Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Οποιος θελει να πεταξει τα λεφτα του μπορει να παει ελευθερα.Στα της εμφανισης τα εχουνε πει μετριο αδιαφορο προσωπο καλο σωμα με βυζαρες
Στο σερβις προσπαθει χωρις να παιρνει πρωτοβουλιες
Πιπα μετρια χωρις τεχνικη απορω πως καποιοι την αποθεωνουν.Στο σεξ παθητικη ενω δεν αντεχει δυνατους ρυθμους . Συμπεριφορα μαγκια στα ορια της αγενειας.
Δεν ξερω αν χαλασε λογω αλλαγης γραφειου η κουραστηκε, και το κερασακι
στο 45 λεει πρεπει να φυγω μαζι με τις ευλογιες του γραφειου , επισης με θρασος ειπε οτι οταν με παρει τηλ ο οδηγος πρεπει να φυγω δλδ αν την παρει στο 40 ' θα φυγει στο 40 '.
Στα - τρωει ωρα στο μπανιο

Υγ Το γραφειο οταν ειπα στα 45 πρεπει να φυγει λεει η κοπελα ,μου λεει ναι φυσιολογικα θα φυγει τα συμπερασματα δικα σας !!!
Δλδ για να ξερετε 10 λεπτα σοσιαλ και μπανιο στην αρχη αλλα 5 στο ενδιαμεσο και στο 45 να φυγει θα πληρωσετε ωρα για 30 λεπτα . Να σημειωσω οτι εχω παρει και αλλες κοπελες και απο αλλα γραφεια και δεν υπηρχε ποτε θεμα ωρας σχεδον παντα στο 55' ειμασταν ετοιμοι

Μαυρο πανυγηρικο και στην κοπελα και στο γραφειο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
5.374
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, isaak kos, kelenor και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2024
Τώρα μπερδεύτηκα. Είχα αποκομίσει την εντύπωση, ότι αξίζει τα λεφτά της η κοπέλα. Χρήσιμη η κριτική.
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, Join.f και 1 ακόμα μέλος
02 Ιουλίου, 2024
Ακριβώς τις ίδιες υπηρεσίες είχα και εγώ φίλε στο προηγούμενο γραφείο. Μαγκιά,τουπε σαν να είναι η Paris Hilton . Μπάνιο όταν ήρθε, μπάνιο μετά το σεξ, ζήτησε τσιγάρο και στο 45 άρχισε να ντύνεται. Το τσιμπούκι που αποθεώνουν όλοι άτεχνο και αυτσουμπαλο ,το μόνο που κάνει είναι ένα μόνιμο dt με με σάλια. Ήθελα να ήξερα ποιος αμπαλος της είπε ότι είναι καυλοτικο το τσιμπούκι της και την έχει ακούσει έτσι η τύπισσα.
review reaction 1 Johnny Red2, Join.f, BIG_BIG_BEN και 4 άλλα μέλη
03 Ιουλίου, 2024
Ήμουν έτοιμος να την δω σε λίγες μέρες!!
review reaction 1 Johnny Red2, Join.f, hornyasfuck
03 Ιουλίου, 2024
BIG_BIG_BEN και γω ετσι νομιζα με αυτα που ειχα διαβασει αλλα ειδες τα αποτελεσματα
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, hornyasfuck
03 Ιουλίου, 2024
Milou 77 επρεπε να γραψεις φιλε μου και συ τοτε την εμπειρια σου θα ειχες σωσει κοσμο γιατι σιγουρα εχει φολιασει και αλλους
Αλλα ντρεπονται ή φοβουνται και δεν γραφουν.και γω δεν πολυ γραφω αλλα για τη συγκεκριμενη εκανα εξαιρεση μπας και σωθει κανενας . Οποτε απο τωρα και μετα δεν υπαρχει δικαιολογια
Εγω γελαω με την αποθεωτικη κριτικη μεσα σε λιγες ωρες μετα τη δικη μου
Ρε παιδια ουτε τα προσχηματα δεν κρατατε πλεον χαχαχαχαχαχ
Αυτος ο τυπος δεν ειχε μπαναριστει εδω και κανα χρονο λογω προμο κριτικων ή κανω λαθος ;
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, bigmountain και 1 ακόμα μέλος
03 Ιουλίου, 2024
Eros82 εγω τα εγραψα και αμαρτια ουκ εχων.
Δικο το ρισκο δικα σου και τα λεφτα
Εγω ενημερωσα
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6