Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πραγματικά δεν ήξερα τι να βάλω για τίτλο- όποτε έβαλα αυτό που αισθάνομαι.
Γραφείο- του ύψους ή.....του χάους.
Πριν από λίγες μέρες είχα πάρει την Lisa και η συνεννόηση ήταν άψογη. Σήμερα βράστα και άστα. Ζητάω outcal σε ξενοδοχείο της Συγγρού, αυτοί καταλαβαν incall?‍♂️και μου δίνουν 3 επιλογές. Με μεγάλο δισταγμό (κάτι με έτρωγε) επέλεξα την Aline και το επόμενο μυνημα ήταν τα στοιχεία του ξενοδοχείου της. Αν και έπρεπε να το δω σαν σημάδι, το προσπερνάω και προχωράμε. Δεν ακύρωνω (κακώς) και δεν ζητάω να δω αν έχω άλλες επιλογές αφού είχαν καταλάβει λάθος.
Και στο παρελθόν έχω πει να διαβάζουν τα sms προσεκτικά γιατί θα το κάψουμε καμμιά ώρα μαζί τους?‍♂️

Πάμε στα της κοπέλας.
Ψηλή, πιασίματα, Αγγλικά μέτρια, βυζιά στο θεό, κολάρα.
Δεν εντυπωσιάστηκα, δεν ξετρελάθηκα και από τη χαρά μου (ίσως γιατί από την αρχή είχα ξενερώσει).
Πάει αμέσως για ντουζάκι (δεν χάσαμε χρόνο εκεί), βγαίνει, έρχεται κοντά μου και εκεί που νομίζω ότι θα πέσει στα γόνατα, μου πετάει το κλασικό "money?"!
Οκ- το δέχομαι, ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία είναι (αλλά είναι δεύτερη κρυάδα και ξενέρα. Τα λεφτά τα είχα αφήσει σε εμφανέστατο σημείο και σχεδόν μπροστά στα μάτια της. Πάει, τα μετράει και επανέρχεται κοντά μου - και αρχίζει ο αγώνας.
Φιλια με πάθος και γλώσσα είχαμε; Πίπα με deep , είχαμε; Σάλιομα αρχιδιών είχαμε; reverse cow είχαμε, πόδια στους ώμους είχαμε, μια ισπανική είχαμε (να τιμήσουμε τα βυζια) και το τέλος ήρθε μεταξύ προσώπου και βύζων. Το νινί της, το μόνο που καταλάβαινα ήταν ότι έχει περάσει όλο το πολεμικό ναυτικό της Βραζιλίας.
Γρήγορα μπάνιο, νεράκι και ξεκινάμε λίγο την κουβέντα.
Εκει χάθηκε το παιχνίδι. Άρχισε τις σαχλαμάρες, δεν έπαιρνε καμμιά πρωτοβουλία να ξεκινήσουμε και όταν τελικά εδέησε να ξεκινήσει με μια πραγματικά καλή πίπα, άρχισε να χτυπά το κινητό- ουπς μου λέει, time is up. (Δέκα λεπτά νωρίτερα).....
Λέω μέσα μου "χεστο - σχόλαστο δεν έχει νόημα". Τι να πεις και σε ποιον.... πραγματικά απογοήτευση

Γενικά ένα παντελώς αδιάφορο ραντεβού, μάλλον υπερεκτιμημένη γκόμενα θα έλεγα.....
Αν καταλαβα καλά θα μείνει ενα μήνα ακόμα, μετά θα πάει Λονδίνο /Βραζιλία και θα ξανάρθει Φεβρουάριο.
Δεν ξέρω αν απλά έτυχε, αν εγώ απλά ξενέρωσα πολύ εύκολα και δεν θα έπρεπε ή κάτι άλλο. Πάντως δεν πέρασα καλά!
Από εμένα είναι όχι....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
591
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, doc_lin, maradona7 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2024
Όπου ακούς πολλά κεράσια.....
review reaction 1 hornyasfuck, piko, Bartender 74
07 Ιουλίου, 2024
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω φίλε αλλά από όσα λες νομίζω ότι αυτόσαμποταρίστηκες.. Συμβαίνει σε όλους..
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
07 Ιουλίου, 2024
@GeneralWinter τι εννοείς αυτοσαμποταριστικε?
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
10 Ιουλίου, 2024
@Giannis.04 όταν γίνεται μια στραβή με ένα σημείο του ραντεβού και μετά μπαινεις σε αρνητική διάθεση και δεν σου βγαίνει η φάση.

Χαρακτηριστικά ο φίλος εδώ στη μια γραμμή την αποκαλεί πρακτικά μουνάρα και στην αμέσως απο κάτω λεει δεν τρελάθηκα κι όλας. Και το επεξηγεί από μόνος του ότι ειχε ξενερώσει ίσως.
review reaction 1 BisexualWannabe, Johnny Red2, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4