Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 19 10
Call-Girls 62123
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
2 επιλογές υπήρχαν με τα ίδια χαρακτηριστικά (φυσικότατες κοπέλλες & γνώριμες ήδη) η Αλεξία ήταν παραδόξως διαθέσιμη. Ίσως το πολύ παράξενο μαλί και η πλάτη τατουάζ - πίνακας ζωγραφικής απωθεί κάποιους.

Ήταν πιο «ήρεμη» (γλυκιά) θα έλεγα μετά από ακριβώς 1 χρόνο. Επίσης πιο αδύνατη / πιο γυμνασμένη, ειδικά στην λεκάνη. Οπότε το απόλυτα φυσικό της σώμα (καμία προσθήκη η piercing μόνο το υπέροχο τατουάζ) αγγίζει πλέον το τέλειο.

Της αρέσει η Ελλάδα, έχει μάθει και 1-2 λέξεις.

Μπαίνοντας επεδίωξε φιλί στο στόμα και αμέσως μετά από μια γουλιά νερό άρχισε φιλά κάπως μηχανικά / επαγγελματικά. Παράλληλα κοιτώντας πονηρά το χέρι της αναζήτησε το ποθητό παλαμάρι. Αντ αυτού συναντήθηκε με τον Κοιμισμένο Τζο …

Οπότε τι κάνει τι καυλάκι; Γδύνεται εντελώς και ξαπλώνει με το κεφάλι πάνω στο στήθος μου με τα πόδια ορθάνοιχτα μπροστά μου όπως στην φωτογραφία και το μουνάκι της να φωνάζει «έλα γλύψε με». Θα ξυπνήσει ο Τζο η θα με πάρει κι εμένα ο ύπνος;

Έπεσα κυριολεκτικά με τα μούτρα Χαμόγελο με γλώσσα στην δουλειά

δεν ήθελε και πολύ να ερεθιστεί η μικρή, στα μισά περίπου είχε υγρανθεί πολύ και σκεφτόμουν να σταματήσω.

Όμως ακούω ξαφνικά με ύφος γλυκό και επιτακτικό

«ΓΛΥΦΕ το μουνάκι μου» Χεχε!

«βλέπω έμαθες τις απαραίτητες Ελληνικές λέξεις» γης λέω και σκάμε στα γέλια

Μετά ήθελε γλωσσόφιλα αλλά για λίγο, πάλι γλείψιμο αλλά σε 69 αυτή την φορά.

Μην τα πολυλέω είχαμε απ’ όλα με αποκορύφωμα ένα δυνατό παλαμάριασμα ιεραποστολικό με τα πόδια της κλειδωμένα στους ώμους μου

Το κορίτσι έχει τις παραξενιές του αλλά υπό τις κατάλληλες συνθήκες (και χωρίς βοηθητικά ...) μπορεί να γίνει αχαλίνωτη στο σεξ το οποίο προφανώς απολαμβάνει. Ωρίμασε ελαφρώς κι έξυπνα βαδίζει στον σωστό δρόμο περιορισμού των καταχρήσεων και των σωματικών εμπειριών / δοκιμασιών που δικαιολογεί η μικρή της ηλικία.

Οπότε η ευθύνη να μην περάσει κάποιος καλά μαζί της θα οφείλειται περισσότερο στον ίδιο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 10, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
2.451
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, THV, hornyasfuck και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2024
@Phlmrg τι εννοείς με το έχει τις παραξενιές του;;; επίσης δέχεται δάχτυλα;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1