Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Με την Μαρια εχω κανει 2 ραντεβου λιγο πιο παλια ...αλλα τωρα που εχω χρονο ειπα να κανω την κριτικη μου....Αφου διαβαζα λοιπον ΥΜΝΟΥΣ ειπα να την καλεσω!!....τα βρηκαμε στο τηλ αμεσως και κλεισαμε το ραντεβου.....χτυπαει η πορτα και τι να δω???....καμια σχεση με τις φωτογραφιες!!!...ειπα οκ μπορει τα αλλα να ειναι οκ.....πριν πουμε γεια ζηταει τα χρηματα....αντε λεω δεν με ξερει ολα οκ.....βγαζει τα ρουχα...το στηθος μερχι την μεση πεσμενο !!!! ξεκιναει πιπα χαλια τελειως....λιγο στα 4 και αυτο ηταν το πρωτο ραντεβου!!! μετα απο λιγο καιρο ειπα να την παρω ξανα τωρα που θα ξερει ποιος ειμαι μπας και ειναι καλυτερα............μπαααααααααααααα τα ιδια και πιο χαλια ακομα......απορω με αυτα που διαβαζω ωρες ωρες!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
4.789
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Elganador, THV, Ντουνταράς και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2024
Δεν τα έτρωγες παστέλια καλύτερα..
review reaction 1 review reaction 3 Tsoupakampras, BisexualWannabe, Διανοούμενος και 4 άλλα μέλη
08 Ιουλίου, 2024
Ίσως η πιο fake κριτική που έχω διαβάσει στο site.
review reaction 1 review reaction 3 paparotriftoulas, DmtrsxXx, Colomondo και 2 άλλα μέλη
08 Ιουλίου, 2024
Αφού χαλάστηκες την πρώτη γιατί την πήρες και δεύτερη .
Τίποτα άλλο δεν έχω να προσθέσω . Όλα τα αλλά είναι υποκειμενικά
review reaction 1 BisexualWannabe, pastelios
08 Ιουλίου, 2024
Σαλονικιος ξερεις να διαβαζεις???...γραφω γιατι πηγα και δευτερη....
08 Ιουλίου, 2024
Trelogeros δεν ειναι fake δικε μου ...αν εσυ περασες καλα εγω δεν περασα ...τωρα ολοι ξερουμε για τις fake κριτικες
08 Ιουλίου, 2024
Χρόνια τώρα έχει πέσει η απόδοση της . Παλιά έδινε φιλία παντού κτλ κτλ μετά ξαφνικά τα έκοψε και την κόψαμε και εμείς
review reaction 1 BisexualWannabe, David295, pwe401rg και 1 ακόμα μέλος
08 Ιουλίου, 2024
Όλα είναι θέμα χημείας πχ σε εμένα είναι μια γκομενα από το χωριό που κατάγομαι . Και με νεύρωση να ήμουν από άγαμια δεν θα πήγαινα μαζί της . Δεν κολλάμε όλοι με όλους απλά .
Κρεμασμένα βυζια πιθανόν γιατί τα σιλικοναττα όπως και τα φυσικά θέλουν συντήρηση μετά από κάποια χρόνια τα έχει πάνω από 10 τώρα από υπηρεσίες μπορεί να έχει κουραστεί πολλά τα χρόνια . Πάντως από γραφείο πιστεύω καλύτερα πέρασες .
08 Ιουλίου, 2024
Αυτη εχω επιχειρησει 5 φορες να την συναντησω. Τις 4 δεν μπορουσε την ωρα που ηθελα και την 5η κλεισαμε και μου το ακυρωσε αργοτερα. Δεν εναι ευκολη στα ραντεβου γενικα.....
review reaction 4 BisexualWannabe
08 Ιουλίου, 2024
Σαλονικιε με αυτα που γραφει ο τυπος οχι δευτερη αλλα ουτε πρωτη φορα δεν πηγε!
review reaction 1 Trelogeros
08 Ιουλίου, 2024
Την συνάντησα τόν Μάρτιο, εγώ πεσμένο βυζί μέχρι την μέση δεν είδα, όι φωτογραφίες που ανεβάζει κατά καιρούς εδώ είναι κοντά στην πραγματικότητα, τά χρήματα δεν τά ζήτησε με τό γειά σάς. Από πρόγραμμα υπηρεσίες στυλ κασέτα αδιάφορο μηχανικά στημένο ναι.
Αυτά. Καπέλο
review reaction 1 Trelogeros, paparotriftoulas, maradona7 και 3 άλλα μέλη
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2