Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το κοριτσι ειναι αστερι!
Προσωπαρα με ματαρες, ωραια βυζια και μια κωλαρα για αμαρτιες.
Μπηκε με φορα, και ξεκινησε να μιλαει ελληνικα. Εχει ζησει καποια χρονια στην Ελλαδα και ξερει τα βασικα.
Φουλε επιθεση, ξεκινησε πιπα βαθια με φτυσιματα και eye contact ενω κοιτπυσε και τον καθρεφτη.
Εκει καταλαβα οτι ειναι τσοντα και της ανοιξα τα κωλομερια και την γυρισα στον καθρεφτη να τα βλεπω όσο μπουκωνε μεχρι μεσα την πουστα μου.
Αφου την ενημερωσα οτι το μενου θα εχει φουλ κώλο, ζητησε να ειμαι ευγενικος γιατι ειχε καιρο να τον φαει και θελει ανοιγμα. Ειδικοτητα μου της λεω και πραγματι με λιγο τζελ και ηρεμια, τον εβαλα σιγα σιγα. Ελαστικο κωλαρακι και η θεα να σοδομιζεις αυτο το μωρα ενω σε κοιταει στα ματια απο τον καθρεφτη ολα τα λεφτα. Μετα απο ενα δυο λεπτα ηρεμου σοδομισμου, και κατεντολη της κοπελα ξεκινησε ενα ξελωλιασμα στα 4 και μετα στο πλαι με τελειωμα ιεραποστολικο και τα ποδια ψηλα να βλεπω το θεαμα. Καιρο ειχα να χαρω ετσι κωλοτρυπιδα.
Μπανακι και οι δυο, κουβεντουλα και πολυ συντομα αρχισε τα πνευστα. Ακολουθησε ενας εξαντλητικος γυρος σε ολες τις πιθανες στασεις με το μωρο να μου λεει πρωτα θα χυσω απο το μουνι και μετα θα γαμησεις ξανα κωλο. Δεν χαλασα χατηρι και ολοκληρωσα για δευτερη φορα επιτυχως στα βυζια της.
Τρεις μονο παρατηρησεις, ζητησε τα λεφτα μπροστα, δεν ηθελε δαχτυλο και απεφευγε τα χαδια στο προσωπο μην χαλασει το μακιγιαζ.
Να ειστε καθαροι, ευγενικοι και χαλαροι και θα περασστε αριστα με την κοπελα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 10, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.585
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Rokko28, Yatoputso και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2024
Καλή φάση τούτη η καυλοκώλα.
review reaction 1 Elganador
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1