Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 4 10
Call-Girls 23188
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν περίμενα να είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες !Καπέλο

Και όμως είναι έτσι!! :smiling-face-with-heart-eyes:Καπέλο
Πάνω από 25 δεν την κάνω. Ήρθε χωρίς βάψιμο και με ένα τζινακι και ήταν σούπερ.


Αν ντυνόταν σέξι και βάφονταν θα είχα χύσει στη πίπα.
Λίγα αγγλικά. Αμέσως χαμούρεμα μόλις μπήκε και αγκαλίτσες. Κάνει καλή πίπα και τον παίρνει όλο μέσα !! Βυζί 2αρι αλλά με τέτοια κωλάρα που να κοιτάξεις αλλού. Μου έκανε 1 λεπτό twerk ενώ ήταν από πάνω και τελείωσα με συνοπτικές διαδικασίες ! Ευλόγησον

Φρέσκο κορίτσι.
Είχα διαβάσει τις κριτικές που έχει όποτε ήμουν σίγουρος ότι θα περνούσα καλά. Στο δεύτερο γύρο μια από τα ίδια μόνο που ξεκινήσαμε από το μπάνιο και το twerk το άφησα για το τέλος για να την ευχαριστηθώ λίγο σε διάφορες στάσεις. Ασάλιωτα

Πέρασε μία ώρα σαν νερό.
Από τις λίγες Βραζιλιάνες που δεν κολλάνε πουθενά. Δίνουν γλωσσοφιλα φουλ και για τους μερακλήδες τρελένεται για γλυφομούνι.

Το ραντεβού κλείστηκε όπως πάντα γρήγορα και χωρίς κανένα πρόβλημα.!! Έτσι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Προμότορας
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
8.073
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 mancunian1986, Johnny Red2, DmtrsxXx και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2024
Oι προμοτορες ειναι σαν τη Λερναια υδρα.Ενας κεφαλι κοβεις 10 βγαινουν.Metr69 iktinos naimakeoyte nikolike chaoserevos sgt80 km99 niklakias nikos708 , δειτε ολες τις κριτικες των κοριτισων του γραφειου,οι ιδιοι και οι ίδιοι απο κατω.Mε το ζόρι να παρασυρουν τον κοσμάκη.
υγ Καλέ ρε ικτινο,σε χαρακτηριζει ο admin επισήμως"προμοτορα",και συνεχιζεις και γραφεις;;;Τέτοια ξεφτιλα;Και κάνεις και πάλι προμόσιον;;Χαχαχα!Χαχαχα!ναι ρε φιλε την Λίβια θα πάρουμε απο τόσες κοπέλες,αυτην θα πάρουμε!!!Επειδη εγραψες εσυ κριτικη...εμείς σανό τρώμε,βοσκουμε προβατα
(Εν των μεταξυ,αν παρατηρησετε,εχουν μηδαμινη παρουσία στο φόρουμ..ειναι μονο για τις κριτικες...Κρητικοί βέροι!!)
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, bigmountain, 25th και 3 άλλα μέλη
10 Ιουλίου, 2024
Ξέρεις πότε φεύγει το κορίτσι?
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
10 Ιουλίου, 2024
Φιλε το μουνι της πως ειναι ?
ανοικτο ?
Δακτυλα δεχεται ?
Ευχαριστω.
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
10 Ιουλίου, 2024
Είμαι δέκα χρόνια στο site. Δεν με νοιάζει πως με χαρακτηρίζουν. Πλέον παίρνω μόνο από ένα γραφείο. Θα γράψω και άλλες δύο κριτικές για κορίτσια που πήρα από αλλού . Δέχεται δάχτυλα . Δεν ξέρω πόσο θα κάτσει
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, hornyasfuck, gnnakos
10 Ιουλίου, 2024
Η κοπέλα έχει φύγει. Αν ήμουν προμο , δεν θα την έγραφα νωρίτερα την κριτική ❓❓❓
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck, gnnakos
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5