Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Να το πάρουμε από την αρχή. Δύο μηνύματα της έστειλα και απάντησε. Δηλαδή οκ με αυτόν τον μύθο. Απαντάει η κοπέλα απλώς όχι το επόμενο λεπτό. Επίσης, ραντεβού είχε και σε 3 μέρες απλώς εγώ δεν μπορούσα και τα είπαμε 10 μέρες μετά.
Γενικά νομίζω πως όλο αυτό γύρω από το πρόσωπο της είναι και λίγο marketing που γουστάρει και η ίδια να κάνει (σε ΟΛΟΥΣ τους πελάτες δείχνει πόσα μηνύματα έχει στο Viber). Η κοπέλα ζει με το αγόρι της. Δεν μπορεί ούτε να κάνει όλη μέρα ραντεβού ούτε να απαντάει σε μηνύματα. Αυτός είναι ο λόγος που αργεί. (Θεωρώ εγώ).

Στην ώρα της λοιπόν στο ραντεβού, ντυμένη με ένα φορεματακι καλοκαιρινό. Εμφανισιακά δεν είναι κάτι φοβερό. Το πρόσωπο είναι οκ προς μέτριο με μια μυτερή μύτη ?. Σώμα έχει πολύ καλό για την ηλικία της και το φοβερό ήταν το ποσό απαλό είναι το δέρμα της. Το βυζί είναι πολύ πολύ κακή πλαστική απ' τα Lidl. Η ηλικία, όπως αστειευόμενος έγραψα στον τίτλο είναι πιο κοντά στα 43 παρά στα 34. Η ίδια λέει πως είναι 36, κάτι που αποκλείω.

Στον αγώνα τώρα, εννοείται πολύ καλή, αλλά οκ ρε παιδιά, με όλο αυτό τον χαμό περίμενα κάτι καλύτερο. Δηλαδή:
Τσιμπούκι βαθύ μεν, αλλά λείπουν πολλά σε τεχνική. Καθόλου χέρι, λίγο παίξιμο με @@, μηδέν eye contact. Καλό δεν λέω, αλλά επιδέχεται βελτίωση. Στο γαμήσι το πιο θετικό είναι πως δεν μασάει. Δηλαδή μπορείς να σφυροκοπησεις με όλη σου την δύναμη να το ευχαριστηθείς. Βέβαια, επειδή είναι μεγάλο καγκούρι, την γαμάς και σου λέει κάτι ατάκες "γάμα με ρε πούστη" που προσωπικά με ξενερώνουν. Μου είπε επίσης "όταν τελειώνεις πες μου, τα θέλω στο στόμα μου" αυτό δεν με ξενέρωσε καθόλου, κάθε άλλο! Ειδικά όταν τα κατάπιε όλα!

Μετά τον πρώτο γύρο τα είπαμε λίγο, πέρασε η ώρα και γενικά δεν είμαι εύκολα για δεύτερο στην ηλικία μου, οπότε χαιρέτησα και φύγαμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.895
Πόντοι:
2.476
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pirgos13, Tourtouristas, maradona7 και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2