Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 33 10
Call-Girls 123628
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Να ξεκινησω λεγοντας οτι πανω στην γκαντεμια μου σταθηκα εν τελει πολυ κωλοφαρδος. Α ρε πως τα φερνει η ζωη η μαλλον πως τα φερνει η αγαπητη Νικολ.
Και εξηγουμε.
Ολα ξεκινησαν Κυριακη πρωι και ο Τετσουο εχει δουλεια στην πρωτεουσα.
Εχω λοκαρει εδω κ πολυ καιρο δυο κοπελες. Την μια δεν θα την πω για να μην καρφωθο η αλλη ηταν η Αμαλια. Στελνω μηνυματα παιρνω απαντηση οτι το τουρ της Αμαλιας σταματησε, απο την αλλη κοπελα εχω θετικη απαντηση και κλεινω ραντεβου δυστηχως ομως ακυρωθηκε.
Στελνω την απομενη στην φιλη μ την Αντριαννα που της ειχα υποσχεθει θα την συναντησω μ απανταει δεν νοιωθει καλα κ δεν θα δουλεψει.
Μ στελνει μηνυμα η Νικολ κ μ λεει παντως αν ψαχνεσαι ακομα εχουμε μια πολυ δυνατη κοπελα την Μιλενα.
Μπαινω στο σαιτ τους βλεπω φωτο ωωω να σ γαμησω λεω μ θυμισε πολυ την γνωστη σε ολους τους θεσσαλονικεις τσαρινα με το κοκκινο μαλλι της φωτιας λεω εδω ειμαστε αφου διαβασα και μερικες κριτικες της.

Σκαει μυτι το μωρο. Παθαινω ΣΟΚ με το κορμι της. Ειναι απο τα κορμια π η πλατη κανει λακακια, κωλαρα,βυζαρες σιλικονατες, προσωπαρα την οποια την αδικουν πολυ οι φωτο. Για μενα το απολυτο 10 σε εμφανιση και εκει π αρχιζουν οι σκεψεις να καλπαζουν αν εχει κ καλο σερβις. Μου βγαζει ενα χαμογελο μια ενεργεια οτι και αυτη γουσταρει που θα γαμηθει μαζι μου. Ολη την ωρα της εκανα κοπλιμεντα κ αυτη να καραγουσταρει.
Το μουνακι της στενο υπεροχο να της το γλυφω κ να βγαζει υγρα φουλ και να χυνει 3 φορες να σπαρταραει στο κρεβατι. Να φωναζει fuck me now please. Φιλια φουλ. Γλυψιματα στα αυτια ,παθος ,διαθεση ολα στο κοκκινο. Τελιωσα και δευτερη φορα στην μια ωρα ευκολα κιολας και δεν το πιστευα. Αστερι η κοπελα. Εχω παρει πολλες κοπελες ολα αυτα τα χρονια. Θα την εβαζα στο τοπ3 μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
12.416
Πόντοι:
25.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mancunian1986, trexviking και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού