους τα συγχωρέσω κάτι τέτοια.
Στο τέλος χαλάρωσε και πήρα και λίγα φιλάκια....
Μια μικρή λεπτομέρεια που θέλω να αναφέρω είναι ότι μου έκρυβε συνεχώς την κωλοτρυπίδα της, δεν ξέρω γιατί αλλά δε νομίζω να υπήρχε κάποιο θέμα.....Χμμμ;

Το διαμέρισμα αν και μικρό εξαιρετικό σε σχέση με τους γαμηστρώνες ξενοδοχεία που ανεχόμαστε, με ανθρώπινο μπάνιο και κλιματισμό στο φουλ.
Γενικά ένας χώρος με πολύ καλή ατμόσφαιρα για να πας να πηδήξεις σαν άνθρωπος.

Η κοπέλα μου έβγαλε την αίσθηση ότι είναι νέα στο επάγγελμα και αν χαλαρώσει νομίζω θα πάει πολύ καλύτερα.
Ίσως κάποιος που μοιάζει πιο πολύ στον Ίγκορ της καρδιάς της πάρει απλόχερα φιλιά, εγώ ο βαλκάνιος μάλλον δεν τα δικαιούμαι.
Τέσπα, χάρηκα πολύ που τη γνώρισα και έβγαλα μαζί της ένα έντονο μισάωρο.Γιούπιιι!

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.260
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianouba, maradona7, mancunian1986 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού