Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 29 10
Call-Girls 85077
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπητοί καλησπέρα,
Τώρα βρήκα τον χρόνο επιτέλους, και είπα να γράψω και γω για την Gabi, αν και δεν είχα στο νου μου να γράψω, νομίζω πως είναι περιττή αλλά με παρότρυνε συνάδελφος στο υπάρχων νήμα, ότι καλό είναι να ανεβάσω κριτική. Η συνάντηση ενημερωτικά, έγινε αρχές του μήνα.

Αρχικά , νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω και δημόσια εδώ στο φόρουμ, τον φίλο, astronaut80.
Είχα κάποιες απορίες για ένα θεματάκι όπου με τις πληροφορίες που μου έδωσε , με κάλυψε πλήρως .
Σε ευχαριστώ θερμά και πάλι φίλε μου, να είσαι καλά .

Με το γραφείο ανταλλάξαμε κάποια μηνύματα για την μέρα και την ώρα που με βόλευε και όλα οκ κανένα πρόβλημα .

Φτάνω στον χώρο τις κοπέλας, κτυπώ την πόρτα μου ανοίγει η Gabi χαμογελαστή! είναι πράγματι η ίδια όπως στις φωτογραφίες, το σώμα τις καρμπόν ίδιο.
Να πω την αλήθεια ρε μάγκες για 2-3 δευτερόλεπτα κοιτάζοντας την, έμεινα λίγο μαλακας, για τα δικά μου γούστα, είναι πολύ όμορφη .

Αφού τα είπαμε λίγο, μου έδωσε πετσέτα και μπήκα για μπάνιο.
Σχετικά με το θέμα καθαριότητας που έχουν αναφέρει και άλλα μέλη, όντως είναι λίγο μανιακή θα έλεγε κανείς, προσωπικά όμως, δεν με ενόχλησε , ίσα ίσα που μπράβο τις να δίνει τόσο πολύ βάση σε αυτό το θέμα.

Μετά το μπανάκι, ξάπλωσα κρεβάτι όπου ήρθε από πάνω μου και πριν τον πάρει στο στόμα, σα να τις αρέσει να τον μυρίζει πρώτα, πιθανώς για να βεβαιωθεί ότι δεν έχει κάποια άσχημη μυρωδιά και μετά να τον βάζει μέσα.

Άρχισε μία αργή και βασανιστική πίπα που σε κοιτάει όλη την ώρα στα μάτια , είναι να τρελαίνεσαι εκείνη τη στιγμή και να την πιάσεις όπως είναι , και να αρχίσεις να την γαμας δυνατά.
Ήθελα να αδειάσω στο στόμα τις όμως , οπότε με έπαιξε μπαλίτσα για περίπου 5λεπτά όπου δεν άντεξα παραπάνω και την γέμισα με καυτό σπέρμα .

Μπανάκι πάλι και πίσω στο κρεβάτι για μασάζ όπου οκ τίμιο, πιάνουν τα χέρια τις.
Μιλήσαμε λίγο για τατουάζ μίας και είδα ένα σχετικά μικρό που έχει με κάτι γράμματα στον αριστερό τις ώμο, συζητήσαμε και για άλλα διάφορα θέματα , translator χρησιμοποιήσαμε κάνα δυο φορές , τίποτα το σημαντικό, προσωπικά μπόρεσα να συνεννοηθώ με τα λίγα Αγγλικά που ξέρω, βέβαια και εκείνη δεν είναι σε τόσο καλό επίπεδο.

Αφού ένιωσα ξανά έτοιμος , τις πρότεινα να συνεχίσουμε , τον πήρε στο στόμα και τον σήκωσε με ευκολία , πέρασμα πλαστικού και στα 4 , ίχνος κυτταρίτιδας δεν έχει η κοπέλα αυτή.
Έχει το πακέτο που μου αρέσει σε κοπέλα , ήταν ακριβώς αυτό που έψαχνα .
Έβαλε λίγο τζελ γιατί είναι και στενή , τις τον έβαλα αργά αργά να συνηθίσει, και μετά ανέβασα τις στροφές όπου γούσταρε .
Σε κάποια φάση αναρωτήθηκα ρε φίλε, πως γίνεται να γαμάω τέτοιο μουνί ...

