Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 13 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 65847
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επικοινωνία με το γραφείο μέσω μηνυμάτων. Πρέπει να έπεσα σε κίνηση γιατί άργησαν καμμία ώρα να μου απαντήσουν. Κανόνισα μια ώρα mavie στο χώρο μου.
Το airbnb που έμεινα δεν είχε θυροτηλέφωνο και όταν έφτασε η κοπέλα κατέβηκα να την παραλάβω. Χαμογελαστή και ευδιάθετη. Ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα μέσα στο ασανσέρ.
Μπήκαμε στο διαμέρισμα και συνεχίσαμε Φιλια με γλώσσα.
Μπήκε για μπάνιο και βγήκε μόνο με την πετσέτα. Ήρθε με καβάλησε στο κρεβάτι και ξεκινήσαμε το φασωμα. Συνεχίσαμε σε 69. Έχει πιρσινγκ στον αφαλό και στην κλειτορίδα. Υπεροχο.
Στην πίπα το παλεύει, βάζει λίγο χέρι όταν πήγα να δώσω πόνο αλλά ήταν πολλή καλή με φτυσίματα.
Περιποιση και αρχιδιων. Δέχτηκε δάχτυλο μπροστά. Καποτα και με καβάλησε. Αρχικά πήρε στάση για να περιορίσει τη διείσδυση. Μόλις πήρε μπρος την έφερα σε καλύτερη στάση και πήγε τέλεια. Συνέχεια σε ιεραποστολικό. Όταν κατάλαβα ότι πλησιάζω να χύσω βγήκα και τελείωσα στο στοματάκι της. Καρφι μπάνιο για να τα φτύσει. Δε με χάλασε.
Στο ενδιάμεσο ξεκίνησε το σοσιαλ.
Όντως φλυαρεί για τη Βραζιλία, αλλά ρε μάγκες στο χέρι μας είναι η φάση. Όταν χαλάρωσα και αισθάνθηκα έτοιμος άρχισα πάλι να τη χαϊδεύω και να τη φιλάω και ξεκινήσαμε δεύτερο γύρο. Πίπα και στάση στα 4. Στήνεται υπέροχα και αντέχει και σε αυξημένους ρυθμούς. Υπεροχο το θέαμα με την κοπέλα στα 4.
Τελείωνα στο στόμα πάλι και φτύσιμο ξανά.
Μα τονίσω ότι το βυζι είναι σιλικόνη αλλά έχει γίνει πολύ καλή δουλειά. Ρόγα φανταστική.
Σε γενικές γραμμές πολύ ευδιάθετη και επικοινωνιακή κοπέλα. Με έκανε να νιώσω άνετα και πέρασα υπέροχα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 18, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, doc_lin, KanyeEast και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2024
Ναι το μόνο αρνητικό της είναι ότι τα φτύνει αμέσως στο μπάνιο, κατά τα άλλα όμως το Μουνάβι είναι δύναμη.
review reaction 3 review reaction 2 review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, dimigoall
14 Ιουλίου, 2024
Lovely Καφές
review reaction 3 hornyasfuck, kelenor, bigmountain και 1 ακόμα μέλος
14 Ιουλίου, 2024
Hellow junior! Delicious!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain, dimigoall και 1 ακόμα μέλος
14 Ιουλίου, 2024
Δείξτε λίγο κατανόηση στην Κλεο ρε παιδιά... Είστε όλη καβλωμένοι και δεν προλαβαίνει το κορίτσι... Χαχαχα!

Πάντως πολύ κολόφαρδος άμα βρήκε την Mavi αυθημερόν..
review reaction 3 hornyasfuck, bigmountain, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
14 Ιουλίου, 2024
Σου έφαγε κανένα τέταρο της ώρας; Τα κάνει αυτά, καλή είναι στο πρόγραμμα αλλά είναι και λαμόγιο με τον χρόνο. Εγώ την είχα πάρει στο βιπ όταν προήρθε με 140, πρέπει να ήμουνα από τους πρώτους, και μου είχε φάει ένα τέταρτο. Κατά τα άλλα ωραίο γκομενάκι και καυλιάρα, αλλά διαφωνώ με τα 180 για αυτό και δεν την ξαναπήρα στο γκλάμοπυρα. Τα 140 στο βιπ καλά ήταν
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
15 Ιουλίου, 2024
@GM τι; Δεν είναι η Καίτη/Έλενα;

Χαχαχα!
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck
15 Ιουλίου, 2024
Από την Παρασκευή είναι η Κλεοπατρα. Πρέπει να βγήκε σε άδεια η Καίτη..
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7