Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Call-Girls 24993
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Διαβάζοντας το όνομα Alexia boobs, και έχοντας αδυναμία στα βυζιά περίμενα μέρες τη συνάντηση αυτή.
Όταν όμως άνοιξε η πόρτα του ξενοδοχείου, απογοητεύτηκα. Σε καμία περίπτωση δεν είδα αυτό που ήθελα, δε με καλύπτε. Η συμπεριφορά δε ήταν όλο μη και μη. Αυτό με ξενερώνει πολύ..

Και όταν της λέω γιατί είσαι έτσι να μου εξηγεί ότι είναι λίγα τα λεφτά?

Δε με άφηνε να κάνω και πολλά όπως καταλαβαίνετε, ωστόσο πίπα καλή . Το σεξ ήταν σαν καταναγκαστικό έργο με την Αλεξία να λέει κάποια βρωμολογα έτσι για ξεκαρφωμα . Εγώ δυστυχώς είχα χάσει την όρεξη από την αρχή λόγω της αύρας της. Δεν πειράζει να ναι καλά

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 25, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
172
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 maradona7, mancunian1986, stadeos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2024
Φιλαράκι, εγώ το πρώτο δεν το δέχομαι, στο δεύτερο σηκώνομαι και της λέω οτι η συνάντηση μας έφταση στο τέλος της και να μου δώσει πίσω τα λεφτά. Απλά και όμορφα.
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
27 Ιουνίου, 2024
τελικά πόσα είναι τα λεφτά? Χμμμ;
review reaction 1 Johnny Red2
27 Ιουνίου, 2024
να εισαι καλα συναγωνιστη!! ΜΑΥΡΟ λοιπον απο ολους μας για να καταλαβουν οτι και εμεις δεν ειμαστε κορο'ιδα. λιγα τα λεφτα ε? εσυ που εσκασες το λιγοτερο 120 ευρα για 1 ωρα συν το ξενοδοχειο και ΔΕΝ το ευχαριστηθηκες, στο πραγμα της κανονικα. εχω παρει την σιντι απο το ιδιο γραφειο και εχω περασει καλα. ΜΑΥΡΟ λοιπον σε οσες καργιες δεν σεβονται τα χρηματα του πελατη
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3