Μετά από λίγο γυρίσαμε σε κανονική στάση και ξάπλωσα πάνω στο αψεγάδιαστο κορμί τις όπου όσο ήμουν μέσα τις και έδινα πόνο , δεν μπορούσα να σταματήσω να την γλύφω και να την φιλώ, αυτή εν τω μεταξύ, να έχει τυλίξει τα πόδια τις πίσω μου και να με σφίγγει, να ζητάει να την γαμήσω πιο δυνατά , με την όλη φάση που επικρατούσε δεν μπορούσα να κρατηθώ άλλο μούγκριζα σα το μουλάρι και έχυσα μέσα τις δυνατά σα να ξεψυχούσα ένα πράμα.
Δεν χόρτασα να το γαμάω τέτοιο μουνί, μακάρι να είχα περισσότερο χρόνο .

Το ραντεβού, έφτανε προς το τέλος του ετοιμάστηκα, κάναμε μια αγκαλιά, δώσαμε και τα φιλάκια μας, ελπίζοντας να ξανά βρεθούμε .
Σε γενικές γραμμές, έφυγα ευχαριστημένος και ήταν μία ωραία ώρα αλλά και εμπειρία για μένα.
Όταν δείχνεις σεβασμό και ευγένεια στην κοπέλα που έχεις δίπλα σου , το εκπέμπεις εις διπλούν θεωρώ.
Να πω ότι ήταν λίγο μαγκομενη στην αρχή ως επιφυλακτική θα έλεγα , αλλά όσο περνούσε η ώρα κατάλαβε με τι άνθρωπο είχε να κάνει και κύλησαν όλα όμορφα ωραία.

Επίσης κάτι άλλο που εκτίμησα ιδιαίτερα, όπως το πάρει κανείς βέβαια, αλλά στο ενδιάμεσο του μπάνιου με περίμενε να βγω , αφού βγήκα, ρώτησε πολύ ευγενικά, να κάνει ένα τηλεφώνημα για δύο λεπτά όπου δεν μπορούσα να τις το αρνηθώ.

Εν κατακλείδι, ήταν μία πολύ καλή επιλογή και σίγουρα θα ήθελα να την ξανά δω περισσότερη ώρα βέβαια , γιατί δεν μου έφτασε η μία.
Θα δείξει, ίσως και να υπάρξει επαναληπτικό ραντεβού.
ΝΣΓ! Τα σκέφτομαι και καύλωσα πάλι.

Καλό καλοκαίρι εύχομαι σε όλους, να είστε καλά.

Κάτι τελευταίο, κάποιες από τις υπάρχουσες φωτογραφίες τις κοπέλας , προσωπικά θεωρώ πως την αδικούν .
Καπέλο

Ελπίζω να μην κούρασα..
ΥΓ1. Από μουνί η αλήθεια είναι πως δεν πέρασα αν και η κοπέλα ήταν ότι πιο καθαρό μπορείς να βρεις από πάνω έως κάτω , δεν πέρασα όμως επειδή δεν το συνηθίζω γενικά από το πρώτο ραντεβού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ΚΡΗΤΙΚΟΣ97
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
287
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, Elganador και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2024
Μετά τον γάμο το γλυφομούνι
12 Ιουλίου, 2024
"Life goes on" Ματάκι
review reaction 1 Johnny Red2, ΚΡΗΤΙΚΟΣ97, BIG_BIG_BEN και 1 ακόμα μέλος
12 Ιουλίου, 2024
Για αυτό είναι κοινότητα συνάδελφε,για να βοηθάμε ο ένας τον αλλον!!!Μεγάλο χαμόγελο
review reaction 1 Johnny Red2, ΚΡΗΤΙΚΟΣ97, BIG_BIG_BEN και 1 ακόμα μέλος
12 Ιουλίου, 2024
Μακρηγορείς λίγο, αλλά χρήσιμη κι ενδιαφέρουσα η κριτική.
review reaction 1 Johnny Red2, ΚΡΗΤΙΚΟΣ97, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
12 Ιουλίου, 2024
Όποιος καταφέρει να ξεπεράσει το αρχικό τσουρέκιασμα της Γκάμπι θα περάσει σίγουρα καλά, γιατί είναι όμορφη και όταν βλέπει πούτσα αφηνιάζει.
review reaction 1 Johnny Red2, ΚΡΗΤΙΚΟΣ97, bigmountain και 1 ακόμα μέλος
12 Ιουλίου, 2024
@BIG_BIG_BEN ,
Για να το λες , ίσως.
Θεώρησα καλώς βέβαια, να περιγράψω την όλη συνάντηση, ακριβώς όπως έγινε , τίποτα περισσότερο , τίποτα λιγότερο.
Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!

@Annapurna , αχ αυτό το κορμί τις!!!

@astronaut80 , Σίγουρα φιλαράκι,
Ευτυχώς!
review reaction 1 Johnny Red2, Annapurna
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6