Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Να το πάρουμε από την αρχή. Δύο μηνύματα της έστειλα και απάντησε. Δηλαδή οκ με αυτόν τον μύθο. Απαντάει η κοπέλα απλώς όχι το επόμενο λεπτό. Επίσης, ραντεβού είχε και σε 3 μέρες απλώς εγώ δεν μπορούσα και τα είπαμε 10 μέρες μετά.
Γενικά νομίζω πως όλο αυτό γύρω από το πρόσωπο της είναι και λίγο marketing που γουστάρει και η ίδια να κάνει (σε ΟΛΟΥΣ τους πελάτες δείχνει πόσα μηνύματα έχει στο Viber). Η κοπέλα ζει με το αγόρι της. Δεν μπορεί ούτε να κάνει όλη μέρα ραντεβού ούτε να απαντάει σε μηνύματα. Αυτός είναι ο λόγος που αργεί. (Θεωρώ εγώ).

Στην ώρα της λοιπόν στο ραντεβού, ντυμένη με ένα φορεματακι καλοκαιρινό. Εμφανισιακά δεν είναι κάτι φοβερό. Το πρόσωπο είναι οκ προς μέτριο με μια μυτερή μύτη ?. Σώμα έχει πολύ καλό για την ηλικία της και το φοβερό ήταν το ποσό απαλό είναι το δέρμα της. Το βυζί είναι πολύ πολύ κακή πλαστική απ' τα Lidl. Η ηλικία, όπως αστειευόμενος έγραψα στον τίτλο είναι πιο κοντά στα 43 παρά στα 34. Η ίδια λέει πως είναι 36, κάτι που αποκλείω.

Στον αγώνα τώρα, εννοείται πολύ καλή, αλλά οκ ρε παιδιά, με όλο αυτό τον χαμό περίμενα κάτι καλύτερο. Δηλαδή:
Τσιμπούκι βαθύ μεν, αλλά λείπουν πολλά σε τεχνική. Καθόλου χέρι, λίγο παίξιμο με @@, μηδέν eye contact. Καλό δεν λέω, αλλά επιδέχεται βελτίωση. Στο γαμήσι το πιο θετικό είναι πως δεν μασάει. Δηλαδή μπορείς να σφυροκοπησεις με όλη σου την δύναμη να το ευχαριστηθείς. Βέβαια, επειδή είναι μεγάλο καγκούρι, την γαμάς και σου λέει κάτι ατάκες "γάμα με ρε πούστη" που προσωπικά με ξενερώνουν. Μου είπε επίσης "όταν τελειώνεις πες μου, τα θέλω στο στόμα μου" αυτό δεν με ξενέρωσε καθόλου, κάθε άλλο! Ειδικά όταν τα κατάπιε όλα!

Μετά τον πρώτο γύρο τα είπαμε λίγο, πέρασε η ώρα και γενικά δεν είμαι εύκολα για δεύτερο στην ηλικία μου, οπότε χαιρέτησα και φύγαμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.895
Πόντοι:
2.476
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pirgos13, Tourtouristas, maradona7 και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2024
επιτελους!! μια αντικειμενικη περιγραφη του...φαινομενου... χωρις σαλτσες και μπουρδες!!
keep walking
review reaction 1 makao, Johnny Red2, sakis_clown και 9 άλλα μέλη
14 Ιουλίου, 2024
Δυσεύρετη όμως, δεν απαντά ποτέ
review reaction 1 Johnny Red2
14 Ιουλίου, 2024
Φίλε μου αντικειμενικός μπορεί να εισαι αλλά δεν σε κόβω και πολύ μερακλή. Δινει πόνο χωρίς αυριο. Κώλο χωρίς πάτο (που δεν.πήρες). Σκουιρτ γαμωντας από κώλο (που δεν πήρες) . Καταπιολα γιατί γουσταρει. Μόνο απο τ αυτιά δε χυνει. Δλδ τι άλλο να κανει στα 40 της για 150 μια γκόμενα;. Η 50αρα και βάλε η ξεχυλωμενη παντου θα σου φαει μια 200αρα μεχρι να τη γαμησεις . Και ουτε τα μισά δε θα κανει πλας που θα φάει μια μπουκάλα λιπαντικό για το ξερό μουνί της. Αν εισαι τόσο καυλιάρης που ριχνεις μουνετα σαν την Ιωάννα χωρίς φραγκα τότε κακώς την πήρες.
Αυτά και να γαμαμε όσο γερνάμε.
review reaction 1 Johnny Red2
14 Ιουλίου, 2024
Ωραία κριτική φιλαράκο άψογος.. Εγώ πάντως συνεχίζω να μην μπορώ να τη πετύχω για την εμπειρία.. Να σου κάνω μια ερώτηση και αν θέλεις απαντάς, μέσω Viber κανονισες η insta?
review reaction 1 Johnny Red2
14 Ιουλίου, 2024
Τα είπες πολύ ωραία.

Γιατί πρέπει να απομυθοποιηθεί κάπως η Ιωάννα. Μπορεί να γουστάρει σεξ και να είναι πολύ καλή, δεν το αμφισβητεί κανείς, αλλά λίγο ώπα. Δεν έχει κάτι το τρελό εμφανισιακά.

Και όλοι αυτοί που επιμένουν ότι κάνει deepthroat, ειλικρινά δεν τους καταλαβαίνω. Το σωστό deepthroat είναι τέχνη.
review reaction 1 Johnny Red2, gasper
14 Ιουλίου, 2024
Το ότι η κοπέλα έχει σχέση και ζει με το φίλο της και κάνει αυτή τη δουλειά κρυφά είναι γεγονός ή είναι δικό σου συμπέρασμα?
review reaction 4 BisexualWannabe
14 Ιουλίου, 2024
Ότι πιο κοντινό στην αλήθεια (μου) έχω διαβάσει!
review reaction 1 Johnny Red2, txar, gasper και 1 ακόμα μέλος
15 Ιουλίου, 2024
Ευχαριστώ πολύ όλους τους συναγωνιστές για τα σχόλια τους. Γενικά συμφωνώ με όλα.
@gasper @bigmountain @thodor1s ευχαριστώ παιδιά

@vh4 η αλήθεια είναι πως για κώλο δεν τρελαίνομαι και έχεις δίκιο πως για 120-150€ είναι VFM αλλά δεν θεωρώ πως όλος αυτός ο ντόρος είναι υπερβολή.

@stefan sal δοκίμασε SMS

@dertilis μου το πε.
review reaction 1 Johnny Red2
15 Ιουλίου, 2024
πως μου αρέσει όταν σκάει μια όχι και τόσο θετική η' αρνητική κριτική, να ξεμυτιζουν διάφοροι και να συμφωνούν, ενώ πριν έκαναν τον Αλέκο Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 makao, vh4, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
16 Ιουλίου, 2024
Παπαφιλίπη, και όλως τυχαίως να σου η αποθεωτική κριτική και αν θυμάμαι καλά και σε προηγούμενη του κριτική για την ίδια κοπέλα είχε γράψει τα ίδια ακριβώς.
review reaction 1 Johnny Red2
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2