Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πάω σε ξενοδοχείο Βιλλ στο Μεταξουργείο και κάνω τον ντουσάκι μου για να χαλαρώσω ...και περιμένω την Αλινε ...
Χτυπάει την πόρτα ανοίγω και βλέπω ένα ομορφο κορίτσι με πολύ μεγάλα βυζιά και ωραίο κωλο.
Μπαίνει μέσα χαλαρή και χαμογελαστή ,την πληρώνω παίρνει το δωράκι της πολύ ευγενικά μου λέει να πάμε να κάνουμε ντους μαζί Αγγελούδι
Μπαίνουμε στο ντους γονατίζει και ξεκινάει το παιχνίδι... φτύσιμο στην πίπα και πολύ βαθιά πιπα... και έτσι είχε φύγει το πρώτο γύρο.
Το δεύτερο γύρο ξεκινήσαμε το να μου το παίξει ανάμεσα στις βυζάρεσ της και μετά ανεβαίνει πάνω μου και δίνει πόνο ..... μετά την γυρνάω στα τέσσερα και ξεκινάω να δίνω εγώ το ρυθμό και εκείνη να το ακολουθεί .... την ρώτησα αν μπορώ να τις χύσω την κολάρα μου απάντησε κατευθείαν ναι φάνηκε πως το γουστάρει και να το θέλει και είναι από τα λίγα κορίτσια πού πολυ δύσκολα θα σου πει όχι ...
Μετά κάτσαμε μιλήσαμε λιγάκι έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος μαζί της και από την επικοινωνία που είχα μαζί της και που ταιριάζαμε στο κρεβάτι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Alex_BigBoy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
238
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, mancunian1986, Yatoputso και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού