Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βόλτα στο καμίνι της Αθήνας και δεν υπήρχαν πολλά περιθώρια να αποφύγω τις ομορφιές του γκλαμουρα....

δυστυχώς λόγω φόρτου εργασίας το κορίτσι που διάλεξα μπορούσε μόνο μισάωρο αντί για ωρα. Αν και από άποψη τιμής δεν συμφέρει 110 vs 150 ευρώ η ωρα έκανα το δοκιμαστικό μιας και δεν με κάλυπτε καμία άλλη επιλογή...

Στο γνωστό μέρος στο μεταξουργείο σε πολύ πιο όμορφο και άνετα δωμάτιο αυτή τη φορά ανοίγει η πόρτα και βλέπω ένα αστέρι με ομορφιά ιταλοβραζιλιανικη... Φορούσε ένα ωραίο φόρεμα το οποίο έβγαλε από έκανα ντουζ και μπήκε αυτή να φρεσκάριστει....

Ξεκινά με γλωσσοφιλα και συνεχίζει με ένα πολύ ωραίο στοματικό με καλή περιποίηση της περιοχής , όπου αν δεν με πίεζε ο χρόνος θα την άφηνα εκεί να γλύφει όλη την ωρα... Με καβαλάει και με βάζει να πιάσω τα ωραία σφιχτά της στήθη όπου προφανώς είναι φτιαγμένα αν και δεν διέκρινα σημάδια από τομές εκτός και αν δεν έβλεπα από την καβλα μου.
Επειτα την βάζω doggy αλλά εδώ έχει το ελαφρύ μειονέκτημα ότι θέλει λίγα παραπάνω κιλά στην περιοχή αυτή συν ότι έχει κάτι σημάδια στην πλάτη είτε από απότομη ανάπτυξη είτε από ατύχημα αλλά δεν ρωτησα γιατί βιαζόμουν. Ισως κάποια στιγμή το καλύψει με τατουάζ. Επειτα την βάζω από κάτω και με αυτό το πρόσωπο να στάζει από κάβλα είτε έκανε προσποιηση είτε όχι η κατάθεση έγινε πολύ γρήγορα εντός του λάστιχου...

Θα ξανά πήγαινα για ωρα και πρωκτικό. Το κορίτσι έχει διάθεση να σε ικανοποιήσει και πιστεύω ότι μπορεί να κάνει πορνοστάρικο γαμήσι... Πραγματικά όπως έγραψα στον τίτλο ένιωσα λες και πήρα την Veronika leal. Αγγλικά καταλαβαίνει λίγα αλλά να μιλήσει μπορεί ελάχιστα. Οπότε με σόσιαλ τουλάχιστον δεν κλέβει χρόνο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2024
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
110€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
tsigkoleletos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
1.846
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Tsoupakampras, maradona7 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2024
Δάχτυλα δεχεται ;
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
26 Ιουνίου, 2024
Δεν δοκίμασα για δάχτυλα, έκλεισα μισάωρο και ήθελα να προλάβω εγώ να το απολαύσω...
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
26 Ιουνίου, 2024
Βρε @Eros82, γιατί κάνεις συνεχώς τις ίδιες ερωτήσεις, ακόμα και σε πμ.
Όχι ΔΕΝ δέχονται όλες οι κοπέλες δάκτυλο/α, ακόμα και αν είσαι σούπερ καθαρός, ακόμα και αν πας και πλύνεις και με αντισηπτικό χέρια και δάκτυλα μπροστά τους.
ΔΕΝ χρειάζεται να έχεις εμπειρία, 25+ χρόνια στον αγοραίο έρωτα, όπως πχ εγώ, για να το ξέρεις αυτό.
Στις μισές και ούτε, τυχερός θα είσαι αν βάλεις ποτέ, έστω και ένα δάκτυλο.
Αυτά.
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, hornyasfuck
26 Ιουνίου, 2024
Τὴν ξαδέλφη ἀπό ἄποψη ἐμφανίσεως ἤ ὑπηρεσίας
review reaction 3 bigmountain, Johnny Red2
26 Ιουνίου, 2024
Σε ποιο κάνει incall ? Στο ξενοδοχείο της Πειραιώς η στο τύπου Histel / Airbnb στην γειτονιά των λεπρών ( μπουρδελα Μεταξουργείου ; )
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck
26 Ιουνίου, 2024
Διαβαζω ξαδερφη της Leal και λεω ωπ εδω θα παιζει τρελη ανωμαλια και γεωτρηση και μετα βλεπω οτι ο μαν εκανε γαμησι μισαωρου και χωρις κωλο.

Δηλαδη ενταξει οκ αν της μοιαζει λιγακι στην μουρη(γιατι σωμα μπαααα) αλλα οταν λες για Veronica Leal το πρωτο πραγμα που σκεφτεσαι ειναι μια γκομενα να τρωει 3 και 4 πουτσες σε ολες τις τρυπες της ταυτοχρονα και να ζηταει κι αλλο.

Αλλα τι να περιμενεις απο βαζελο μια ζωη παραπληροφορηση.
review reaction 3 Rokko28, hornyasfuck
27 Ιουνίου, 2024
Στο μετάξι τα ραντεβού... Δάχτυλα δέχεται αν είσαι προσεκτικός...
review reaction 1 hornyasfuck
27 Ιουνίου, 2024
Ξαδέρφη και από εμφάνιση και από υπηρεσίες!!! Αλλά οκ δεν είναι και τόσο πορνοστάρ...
review reaction 1 hornyasfuck
02 Ιουλίου, 2024
Για το μέλος που ήθελε και τις επιδόσεις της Leal, και να τις είχε δεν θα τις έγραφα εδώ μέσα γιατί άλλος θα έλεγε ότι μόνο στην φαντασία μου έγιναν όσα έγιναν. άλλος θα με έλεγε πρόμοτορα και ούτω καθεξής. Επίσης κάθε γκόμενα δεν φέρεται το ίδιο σε κάθε πελάτη ακόμα και αν ο πελάτης έχει δίδυμο αδερφό και την παίρνουν χωρίς να το ξέρει.... Ετσι πάει και έτσι τους βγαίνει....
Δεν μου αρέσουν γενικά οι διθυράμβοι και μαζί με την παρτενέρ ούτε εγώ θα το παίξω γαμιάς και πορνοστάρ... Προσωπικά στα δικά μου γούστα κουμπώνει μια χαρά σε όσα κάνει.... Κατα τα άλλα δεν την πήρα μόνο μια φορά αλλά δεν θα γράφω και κάθε φορά τι κάνω και τι δεν κάνω... Οπως συζητήθηκε ηδη. Από άλλους μπορεί να μην φάει καν δάχτυλο... Εγώ την δεύτερη φορά το δοκίμασα και το δέχθηκε με προσοχή από πίσω... Κώλο δεν πήρα γιατί προτιμώ της Αριανας που έχει την κατάλληλη αναλογία και στροφές...
review reaction 1 hornyasfuck
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9