Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 17 10
Call-Girls 89319
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την yuki στον Πρίαμο Ηλιούπολη.Αφιξη 10 λεπτά νωρίτερα ,ευτυχώς είχα προλάβει να κάνω το ντουζακι μου και χαλάρωνα στο κρεβάτι περιμένοντας το κορασιο με τις διθυραμβικές κριτικές.
Χτυπάει πόρτα και μπαίνει φορώντας ένα φορέματακι μακρύ ,λίγο σαν όμορφο Βλαχάκι εμφάνιση που κατέβηκε από τα ΚΤΕΛ Αθήνα .Αυτό μου άρεσε βασικά γιατί δεν θύμιζε εσκορτ αλλά κοριτσάκι διπλανής πόρτας.
Όμορφο μουτράκι χαμογελαστό ,όχι πρόστυχο που λες αυτό θα το σοδομισω να στρώσει.(Όχι ότι περίμενε εμένα).
Κάνει ντουζακι ,βγαίνει ,λίγο μπλα μπλα και αρχίζουμε φιλιά και αγκαλιές σε GFE ρυθμούς .
Κατεβαίνει κάτω και ξεκιναει ωραία πίπα με μπόλικο σάλιο και πολύ διάρκεια,πέρασε και λίγο από μπάλες .Καλή πίπα ,αλλά χωρίς να πω την αλήθεια σχέδια και κάποια ποικιλία στα ρουφηγματα.
Φοράμε σκούφο και έρχεται από πάνω ,καλή ιππευτρια όχι τέλεια.
Περνάμε σε ιεραποστολικό που έδωσα λίγο πόνο ,και μου παραπονέθηκε κάπως ότι πονάει και έριξα λίγο Ρυθμό.Αυτο ήταν λίγο περίεργο αλλά οκ κατέθεσα χαλαρά και διάλειμμα.
Χαλάρωμα μπλα μπλα και ξεκίνημα δεύτερου γύρου.
Την στήνω όρθια στους καθρέφτες και ξεκινάω λίγο καρφωμα, πάλι λίγο παράπονα για πόνο Παρ όλο που είχε βάλει τζελ και σε αυτήν και σε μένα.:-(
Η αλήθεια είναι ότι δεν την έχω μεγάλη ,κανονικός είμαι,απλά λίγο χοντρή ίσως και σκληρή λόγω που δεν δουλεύα ατμοσφαιρικα χθες.
Αλλαγή στάσης σε μπρούμυτα και κατάθεση στο στόματακι της.
Σε γενικές γραμμές καλό ραντεβού και όμορφο κοριτσάκι να το γαμησεις ,αλλά με χαλαρούς ρυθμούς,τουλάχιστον σε εμένα δεν άντεξε σφυριες.
Έχει μέλλον αλλά νομίζω ότι δεν θα αντέξει πολλά χρόνια στον χώρο, λόγω ψυχολογίας.
Αυτά τα ολίγα .
Καλά γαμησια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 27, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
529
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, james034, kelenor και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού