Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 16481
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το μπαλάκι στην ρουλέτα κάθετε στην Σβετλάνα και έτσι κλείνω άμεσα ραντεβού στο γνωστό ξενοδοχείο.
Φτάνω και μου ανοίγει την πόρτα το κορίτσι με κάτι μούτρα σε φάση γιατί ήρθες;
Εμφανώς κουρασμένη...δεν τρελάθηκα,και δεν είχε σχέση αυτό που είδα στις φωτογραφίες.Το εχουν ξεφτίλησει με το photoshop.
Μου ζητάει τα λεφτά μπροστά και Ξεκινάμε αφού πήγα έτοιμος μοσχωμυριστος,παίρνει το αντισηπτικό και μου ψεκάζει την πουτσα λες και είχε covid19.(1η ξενερα).
Ξεκινάει μια πίπα που μπορώ να πω ήταν οκ... μετά της λέω να έρθει 69 και μου λέει δεν δίνω το μουνι μου να το γλύφουν και τρώω την 2η ξενερα...μη τα πολύλόγω μου λέει το γραφείο ότι να πάρω μισάωρο με 100€ και ότι είναι στην ιδιοσυγκρασία της κοπέλας να μην κάνει κάτι στάνταρ ..ότι να ναι,αμα είναι έτσι να ναι κ στην ιδιοσυγκρασία του πελάτη να πληρώνεις ανάλογα με αυτό που περνεις)έριξα ένα μη φύγω αχυστος και έκατσα να κάνω ένα τσιγάρο να πω καμία κουβέντα μη φύγω τελείως ξενερωμενος και ήθελε να της δώσω 150€ γιατί έκατσα μια ώρα,δλδ μας χρέωσε τη κουβέντα για τον πόλεμο στην Ουκρανία.
Εμφανισιακά το πρόσωπο καμια σχέση,το κορμί πολύ κοντά στις φωτό +5,6 κιλά πάνω αρκετά χυμώδες.
Γενικά δεν πέρασα καλά,με απογοήτευσε η κοπέλα του γραφείου,η κοπέλα όλο ρουφουσε τη μύτη της? από χθεσινό πάρτυ και γενικά ξενερα.
Με τόσο καλές κριτικές τέτοια φόλα δεν την περίμενα μπορώ να πω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
54
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, mancunian1986, Arxontas tou skotous και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2024
Mου θύμισες μια κριτική που πήγε πελάτης incall κ το δωμάτιο μύριζε vodka κ η κοπέλα λιώμα!!! Εσένα σου έτυχε αυτη που πριν χιόνισε στο δωμάτιο της.......χαχαχαχα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1