Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν γράφω κριτικές όσο συχνά θα ήθελα, καθώς δεν ζω στη Θεσσαλονίκη. Ωστόσο, αυτή η εμπειρία με ανάγκασε να μοιραστώ την μια κάποια απογοήτευσή μου. Θέλω να ξεκινήσω λέγοντας πάντως ότι εάν οι υπηρεσίες που προσφέρονται προς αγορά είναι συστηματικά κατώτερες από αυτές που διαφημίζονται, ε πιστεύω ότι κάποια στιγμή σταματάς να τρως το σανό και αφήνεις την αγορά να κάνει τον κύκλο της.. Αλλά εκεί που βασιλεύει η καβλάντα, η λογική πετιέται έξω από το παράθυρο.. Τι να λέμε…

Βλέπω την ακατανόμαστη εδώ και λέω, όμορφο κορίτσι! Σίγουρα το χρώμα του δέρματος της βοηθάει και σε αυτό… όπως λένε black don’t crack…
Κλείνω το ραντεβού λοιπόν, και κατηφορίζω προς το χοτελ το καλό (επιτέλους)… Αξίζει να σημειώσω ότι το γραφείο ήταν εξαιρετικό στο κλείσιμο του ραντεβού!

Χτυπάω την πόρτα και βλέπω πως η αγάπη μας είναι ναι, σαν τις φωτός και καλύτερη.. Φορούσε και το βραζιλιάνικο μαγιό που έχει στο site.. Έσταζε κάβλα είναι η αλήθεια.. Την μιλάω στα πορτογαλέζικα (τα πολύ λίγα που ξέρω) και μου ανταποδίδει ένα απαλό χάδι για καλωσόρισμα και ένα χαμόγελο έκπληξης.. Λέω ωραία, καλά θα περάσουμε…! Μπαίνω πρόθυμος και αφήνω τα λεφτά κατευθείαν πριν μπω για μπάνιο.. Βγαίνω και με περιμένει στο κρεβάτι, αρχίζει να μου τρίβει την κωλάρα της (!) πάνω στο εργαλείο, βγάζει το πάνω μπικίνι και πετάει έξω τις πλαστικές βυζάρες της… με piercing μάλιστα και στις δύο ρόγες.. Μου λέει απαλά με τα βυζιά, και ας ίσα ίσα τα ακούμπησα… Έπειτα, την σηκώνω στα χέρια και την βάζω στο κρεββάτι να μου ανοίξει τα πόδια της… βγάζω και το κάτω μπικινάκι και ξεκινάω να την γλύφω σε όλο το κορμί της… Μια χαρά καθαρή ήταν, αν και λίγο απούσα είναι η αλήθεια… Την αρπάζω και το γυρνάμε στο 69, όπου η τύπισσα είναι καλή στο μπούκι, αλλά παίζει μόνο με το κεφαλάκι όμως (το αναθεματισμένο!).. Καμιά προσπάθεια για deep, και κάπως μηχανική, της συνήθειας τεχνική, αλλά καλούτσικη.

Προσπαθεί να με τελειώσει εκεί, και σε αυτό το σημείο αρχίζω να υποψιάζομαι ότι η μεγάλη της φαβέλας σχολή αρχίζει να εμφανίζεται… Το ταλεντάκι που οι κακές συνήθειες δεν την αφήνουν να πάρει μόνιμη μεταγραφή Ευρώπη και να πρωταγωνιστήσει… που πέφτει για πέναλτι και διαμαρτυρία με την πρώτη ευκαιρία.. να κλέψει ό,τι μπορέσει…

