Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 11 10
Call-Girls 64540
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάτι απογευματινες καυλες σήμερα σκέφτηκα να πάρω κοπέλα και να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα . Έτσι δοκίμασα τη Αντριάνα πρώτη φορά έχοντας διαβάσει καλές κριτικές . Τελικά δικαιώθηκα για τη επιλογή μου . Ήρθε στη ώρα της ακριβώς κοντά σε ότι περίμενα σε σχέση με τις φωτογραφίες πρόσωπο δε είχα δει βέβαια αλλά μαρεσε όπως και τα μάτια της που πρόσεξα μαρεσε που ήταν ψηλη κανονικο σώμα , με προσεγμένο ντύσιμο για μια κοπέλα της δουλειάς . Πολύ κοινωνικό κορίτσι και πρόσχαρο για αυτό λέω στο τίτλο η χαρά της ζωής , πρόθυμο να ικανοποιήσει κάθε σου επιθυμία και να περάσεις καλά και εσυ και η ίδια . Της αρέσει αυτό που κάνει και το δείχνει σε κάθε πελάτη . Αν βρεις τα κουμπιά της θα τη καυλωσεις εύκολα και θα στο ανταποδώσει . Κινήθηκε σε gfe ρυθμούς από τη αρχή με φιλία και χαδακια παντού . Πίπα παρά πολύ καλή και βαθιά με σάλιο . Στο σεξ δοκιμάσαμε διάφορες κλασικές στάσεις άξιζε και εκεί με το παραπάνω . Στο cim μου έκανε εντύπωση που όταν τελείωσα στο στομα της τα κράταγε για ώρα μέσα μετά το άνοιξε και τα άφηνε να τρέχουν αργά και βασανιστικά στο σώμα της μέχρι να φτάσουν στα βυζια της τα οποία και αλοιφέ με τα χυσια και χαϊδευόταν ώρα πριν πάει στο μπάνιο . Οι περισσότερες τελειώνεις στο στομα και τρέχουν σαν να τρέχουν σε μαραθώνιο στο μπάνιο να τα φτύσουν . Αυτή όχι το κατά χαιρόταν και αλοιφοταν παντού μετά . Μπράβο της δε θυμάμαι να το έχω συναντήσει πρόσφατα . Σίγουρα θα είναι μια κοπέλα που θα συναντήσω ξανά στο μέλλον

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
330€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
5.854
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, THV, panagoskgkp και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού