Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σε κάθε δουλειά υπάρχουν αυτοί που διασκεδάζουν (ή απολαμβάνουν μερικές φορές) αυτό που κάνουν και αυτοί δεν το διασκεδάζουν. Κάθε κατηγορία βέβαια έχει αυτή την προσέγγιση για τους δικούς της λόγους.

Η Valentina λοιπόν ανήκει στην 2η κατηγορία και παρά τις αρνητικές κριτικές στο άλλο προφίλ την είχα σταμπάρει από καιρό και ήθελα να την προσπαθήσω. Να ξηγηθώ...

Ραντεβού απογευματάκι σε γνωστό χοτέλι των Νοτίων. Η κοπέλα στην ώρα της. Ανοίγει η πόρτα και βλέπω ένα πολύ όμορφο πλάσμα. Μελαχρινό κοντά στις φωτογραφίες - αλλά με διαφορετικό βλέμμα.

Μαύρο ολόσωμο στραπλες μακρύ φόρεμα. Φωτιά !!! Εχει κωλάρα Βραζιλιάνικη και βυζάρες (φτιαχτές 3άρια) και τα κιλά είναι κοντα στα 60 περίπου...

Στα του αγώνα όμως... Της έδωσα τον χρόνο της, της είχα αγοράσει και μία ΜΟΕΤ, της εβαλα την μουσική που ήθελε γενικά της έκανα όλα τα χατήρια να χαλαρώσει.

'Ομως οταν την ξάπλωσα ξεκίνησε μία αερόπιπα, μόνο το κεφάλι μέσα και πολύ χέρι. Την γύρισα να την γλύψω δεν πολύήθελε, την γύρισα στα 4 - έκλεβε συνέχεια κτλ κτλ.
Ακόμα και όταν την σήκωσα στο όρθιο δεν άντεχε και ήθελε να τελειώσω.

Τελειώσα λοιπόν στο 20λεπτο και την άφησα να μιλήσει στο κινήτο με την κολλητή της, από το οποίο δεν ξεκόλλαγε...

Η κοπέλα είναι μία χαρά στην εμφάνιση, αλλά αυτό που κάνει είναι κάτι καταναγκαστικό για αυτήν και όσο και να προσπαθήσει, ή όπως και να της συμπεριφερθείς, αυτό φαίνεται. Και αυτό σε χαλάει όσο καλή διάθεση και να έχεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 19, 2024
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
627
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny_Castle, maradona7, LION-974 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2024
" Της έδωσα τον χρόνο της, της είχα αγοράσει και μία ΜΟΕΤ, της εβαλα την μουσική που ήθελε γενικά της έκανα όλα τα χατήρια να χαλαρώσει "...
Ρε φίλε συγνώμη κιόλας , αλλά αυτά, ούτε με τη γκόμενά μας δεν τα κάνουμε καλά καλά.....εσύ πληρώνεις , όχι αυτή !
review reaction 3 BisexualWannabe, astronaut80, LION-974 και 7 άλλα μέλη
28 Ιουνίου, 2024
Να είσαι καλά . Ψηνόμουνα και εγώ αλλά από ότι βλέπω δεν γουστάρει άρα το κάνει αγγαρεία . Ίσως την έπαιρνα μόνο για το αρχείο γιατί είναι ωραίο νιμου . Την έχω δει και μια φορά από κοντά στην Συγγρου στο Ciao Italia
review reaction 1 LION-974, Bartender 74
28 Ιουνίου, 2024
Φόλα Φολάρα ξεδιάντροπη...
review reaction 1 hornyasfuck, LION-974, Aragorn135 και 1 ακόμα μέλος
28 Ιουνίου, 2024
@Aragorn135 α) Θεούλης! β) Νά ὑποθέσω πάντως ὅτι δέν ἔχεις γκόμενα μ' αὐτά καί μ' αὐτά; Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 LION-974, Johnny Red2, astronaut80
28 Ιουνίου, 2024
Τύπε της χόρεψες λίγο να χαλαρώσει?
review reaction 3 hornyasfuck, BisexualWannabe, papaphilips και 4 άλλα μέλη
28 Ιουνίου, 2024
Μετά το 20λεπτο τι έκανες..? Καθίσουν κοιτούσες και έλεγες, ΟΚ κάτσε άλλη μια ώρα να πάρεις 230..?
Εγώ θα την είχα διώξει στο μισάωρο, θα έλεγα στο γραφείο πως και τι, "ξέρετε έκατσε 30' και μια εκτόνωση", τα μισά χρήματα πίσω, ή όσα είναι για πίσω τελοσπαντων.
ΜΗΝ λειτουργείτε έτσι παίδες, κακομαθαινετε τις κοπέλες, ειδικά αυτές που ΔΕΝ κάνουν /αξίζουν και πάνε να κάνουν τα ίδια σε όλους!
review reaction 1 hornyasfuck, LION-974, Johnny Red2 και 3 άλλα μέλη
28 Ιουνίου, 2024
Δεν αρκεί μία καλή εμφάνιση μολονότι πολλές κοπέλες ποντάρουν σε αυτό το στοιχείο ως το δυνατό τους σημείο και μόνο.
review reaction 1 maradona7, hornyasfuck, Johnny Red2 και 3 άλλα μέλη
28 Ιουνίου, 2024
@hornyasfuck -- α) ευχαριστώ
β) όχι ρε συ δεν έχω γκόμενα...έκοψα τις παντρεμέενς κ με έχει πάρει από κάτω.....
έχεις καμιά ξαδέρφη να μου συστήσεις ? να είναι βαζέλα κ συριζαία για να έχει ενδιαφέρον το πράμα.....
και κυρίως ανύπαντρη....κ να μην είναι μέλος στο Bou φυσικά...
review reaction 3 Johnny_Castle, hornyasfuck, BisexualWannabe και 3 άλλα μέλη
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8