Το τελειώνω το 69 και κάνω την κίνηση για την πότα… Μου την βάζει αυτή (τιμή της) και μου λέει στα αγγλικά “not all the way in please”… Λέω μέσα μου μήπως να γαμηθούμε και remotely via Zoom?! Το προσπερνώ και πάω να κάνω κίνηση για μικρο-φιλάκι, και τίποτα απολύτως… σχεδόν ούτε μάγουλο.. Μου δωσε λαιμό.. λέω μέσα μου ούτε και αυτό!; Πάει, χάθηκε και αυτό το όνειρο! Πέναλτι και κόκκινη… Με το πολλά τελείωσα ιεραποστολικά (σαν τους καλούς καθολικούς), μόνο και μόνο επειδή η κάβλα η δικιά μου συνάντησε το κάβλα το κορμί της.. αλλά εν ολίγοις nothing special το πρώτο ημίχρονο…

Φεύγω για ντους (μόνο εγώ), γυρνάω και την βλέπω στο κινητό… Δεν μου δίνει σημασία για λίγο και μετά μου λέει μασάζ… Δεν ξέρω εάν υπάρχει πιο υπερτιμημένο πράγμα από το ψευτομασάζ μιας εκδιδόμενης αλλά λέω ντάξει... why the fuck not? Μου κάνει μασάζ και μιλάμε μια δικιά μας ΙσπανοΠορτογαλοΑγγλική διάλεκτο αν και δεν λέμε τίποτα ουσιώδης…Στα αγγλικά το έχει πάντως.. Είπε θα κάτσει 20 μέρες και θα πάει Σαντορίνη μετά… Οκ, Κουλ…

Aρχίζω όμως και βαριέμαι και περνάει και ο χρόνος, και σηκώνομαι να την περιποιηθώ σε όλο της το κορμί ξανά μπας και πάρει μπρος (και κώλο άφησε για γλείψιμο εδώ να σημειώσω)… Άρχισε τα μικρο-μα-και-μου “no asi babe” σε εκείνο το σημείο οπότε εύλογα την βάζω για πίπα… Πάλι το ίδιο στοματικό πήρα, όπως πριν.. Μετά αρπάζω την πότα για δεύτερο γύρο… Την φοράω, και παίρνει πρωτοβουλία να μου κλείσει τα πόδια επίτηδες, μετέπειτα, κάθετε πάνω μου με την πλάτη της προς τα εμένα, και βάζει όλο το βάρος της πάνω μου να μην ανεβοκατεβαίνει πολύ, και να μπαίνει όσο λιγότερο γίνεται… το κλέψιμο πάει βροχή… Συνειδητοποιώ την πουτανιά της, και πάω να την βάλω στα τέσσερα να γίνει κάτι της προκοπής τουλάχιστον…
Εκεί, πάλι cheatcode έβγαλε… Κλείνει τα πόδια της ούσα στα τέσσερα μέσα στα δικά μου και κρατάει μια στάση σε γωνία να μην μπαίνω μέσα της όσο θα μπορούσα, και με το χέρι το ένα στην πότα λες και έβαλε διόδια, και πλήρης προσπάθεια ελέγχου ρυθμού και έντασης… Ήταν λες και παίζαμε brazilian jiu jitsu, όπου εάν γίνει αυτό, ο άλλος πρέπει να κάνει εκείνο, και ξανά εάν κάνει ο άλλος εκείνο, τότε μετά αυτό.... Κοροϊδία… αλλά σίγουρα το σκέφτομαι και γελάω τώρα που το γράφω...
ΕΚΕΙ σταμάτησα και τις άνοιξα τα πόδια, και ξαναμπήκα μέσα της doggy και εκεί πήρα λίγο από την γλύκα ενός καθωσπρέπει γαμησιού με ένα τέτοιο κορίτσι, γιατί μόλις έγινε αυτό άρχιζε να βογκάει δυνατά και να την νιώθω πολύ καλύτερα.. Αλλά μάταιο και αυτό, γιατί κράτησε μερικές στροφές μόνο, επειδή πάλι ήθελε να επιστρέψει πίσω στην προηγούμενη στάση… Εκεί σταμάτησα και την ρώτησα “is everything ok?” με έναν τόνο ενδιαφέροντος και μου λέει με αυστηρά “If you don’t like you can leave”… Και ανάθεμα με εάν άφηνα την Τάνα της φαβέλας να μου μιλήσει και άσχημα μετά από όλο αυτό.. Την είπα οκ με ένα χαμόγελο, ενημέρωσα το γραφείο που είχε όλη την καλή διάθεση να με ακούσει γιατί, πλύθηκα ντύθηκα γρήγορα, και αποχώρησα στο 45λεπτο με τα έξτρα λεφτά που πήρα πίσω επειδή είχα κλείσει περισσότερο από μία ώρα. Μόνο μούγκρισε λίγο όταν είπα γεια… Αγελαδίτσα μου εσύ.

Εάν το βάλεις κάτω και το σκεφτείς, πρόσφερε τις μισές υπηρεσίες, σε λιγότερο χρόνο και πληρώθηκε για μία ώρα κανονικά..! Σαν να πήγα στο Ρίο να παίξω εναντίον της Βραζιλίας και η διαιτητής ήταν Βραζιλιάνα με μπικίνι βραζιλιάνικο.. Τι περίμενα και εγώ, να σηκώσω κύπελλο; Γενικά όμως και η πουτανιά έχει τα όρια της… Δεν ξέρω εάν με είδε καλό στην αρχή και είπε να το εκμεταλλευτεί αλλά, να μην μας περνάνε και για μαλάκες μόνο σε παρακαλώ, γιατί χωρίς εμάς στην τελική, όλοι αυτοί οι συμμέτοχοι έχουν ένα απόλυτο μηδέν στα χέρια τους.. Αυτό… Εάν γίνει άλλη συνεύρεση αλλού θα ενημερώσω ξανά…
Peace out…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 29, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
MitsFlop
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
141
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, Leviathan, mancunian1986 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2024
Γάμησε η κριτική σου μαν ! Ευχαριστούμε που μας ενημέρωσες. Over and out
review reaction 1 mallias20, Mikrosstath, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
02 Ιουλίου, 2024
Ὁ τίτλος καί ἡ κλάψα, καί μάλιστα ὅπως τὴν περιγράφεις, μοῦ θύμισε τὴν χθεσινή κλάψα τοῦ μαλάκα τοῦ Ρονάλντο ποὺ ἔχασε τὸ πέναλτυ στὸ 2ο ἡμίχρονο τοῦ μάτς μὲ τὴ Σλοβενία.
review reaction 3 Johnny Red2, mysterious, bigmountain
02 Ιουλίου, 2024
τι να κάνουμε φιλαράκι, ήρθε το καλοκαίρι και μαζί του έρχονται και κάποιες τυχάρπαστες που δεν ιδρώνουν την φανέλα. έπρεπε να σηκωθείς και να φύγεις για να καταλάβει οτι εδώ είναι Ελλάδα και δεν αστειευόμαστε. Πληρώνουμε μόνο τις φιλότιμες.
review reaction 1 Stef68, Johnny Red2, hornyasfuck
02 Ιουλίου, 2024
εαν ειχες διαβασει την τελευται κριτικη απο Αθηνα θα ειχες σωσει τα ευρω.
Οι μανατζερς μολις καταλαβαν οτι το κοριτσι ειναι τελειωμενο, το εστειλαν Θε/κη
review reaction 1 review reaction 3 Stef68, Johnny Red2, hornyasfuck
02 Ιουλίου, 2024
Το γραφειο στέλνει στην Θεσσαλονίκη εσκεμμένα ολα τα αποφάγια της Αθήνας,οσες δεν μπορούνε να δουλεψουνε στην Αθήνα.Δηλαδή κατάμουτρα και εν γνώσει τους κοροιδευουν τους πελάτες.Και από όσο εχω ακουσει,εχουν και πολλή δουλειά.Τιμάνε οι Θεσσαλονικείς τα μπαζάκια λόγω ελλειψης αλλων επιλογων αλλά και επειδη γενικά αλλο Αθήνα και αλλο Θεσσαλονικη,σε ολους τους τομείς.
review reaction 1 vasagia, bigmountain, Stef68 και 3 άλλα μέλη
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5