Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την lina την είχα σταμπάρει από την πρώτη στιγμή που ανέβηκε στην σελίδα του glamour
έστειλα μήνυμα στο γραφείο για να δω τη διαθεσιμότητα και όταν ευγενέστατα και γρήγορα μου απάντησαν ότι μπορεί να είναι στην πόρτα μου την ώρα που ήθελα τα διαδικαστικά κανόνιστηκαν
στην ώρα της το κορίτσι ομορφα ντυμένο με ωραίο καλοκαιρινό λουκ
αντίκρυσα ένα πολύ χαριτωμένο κορίτσι 25 χρονών είπε αλλά την έκοψα για λίγο πιο μεγάλη ξανθό κορίτσι με όμορφο πρόσωπο οπως το βλέπετε στις φωτογραφίες με εκπληκτικό κορμί στήθος φυσικό με ελαφρύ χαλάρωση
με συμπαθητικά Αγγλικά
με ένα βαθύ γλωσσόφιλο έσπασε γρήγορα ο πάγος και ζήτησε να πάει για φρεσκάρισμα επέστρεψε γρήγορα ολόγυμνη όπως είχα ζητήσει
δεν μου έδωσε περιθώριο για πολλά πολλά μιας και όρμησε απευθείας πάνω μου και με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα φιλάει υπέροχα το κορίτσι
την πετάω στο κρεβάτι και ορμάω σαν λυσσασμένος στο υπέροχο και πεντακάθαρο μουνάκι της με σταματάει πέφτει στα γόνατα και τον παίρνεις στο στόμα πίπα εξαιρετική
μου τον είχε κάνει κάγκελο και μιας και το επιζητούσε την άφησα να με περιποιηθεί τρομερό τσιμπούκι με ωραία χρήση της γλώσσας
πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στασή στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού με φοβερό στήσιμο και ωραία αίσθηση στην αρχή αργά μετά πιο γρήγορα αλλαγή ιεραποστολικά με ένταση και έντονη διείσδυση ενώ γούστραρε τρελλά που την φιλούσα παθιασμένα στο στόμα
τελευταία στάση ξανά στα τέσσερα και όταν της είπα ότι χύνω έβγαλε προφυλακτικό και τα πήρε όλα στο λαιμό της
πάμε για ένα γρήγορο ντους και χωρίς να χάσουμε χρόνο επιστρέφουμε και ο δεύτερος γύρος αρχίζει με γλωσσόφιλα χωρίς αύριο φιλάει αφτί λαιμό κατεβαίνει και τον παίρνει στο στόμα πίπα και πάλι εξαιρετική καλύτερη από την πρώτη την παίρνω από το χέρι και την στήνω στον τοίχο
και την καρφώνω αργά και αισθησιακά να με πιάνει από τα χέρια και να με σφίγγει σκληρά και να με ποτίζει με τα υγρά της
την ξαπλώνω στο κρεβάτι ιεραποστολικό από πάνω στα πλάγια και κατάθεση και πάλι στο λαιμό της
Φρεσκαρίστηκε πήρε το δωράκι της και αποχαιρέτησε με φιλί στο στόμα
αν της φερθείς με χαμόγελο σεβασμό και να της δώσεις να καταλάβει ότι θέλεις να περάσετε και οι δύο καλά είναι ένα κορίτσι που γουστάρει το σεξ σίγουρα τέτοια θετική ενέργεια με άφησε άναυδο κυριολεκτικά
σε όποιον αρέσει αυτό το στυλ εμφάνισης και υπηρεσιών θα περάσουν πολύ καλά

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.265
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 aekaldo, BIG_BIG_BEN, bourdeliaris82 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2024
Ο αγαπητός Μανδαρίνος στην προηγούμενη κριτική αναφέρει για ψέκασμα πριν το στοματικό, εσύ όχι;

Χμμμ;
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1