Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 18761
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ψηλό ξανθό με 3αρι στήθος και Ρωσικής καταγωγής. Κυριλέ λοιπόν, λίγο κοντά να είναι στις φωτό και μετά είναι θέμα μόνο συμπεριφοράς για την επιτυχία της συνάντησης. Με αυτό το σκεπτικό λοιπόν έκλεισα την Ντασα για 1ωριτσα στο χώρο μου ως συνήθως.

Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της, ήταν ωραία και σεξι ντυμένη, περιποιημένη στην πένα. Πολύ άνετη, με ενισχυμένη αυτοπεποίθηση, σχετικά καλά αγγλικά και πεντακάθαρη. Την κέρασα γλυκο κρασί και τα λεφτά έτοιμα στο τραπέζι.

Από εμφάνιση, είναι κοντά στις φωτό, πρέπει να είναι 3-4 χρονάκια μεγαλύτερη αλλά δεν με χάλασε. Βυζι όχι φυσικό, σιλικονατο αλλά με καλή αίσθηση και χειλάκια λίγο φουσκωμένα. Γυμνασμένο κορμι σφιχτό κωλαρακι και γενικά πολύ προσεγμένο.

Φιλάκια, ωραία αλλά χωρις πολύ γλώσσα, με ωραίες κινήσεις, μου έγλειψε το αυτί και προχώρησε προς τα κάτω για πιπα. Η κοπελα ξέρει πως να σε ανάψει από το πρώτο λεπτό. Πολυ καλή πιπα, έμπειρη κι εγώ έπαιξα λίγο με το μουνακι της. Αφού γίναμε τουρμπο ξεκίνησα εγώ από πάνω της για να βλέπω πρόσωπο. Στην συνέχεια έκατσα σε μια καρέκλα και την έβαλα πάνω μου και την γύρισα να κοιτάω τον κωλο της, καλή φάση καθώς είναι και γυμνασμένη τα πήγε περίφημα. Μετά από λίγο ήρθε και το τέλος για το πρώτο ημίχρονο.

Διαλλειμα με λίγο σοσιαλ και λίγο κρασάκι ακόμη.

Δεύτερο ημίχρονο, ξεκινάμε κατευθείαν με πιπα και μόλις σηκώθηκε η σημαία έγινε χαμός. Πολλές εναλλαγές σε στάσεις, πολυ ένταση και η κοπελα και πάλι τα πήγε περίφημα. Το τέλος ήρθε στα τέσσερα όπου την είχα για πολυ ώρα.

Συμπέρασμα, πέρασα πολυ καλά με την Ντασα, ανταποκρίθηκε σε όλα, με καλή συμμετοχή και πρωτοβουλίες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
1.471
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, doc_lin, Bartender 74 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού