Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βρέθηκα Αθήνα και είπα να δοκιμάσω λόγω εμφάνισης, χωρίς να ελπίζω σε πολλά, αλλά ήταν μακράν το χειρότερο ραντεβού της πολύχρονης καριέρας μου.
από εμφάνιση είναι για μένα το απόλυτο 10αρι. θα λεγα ότι οι φώτος την αδικούν, και είναι πιό μοντελέ απ ότι περίμενα. η βαθμολογία είναι η ανώτερη που μ αφηνει το σύστημα.
Επικοινωνία μηδέν!! ... μόνιμη ενασχόληση με το κινητό...εμφανής διάθεση ξεπετάς μπουρδέλου....κανένας ερωτισμός... κανένα παιχνίδι - καυλαντισμα ... καμιά διάθεση, λες και επρόκειτο να παίξουμε σκάκι κι όχι να πηδηχτούμε...
δεν μιλάει Αγγλικά , δεν δέχεται φιλιά , δεν δέχεται γλυφομούνι , δάχτυλα, χάδια και απλά συμμετέχει σαν ρομποτ εντελώς διεκπεραωτικα σε ότι της πεις. ήταν και νωρίς το απόγευμα...
κατάλαβα τους συναγωνιστές στις θετικές κριτικές της που μιλούσαν για προμοτορες !!!!
πρώτη φορά έζησα τέτοια ξενέρα στο σεξ....
προσωπικά δεν τα έκλαψα γιατί για τα γούστα μου είναι απ τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω συνευρεθεί και η ομορφιά για μένα είναι το παν , αλλά όλα τα άλλα ήταν χάλια....κι όφειλα να ενημερώσω!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 30, 2024
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
355
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, mancunian1986, Polybius και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2024
Όπως τα λες ακριβώς μυστη μου τα έπαθα κι εγώ κινητό όλη την ώρα και μηδέν διάθεση
review reaction 1 review reaction 5 BisexualWannabe, BIG_BIG_BEN, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
03 Ιουλίου, 2024
τα λεγα εγώ
αλλάαα…
review reaction 1 bigmountain, BIG_BIG_BEN, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2