Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 12 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 98268
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ημερομηνία ενδεικτική

μετά από την επιστροφή μου από Ισπανία η πρώτη σκέψη μου ήταν να πάρω εσκορτ γιατί η καύλες είχα χτυπήσει κόκκινο με μία πιτσιρίκα που είδα στο αεροπλάνο
μήνυμα στο γραφείο και η τρομερή τηλεφωνήτρια γρήγορα μου έκλεισε τη Victoria
στην ώρα της το κορίτσι σε γνωστό ξενοδοχείο στο κέντρο
οι φωτογραφίες της ανταποκρίνονται στη πραγματικότητα. ηρθε όμορφα ντυμένη με ωραίο καλοκαιρινό λουκ η πρώτη εικόνα θετική
25 χρονών είπε ελληνίδα
ομορφο πρόσωπο είναι κοντούλα με αδύνατο σώμα μικρό βυζί με ωραία ρώγα
φιλί για καλοσόρισμα και η ενέργειά της αμέσως με ανέβασε και συζητήσουλα άνετη χωρίς κόμπλεξ και αμηχανίες αισθανόμουνα λες και την ήξερα χρόνια
ζήτησε να πάει για φρεσκάρισμα επέστρεψε με ωραία σέξι εσώρουχα
με πλησιάζει και άρχισε να
φιλάει λαιμό αυτι ρώγα κατεβαίνει και τον παίρνει στο στόμα το εγλειφε με μανία και δεν έλεγε να σταματήσει
την παίρνω από το χέρι και την στήνω στα τέσσερα στο κρεβάτι όπου την ξεμουνιασα με μανία μέχρι που με γέμισε με τα υγρά της και εγώ να μη σταματάω να την καρφώνω ωσπου δεν άντεξα βγάζω το προφυλακτικό και την χύνω στο λαιμό χαμογέλασε και μου λέει το απόλαυσα μωρό μου γαμάς υπέροχα της λέω δεν τελειώσαμε το βλέπω μου λέει η πούτσα σου δεν έχει πέσει πέτρα είναι ακόμα
πήγαμε για ένα γρήγορο φρεσκάρισμα και επιστρέφουμε για να πάρουμε της ανάσες μας και τα είπαμε λιγάκι
ο δεύτερος γύρος δεν άργησε να ξεκινήσει γλωσσόφιλα στην αρχή φιλιόμασταν με πάθος λες και ήταν η κοπέλα μου η γκόμενα γούσταρε και το έδειχνε με κάθε τρόπο
πετάω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα πίπα εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση της ανοίγω τα πόδια και αρχίζω να γλύφω το υπέροχο και πεντακάθαρο μουνάκι της με τη γλώσσα μου είχε ανατριχιάσει ολόκληρη από καύλα ζήτησε να μπω μέσα της βάζω προφυλακτικό ιεραποστολικό πλαγιαστό όρθιοι στο κρεβάτι και τελείωμα στα όμορφα βυζάκια της
η γκόμενα πραγματικά είναι τρομερή ευχαριστήθηκα και ευχαριστήθηκε σκληρό γαμήσι
εφυγα πολύ ικανοποιημένος

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
115
Likes:
18.229
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 doc_lin, karamitros1972, DmtrsxXx και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2024
Μια χαρά η κριτική, παίρνει κανείς μια πρώτη εικόνα. Πολύ εκεί το μωρό για δυνατό πρόγραμμα, κι ας μην είναι τίποτα το ουάου εμφανισιακά.

review reaction 1 ggalatsi, Elganador
13 Ιουλίου, 2024
Τι εκανες στην Ισπανίας;Εγραφες κριτικες για λογαριασμο ....ισπανικων γραφειων;Χαχαχα!Χαχαχα!
26 Ιουλίου, 2024
Την είχα στα υπόψη αλλά για εκεί γύρω στο 150αρι. Είναι υπερβολή τα 200 ευρώ. Οπότε δεν πρόκειται.
review reaction 1 Elganador
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3